دانلود کتاب راز قدرت نوجوانی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز قدرت نوجوانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز قدرت نوجوانی

کتاب راز قدرت نوجوانی به قلم پاول هرینگتون، ابتدا روش یک زندگی شگفت‌آور را به نوجوانان نشان می‌دهد و سپس کمک می‌کند تا چیزهای اعجاب‌انگیز اطراف خود و عالم هستی را کشف کنند.

در کتاب راز قدرت نوجوانی (The secret to teen power) متوجه می‌شوید که زندگی بسیار ساده‌تر و راحت‌تر از چیزی است که شما فکر می‌کنید و زمانی که چگونگی عملکرد زندگی و قدرت پنهان وجودتان را درک کنید، شگفتی‌های این زندگی را در حد کمالش تجربه خواهید کرد و آن موقع است که زندگی شگفت‌انگیزی خواهید داشت!

فایده‌ی راز که همه از آن صحبت می‌کنند چیست؟ می‌گویند راز به شما اجازه می‌دهد انتخاب کنید چه چیزی داشته باشید، چه کاری انجام بدهید و چه کاره باشید. عالی است؟ شاید قدری زیادی عالی!

حقیقت این است که این راز کمک می‌کند تا فقرا به ثروت، گرسنگان به وفور نعمت، جنگ‌زدگان به صلح و بیماران به سلامتی برسند. همچنین می‌تواند رؤیاهای شما را تحقق بخشد. شاید فکر کنید شایستگی آن را ندارید. ولی اگر بتوانید آن را تصور کنید، آن‌گاه باعث وقوع آن می‌شوید. خوب شاید حالا بدیهی به نظر بیاید، ولی دشوارترین بخش مربوط به تحقق رؤیا این است که به ‌طور دقیق بدانید رؤیای شما چیست.

وقتی که بچه‌ای کوچک بودید و هیچ محدودیتی نداشتید یادتان است؟ بزرگسالان می‌گفتند: «وقتی که بزرگ شدی می‌خواهی چه کاره شوی؟» و شما می‌گفتید: «فضانورد»، «پزشک»، «فروشنده» یا «بازیکن فوتبال» شما می‌توانستید هر چیزی که دوست داشتید، باشید.

و بعد بزرگ‌تر شدید و همه‌ی این فشارها، توقعات و تقاضاها وجود داشتند. این توقعات شما را به رگبار دلیل و برهان‌هایی بستند که چرا نتوانستید به آن رؤیاها جامه‌ی عمل بپوشانید. مردم نیز همین را به شما می‌گفتند، تو به اندازه‌ی کافی باهوش، قوی، شکیل، کاردان و … نیستی. انگار دنیای بزرگسالی، به نوعی، زمام بلندپروازی‌های زندگی شما را به دست گرفته بود.

بنابراین اگر یک راز پیدا می‌شد که به شما اجازه می‌داد به رؤیاهای خود تحقق ببخشید، چه می‌شد؟ اگر می‌توانستید به آن روزهایی برگردید که محدودیتی برای هیچ چیز وجود نداشت، چه اتفاقی می‌افتاد؟ و اگر درمی‌یافتید قدرت دارید به همه‌ی رؤیاهای خود جامه‌ی عمل بپوشانید به هر جایی که می‌خواهید بروید، هر کاری را که دوست دارید بکنید، هر شغلی که انتخاب می‌کنید داشته باشید چه اتفاقی می‌افتاد؟

پاول هرینگتون (Paul Harrington) در کتاب راز قدرت نوجوانی این راز را در اختیار شما قرار داده و نشان می‌دهد چگونه می‌توانید به آن دست پیدا کنید. او معتقد است این راز به شما قدرت می‌دهد تا به هر چیزی که انتخابش کردید و دوستش دارید برسید.

جملات برگزیده کتاب راز قدرت نوجوانی:

- انرژی ذهن، جوهر زندگی است.
- هر چیزی را که بتوانید مجسم کنید، واقعی است.
- دوست داشتنِ خود، شروع عشقی جاودانه است.
- شما باید همان تغییری باشید که می‌خواهید در دنیا ببینید.
- اگر قرار است در هر صورت در حال فکر کردن باشید، بهتر است که بلندپروازی هم بکنید.
- شانس وقتی به شما روی می‌آورد که فرصتی از راه برسد و شما آمادگی آن را داشته باشید.
- دنیایی که ما خلق کرده‌ایم، محصول تفکرمان است؛ بدون تغییر تفکرمان نمی‌تواند دگرگون شود.
- افراد منفی می‌توانند خیلی زود انرژی شما را از بین ببرند، حتی می‌توانند رؤیاهایتان را هم از شما بگیرند.

