دانلود کتاب راه نفوذ بر دل‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راه نفوذ بر دل‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راه نفوذ بر دل‌ها

برایان تریسی در کتاب راه نفوذ بر دل‌ها به شما می‌گوید چگونه دیگران را متقاعد کنید. براى رسیدن به اوج باید جذابیت داشته باشید. اراده و تلاش، منظره نگاه، طرز راه رفتن، اندازه‌هاى بدن، طرز صدا، راحتى بیان. نیازى به این نیست که جذاب باشید، به زیبا بودن هم نیازى نیست، به تنها چیزى که نیاز دارید جذبه است. (سارا برنهاردت)

شما با آموختن واقعیات ساده درباره جذبه و گیرایى و استفاده از روش‌هاى این کتاب، مى‌توانید تا حدود زیادى بر اثر بخشى تبادل‌ها و تعامل‌هاى خود با دیگران بیفزایید. مى‌توانید با خانواده خود شروع کنید و آن را به هر کس که ملاقات مى‌کنید، تعمیم دهید.

85 درصد موفقیت شما در تجارت و کسب و کار و زندگى شخصى، بستگى به ارتباط مؤثر شما با دیگران دارد. «هوش اجتماعى» و یا توانایى تبادل و تعامل، صحبت کردن، مذاکره نمودن، متقاعد کردن دیگران، مهم‌ترین هوشى است که مى‌توانید داشته باشید. این هوشى است که مى‌توانید آن را پرورش بدهید. مى‌توانید بیاموزید که گرم، دوستانه و دوست داشتنى و جذاب باشید. کافى است روش‌ها و فنون برقرارى ارتباط را که مؤثرترین و نافذترین مردم دنیاى امروز بر آن اشراف دارند، بیاموزید.

«رمز» موفقیت ارتباط برقرارکنندگان بزرگ در اصل رمز و رازى نیست. این‌ها در نهایت روش‌هایى هستند که اثر بخشى کاربردشان در برقرارى ارتباط با دیگران به اثبات رسیده است. هدف این است که با دیگران به‌گونه‌اى ارتباط برقرار کنید و رفتارتان به‌گونه‌اى باشد که اشخاص با رویى گشاده پذیراى پیام شما باشند. بخواهند که بیشتر تحت تأثیر شما قرار بگیرند، خریدار شما باشند، با شما تجارت کنند، با شما روابط شخصى داشته باشند و به شکلى مثبت درباره‌تان فکر کنند.

در کتاب راه نفوذ بر دلها (The power of charm: how to win anyone over in any situation)، مى‌توانید موفق‌تر عمل کنید، پول بیشترى به دست آورید، سریع‌تر ارتقاى شغلى بگیرید، فروش بیشترى بکنید، در مذاکرات بیشترى مؤثر واقع شوید، روى دیگران بیشتر نفوذ کنید و با هر کسى که ملاقات مى‌کنید، اثر گذار باشید. توانایى شما در نفوذ گذاشتن بر دیگران، دوست داشتنى بودن و خوشایند واقع شدن، بیش از هر کیفیت دیگرى درهاى بیشترى را به رویتان مى‌گشاید. هر چه دیگران شما را بیشتر دوست داشته باشند، هر چه بیشتر گرم و صمیمانه درباره‌تان بیندیشند، بیشتر به دیدن شما راغب مى‌شوند، بیشتر به حرف‌هایتان گوش مى‌دهند، بیشتر مى‌خواهند در حضور شما باشند و شما را به حضور خود دعوت کنند.

برایان تریسی (Brian,Tracy) در زمستان سرد سال 1944 در شهر ونکوور کانادا بدنیا آمده است. اهل درس نبود و خیلی زود مدرسه را نیمه تمام رها کرد تا به دنبال کسب پول برود چون خانواده واقعا فقیری داشت. یک روز سوالی سرنوشت ساز به ذهنش رسید: چرا با وجود سخت کار کردنم، دیگران از من جلوترند؟ مهم ترین نکته‌ای که برایان در دوران بحران زندگی‌اش کشف کرد‌، این بود که انسان، هروقت بخواهد می‌تواند بندگی‌اش را تغییر دهد.

برایان تریسی یک سخنران برجسته، مربی و مشاور کارآزموده و مدیر شرکت بین المللی برایان تریسی (Brian Tracy International) است که یک شرکت بزرگ آموزشی مشاوره‌ای در سولاتاپیچ کالیفرنیاست. او یک میلیونر خود ساخته است.

