دانلود کتاب روزت را با مثبت‌اندیشی نو کن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روزت را با مثبت‌اندیشی نو کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روزت را با مثبت‌اندیشی نو کن

کتاب روزت را با مثبت‌اندیشی نو کن اثر لوئیز ال هی، مجموعه‌ای اعجاب‌انگیز از نقل‌قول‌ها و عبارات تأکیدی نویسندگان فعال در موسسه «هی» است. کافی است هرروز به‌طور اتفاقی این کتاب را باز کنید و اندیشه‌های مثبت از آن را بخوانید. به این صورت آن روز را روشن‌تر، پربرکت‌تر و عاشقانه‌تر سپری خواهید کرد.

اگر کسانی در اطراف زندگی شما با مشکل ناامیدی و یأس مواجه هستند کتاب روزت را با مثبت‌اندیشی نو کن (Everyday Positive Thinking) به شما پیشنهاد می‌شود تا از ورطهٔ یاس و تاریکی دور شده و به شور زندگی دست‌یافته و به روشنایی رهنمون شوند.

شما با انتخاب این کتاب تصمیمی آگاهانه گرفته‌اید تا زندگی‌تان را شفا دهید و در مسیر تغییر مثبت به حرکت درآیید و زمان این تغییر مثبت همین حالاست. هیچ زمانی مانند اکنون برای کنترل کردن اندیشه‌هایتان مناسب نیست. اندیشه‌هایی که هم‌اکنون انتخاب می‌کنی و در باورت می‌پرورانی، آیندهٔ تو را رقم می‌زنند. افکار امروز تو همان تجربه‌های فردا، هفتهٔ آینده و سال بعد تو هستند.

لوئیز ال هی (Louise Lynn Hay)، سخنران و مدرس علوم ماورای طبیعت است. او همچنین نویسنده‌ی کتاب‌های پر‌فروش متعددی است و بیش از بیست سال، چهار میلیون انسان را در کشف و استفاده‌ی درست از استعدادشان برای قدرت‌های خلاق و رشد فردی و خود درمانی یاری کرده است.

نویسندگان کتاب روزت را با مثبت‌اندیشی نو کن علاوه بر لوئیز ال. هی عبارتند از: آبراهام هیکس، سیلویا براون، شری کارتر-اسکات، استفان کاوی، جان گری، کیت هارل، دانیل کوین، مکس لو کادو، دون میگوئل روئیز، جولی مورگن استرن، کارولین میس، لئون ناکسون، کریستین نورث راپ، پیتر اوکیو گراسو، سوزی اورمان، شریل ریچاردسون، ان ویلسون شف، تاویس اسمایلی، دورین ویرچو، برایان ویس، بروث ویلکینسون و ماریان ویلیامسون.

جملات برگزیده کتاب روزت را با مثبت‌اندیشی نو کن:

- چیزهای ارزشمند در جهان برچسب قیمت ندارند، چون با هیچ بهایی قابل خرید و فروش نیستند.
- خودت را وقف چیزی یا کسی کن و به این انتخاب خود، هر چه که هست به دیده‌ی احترام بنگر.
- وقتی به قدرت شخصی خود پی ببرید و آن را بپذیرید، دیگر حس برتری یا ضعف نسبت‌به دیگران را فراموش می‌کنید.
- خداوند عشق است و عشق نیرومندترین قدرت در جهان است. نیرویی که از تو محافظت می‌کند و به کمک تو می‌شتابد.
- تنها اهداف و خواسته‌هایت را بیان کن. برای تخریب دیگری یا بدگویی از واژگان بهره نگیر. در مسیر عشق و حقیقت از قدرت کلام خود استفاده کن.
- ازدواج، هدیه‌ی خداوند به زن و مرد است؛ هدیه‌ای که باید روزی برگردانده شود. ازدواج می‌تواند موهبتی عظیم در جهان باشد؛ زیرا به زن و مرد توان و امکانی بیش از زمان تنهایی می‌دهد.

 ۴۳۲ صفحه، ۵۱۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-675-0 

چاپ ۱۳۹۴: ۲۷۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۳۹۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روزت را با مثبت‌اندیشی نو کن

برای دانلود کتاب روزت را با مثبت‌اندیشی نو کن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روزت را با مثبت‌اندیشی نو کن

نظرات کتاب روزت را با مثبت‌اندیشی نو کن

علیرضا محقق
۱۳۹۶/۱۱/۲۰
امام علی علیه السلام می‌فرماید:
هر که با خواندن کتاب آرامش یابد هیچ آرامشی را از دست نداده است.
کتابراه یار همیشگی شما
محمود دهقانیان
۱۳۹۶/۸/۹
هیچی بهتر از این نیست که ابتدای هر روز ذهنتون رو با فکر‌های مثبت تغذیه کنید و این کتاب این کار و براتون انجام میده
محمود مهدی زاده
۱۳۹۶/۶/۱۶
شک نکنید آثار ال هی بسیار موثرند
از آن جا که خود نویسنده در زندگی خود چنین اموری را تجربه کرده است و جواب گرفته
مشاهد همه نظرات (۵)