در بخشی از کتاب راز قدرت نوجوانی می‌خوانیم:

سه تن از اعضای یک گروه موسیقی در اوایل نوجوانی روی صحنه ظاهر شدند. موفقیت زودهنگام آن‌ها در سرتاسر جهان مورد تحسین قرار گرفت اما این اتفاق برایشان گران تمام شد. خواننده و ترانه‌سرای اصلی، دانیل جونز، به‌ خاطر انواع فشارهای دنیای هنر موسیقی و سفر به مکان‌های مختلف، ضبط، تبلیغات، تقاضاهای زمان و انتظار موفقیت بیشتر، ذهنش خسته شده بود و بدتر از همه این‌که جونز مورد حمله‌ی آدم‌کش‌های حسودی قرار گرفت که او را در خیابان شناخته بودند.

او گوشه‌گیر و دچار اضطراب شد و اختلال در خورد و خوراک پیدا کرد.

چنان‌که انتظار می‌رفت، جونز از موسیقی منزجر شد اما با این حال، برخلاف میلش، به نواختن ادامه می‌داد. در حقیقت، اضطراب نوجوانی که او درباره‌اش می‌سرود فقط یک واکنش نبود؛ وی در عمل در آن غرق می‌شد. و در همین وضعیت بود که به این تصمیم رسید که به ‌راستی دیگر دلش نمی‌خواهد آن‌طور فکر کند و مهم‌تر این‌که دلش نمی‌خواهد، در حالی که آن‌طور فکر می‌کند، آهنگ بسازد. از آن ‌رو کاری بسیار غیر منتظره انجام داد. او آلبوم جدید خود را که تازه کامل شده بود، پاک کرد؛ همه‌ی آهنگ‌ها را. بعد به اعضای ارکستر خود توضیح داد که بسیار مهم است ما هنگام خلق کردن، احساس خوبی داشته باشیم. شما چه چیزی را جذب می‌کنید؟

دانیل جونز افکار، احساسات و کل ارتعاش خود را عوض کرد و با همکارانش کل آلبوم را دوباره ضبط کرد. و آن آلبوم به موفق‌ترین ضبط حرفه‌ای‌شان بدل شد و تمام این موفقیت را مرهون تصمیمی بود که دانیل جونز گرفت، زیرا او افکارش و مهم‌تر از آن، احساساتش را عوض کرد.

افکار شما باعث ایجاد جاذبه می‌شوند. افکار شما قدرت، انرژی و آهن‌ربا هستند. افکار شما علت اصلی تمامی چیزهایی هستند که رخ می‌دهند. ولی این احساسات شماست که می‌گوید آیا افکارتان زندگی خوبی را جذب می‌کند یا شما را از آن باز می‌دارد.

 ۲۲۷ صفحه، ۶۸۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-376-6 

چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۵۹۰۰ ت
ویژه امروز: ۳۵۴۰ ت (۴۰%) - 1.19€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه: رک و راست
راز فاش شد: راز بزرگ چیست
راز ساده شد: شکستن راز بزرگ
چگونه از این راز بهره‌برداری کنیم: راهنمایی برای نورسیده‌ها
روندهای قدرتمند: نیروی راز ایفای نقش می‌کتد
راز پول: زندگی سرشار
راز روابط: آشنا شدن و پرسه زدن
راز تندرستی: چه خبر شده دال؟
راز دنیا: پاینده باد کره‌ی زمین
راز شما: از سفر تا قهرمان
راز زندگی: به زندگی خوش آمدید

راهنمای دانلود کتاب راز قدرت نوجوانی

برای دانلود کتاب راز قدرت نوجوانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز قدرت نوجوانی
مریم میرزایی
۱۳۹۹/۳/۱۵
چند سال پیش نسخه‌ی چاپی این کتاب رو خوندم
کتابی انرژی بخش و بسیار حال خوب کن بود
تجربیات افراد مختلف که غالبا جوان و نوجوان بودن در اون بیان شده و این تاثیر گذاریش رو بیشتر میکنه
همونطور که روی خود کتاب اومده برای نوجوانان، مخصوصا، توصیه میشه.
amir babaei
۱۳۹۹/۳/۱۴
کتابای راز مفیدند البته اینو کامل نخوندم ولی میدونم از قانون جاذبه صحبت می‌کنه و اهمیت اون در زندگی
Fatemeh Sepasi
۱۳۹۹/۳/۲۲
به نظرم یکی از بهترین کتاب هاست.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)