 ۱۶۸ صفحه، ۴۹۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7390-66-8 

چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل 1: معناى جذبه و گیرایى
فصل 2: جذبه و گیرایى در عمل
فصل 3: کارى که جذبه و گیرایى مى‌تواند انجام دهد
فصل 4: چگونه هر کسى را تحت تأثیر قرار دهیم
فصل 5: معجزه گوش دادن
فصل 6: نفوذ کلام بر زنان
فصل 7: نفوذ کلام بر مردان
فصل 8: جان کلام جذبه و گیرایى
فصل 9: قدرت توجه
فصل 10: علامت اول: تماس چشمى
فصل 11: علامت دوم: سوسو زدن
فصل 12: علامت سوم: متمایل کردن سر
فصل 13: علامت چهارم: سر را به علامت تأیید پایین آوردن
فصل 14: علامت پنجم: زبان تن
فصل 15: علامت ششم: زبان تنى که باید از آن اجتناب کنید
فصل 16: علامت هفتم: اطمینان خاطر دادن صوتى
فصل 17: علامت هشتم: اطمینان خاطر دادن کلامى
فصل 18: گیرا بودن را با دوستانتان تمرین کنید
فصل 19: مراقب نصیحت باشید
فصل 20: قدرت گوش دادن با صبر و شکیبایى
فصل 21: در تبسم کردن و خندیدن سرعت عمل به خرج دهید
فصل 22: در تعریف و تحسین عجله کنید
فصل 23: از اصل «وانمود سازى» استفاده کنید
فصل 24: چه مى‌گویید و چگونه مى‌گویید
فصل 25: نگاه کردن به جوانب سر و صورت
فصل 26: هنر آرام حرف زدن
فصل 27: فصاحت سکوت
فصل 28: استفاده بیش از اندازه از اصوات، گیرایى را از میان مى‌برد
فصل 29: با صداى خود دیگران را تحت تأثیر قرار دهید
فصل 30: یک صحبت کننده گیرا باشید
فصل 31: صحبت را هدایت کنید
فصل 32: تکالیفتان را انجام بدهید
فصل 33: توپ را در زمین آنها نگه دارید
فصل 34: توپ را نکشید
فصل 35: با مخاطب خود همراه شوید
فصل 36: به تمرین بها بدهید
فصل 37: مهارت را به هنر تبدیل کنید
فصل 38: اکنون نوبت شماست
فصل 39: گیرایى را به حرکت درآورید
بخش پاداش ویژه: قدرت گیرایى به هنگام برقرارى تماس تلفنى

راهنمای دانلود کتاب راه نفوذ بر دل‌ها

برای دانلود کتاب راه نفوذ بر دل‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راه نفوذ بر دل‌ها

نظرات کتاب راه نفوذ بر دل‌ها

اسما ارفع
۱۳۹۹/۶/۲۴
خداییش چطور این همه ادم گفتن عالیه!؟
درواقع عنوان کتاب با داخلش یکی نیست، راه‌های جذب فقط خوب گوش دادن نیست، این بهتر بود عنوانش چطور شنوندع خوبی باشیم، میبود بعد حالا اولش میگفت این رو جذب شدن ادما ب شما تاثیر داره،
ازمحاسنش روون بودنش بود و چون خیلی نکتاتش خاصو جدیدو پیچیده نبود خیلی تند میخونی زود تموم میشه
ولی به هرحال بدنیس یه بار خوندش
شیما محمدی
۱۳۹۶/۵/۲۱
بسیار کاربردی و عالی بود. سرشار از نکات ریز ولی کلیدی در برقراری یک ارتباط سالم و موثر و افزایش گیرایی. به همه کسانی که دوست دارند موفقیت رو در هر زمینه‌ای تجربه کنند توصیه میکنم این کتاب جذاب رو بخونند، به هر حال لازمه هر موفقیت ارتباطات موثره
نجمه توکلی
۱۳۹۸/۱۱/۱
در کل کتاب خوبی هست و نکات مثبت و کلیدی خوبی داره ولی اگر کتابهای دیگه‌ای رو تو این زمینه خونده باشید کمی کسب کننده و ابتدایی به نظر میرسه و بزرگترین قسمت کیا کنندگیش تکرار گردنهای زیاد هست. در کل ارزش یکبار خوندن و داره
مشاهد همه نظرات (۱۴۰)