دانلود کتاب صوتی رهبری در قرن 21


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رهبری در قرن 21 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رهبری در قرن 21

کتاب صوتی رهبری در قرن 21 اثر دارن هاردی دستاوردهای شگفت انگیزی که از طریق رهبری نیروی انسانی به دست می‌آید را به شما آموزش می‌دهد، چرا که رهبری به عنوان مهم‌ترین دارایی شرکت‌ها است.

در قرن بیست‌ و یکم ضعف در توانایی فردی شما در رهبری، محدودکننده‌ی اصلی در مسیر دستیابی به موفقیت‌های شماست. رهبری در قرن بیست‌ و یکم، در واقع مهارت متفاوتی شده است این مهارت را یاد بگیرید تا سریع‌تر از حد ممکن اوج بگیرید. مهم نیست چقدر قوی یا باهوش هستید؛ اگه تغییر نکنید و مهارت رهبری را کسب نکنید؛ آینده‌ای در انتظارتان نیست.

تمام شرکت‌های بزرگ و قدیمی در حال فروپاشی هستند و میلیون‌ها نفر از پرسنل‌شان اخراج می‌شوند ولی کارآفرین‌ها و افرادی که صاحب‌کار خودشان هستند این را تاجی بر سر پادشاه جدید می‌دانند. در طول تاریخ، هیچ‌وقت مثل امروز فرصت رشد و رسیدن به اوج جامعه‌ی اقتصادی مهیا نبوده است.

در قرن بیست و یکم «سرمایه انسانی» اهمیت دارد و دارایی اصلی یه کسب‌وکار یا تشکیلات است‌. مردم با حداکثر سرعتشان پیشرفت نمی‌کنند و با حداکثر توانشان کار نمی‌کنند. از نهایت توانشان استفاده نمی‌کنند در عوض با سرعت رهبرشان حرکت می‌کنند‌. اگر می‌خواهید پویایی کل شرکت یا تشکیلاتتان، مثل تولید، نگرش، و توانایی را تغییر بدهید، تنها راهش این است که یک رهبر سریع باشید.

دارن هاردی (Darren Hardy) ناشر و دبیر تحریریه مجله موفقیت است. حدود شانزده سال است که جزو سرآمدان صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی است و خود هاردی این را نتیجه‌ی به کار بردن‌‌ اصولی می‌داند که خودش در کتاب اثر مرکب درباره‌ی آن نوشته است.

 ۱ ساعت و ۱۴ دقیقه، ۶۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
بخش اول
۱۰ دقیقه
بخش دوم
۷ دقیقه
بخش سوم
۱۰ دقیقه
بخش چهارم
۱۰ دقیقه
بخش پنجم
۹ دقیقه
بخش ششم
۷ دقیقه
بخش هفتم
۹ دقیقه
بخش هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی رهبری در قرن 21

برای دانلود کتاب صوتی رهبری در قرن 21 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رهبری در قرن 21
ehsan razzaghi
۱۳۹۸/۶/۱۰
بسیار عالی و کاربردی
maryam moghasem
۱۳۹۸/۸/۱۹
مفید و کاربردی و عالی بود
saeed zolghadriha
۱۳۹۷/۱۰/۱۶
برای من مفید بود. پیشنهاد میکنم شما هم گوش بدید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)