دانلود کتاب روش نگارش علوم رفتاری و اجتماعی: مجموعه راهنمای نشر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روش نگارش علوم رفتاری و اجتماعی: مجموعه راهنمای نشر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روش نگارش علوم رفتاری و اجتماعی: مجموعه راهنمای نشر

کتاب روش نگارش علوم رفتاری و اجتماعی: مجموعه راهنمای نشر، ما را با انواع مقالات مشترک در نشریات علمی آشنا می‌کند. همچنین نقش اخلاق در انتشار و توصیف و ارائه راهنمایی در پیروی از بهترین شیوه‌های انطباق را توصیف می‌کند.

این نسخه از کتاب راهنما به‌ طور گسترده‌ای جهت انعکاس استانداردهای نوین و انتشارات و شیوه‌های جدید در نشر اطلاعات مورد تجدید نظر قرار گرفته است. فناوری‌های جدید، تحلیل‌های فزاینده پیچیده‌ای را انجام داده‌اند، زیرا آن‌ها انتشار تجزیه و تحلیل‌ها را در قالب‌های مختلف تسریع کرده‌اند، از وبلاگ‌های ارسال‌های شده به وب‌سایت شخصی تا مقالاتی که در پایگاه‌های داده آنلاین منتشرشده است. 

برای اولین بار در سال 1929، کتاب راهنمای انجمن روانشناسی آمریکا (APA) به‌عنوان یک روش استاندارد، کتاب هفت‌ صفحه‌ای منتشر کرد و به ‌جز چند مورد ضروری که در آن شک و تردید وجود داشت، بدون شک، مرجعی مکتوب یا ثبت شده، است (بنتلی و همکارانش سال 1929 صفحه 57). هشتاد سال پس‌ از این تاریخ، ششمین نسخه این کتاب راهنما را با همان روح و سبک و سیاق منتشر شد. در طول سالیان متمادی، کتاب روش نگارش علوم رفتاری و اجتماعی، از یک سری قوانین ساده مربوط به یک مرجع معتبر در کلشیه زمینه‌های پژوهشی - نوشتاری و از یک نظام اخلاقی انتشار تکراری، به یک انتخاب جهانی که به بهترین صورت ممکن میزان انحرافات ناشی از تعصب در زبان را کاهش داده، تبدیل گردیده است. 

قوانین سبک APA مجموعه وسیعی از ادبیات روان شناختی سردبیران و نویسندگان است که در نوشتن مقالات علمی دارای تجربه هستند و نیز از مقامات به رسمیت شناخته‌ شده در حیطه‌ شیوه‌های انتشار به کار گرفته ‌شده‌اند.

جهت ارائه راهنمایی در خصوص چگونگی تأثیرات این پیشرفت‌ها و دیگر تحولات بر چاپ و نشر علمی، به‌طور قابل‌توجهی، دستورالعمل را تغییر داده و کتاب راهنما را نیز مختصر و مفید شده‌ است. اولین هدف، ساده‌سازی اثر به ‌وسیله جمع‌آوری تمام اطلاعات در یک موضوع و در یک مکان واحد بوده است. دستورالعمل‌ها را طبق فرآیند نشر، با مرحله شروع ایده و پایان دادن به مرحله انتشار، طبقه‌بندی شده‌اند. قوانین اساسی سبک نوشتن APA و دستورالعمل‌ها، اجتناب از تعصب زبانی را حفظ و تقویت نموده است که برای اولین بار توسط APA و بیشتر از 30 سال قبل منتشر شد. مهم‌تر از همه، ما به‌طور قابل‌توجهی حوزه‌های اخلاق، آمار، استانداردهای گزارش مقالات مجله، قالب‌های مرجع الکترونیکی و ساخت جداول و اشکال را گسترش داده‌ایم. 

کلید این تجدید نظر، یک وب‌ سایت به‌روز شده و گسترده است که به‌طور معنی‌داری اطلاعاتی را که ما قادر به ارائه آن هستیم افزایش می‌دهد. 

دسته نگارش،
 ۷۲ صفحه، ۲۲۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8794-18-9 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: روش نگارش علوم رفتاری و اجتماعی
پیشگفتار
1-1- مطالعات تجربی
2-1- مروری بر ادبیات
3-1- مقالات نظری
4-1- مقالات روش‌شناسی (متدلوژی)
5-1- مطالعات موردی
6-1- انواع دیگر مقالات
7-1- گزارش اخلاقی از نتایج تحقیقات
8-1- حفظ اطلاعات و به اشتراک‌ گذاری آن‌ها
9-1- انتشار دو نسخه‌ای و تدریجی داده‌ها
10-1- سرقت ادبی و خود سرقت ادبی
11-1- حقوق و محرمانه ماندن شرکت کنندگان در تحقیق
12-1- تضاد منافع
13-1- امتیاز انتشار
14-1- منتقدین
15-1- حق چاپ نویسنده در یک مقاله چاپ نشده
16-1- برنامه‌ریزی برای انطباق اخلاقی

راهنمای دانلود کتاب روش نگارش علوم رفتاری و اجتماعی: مجموعه راهنمای نشر

برای دانلود کتاب روش نگارش علوم رفتاری و اجتماعی: مجموعه راهنمای نشر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روش نگارش علوم رفتاری و اجتماعی: مجموعه راهنمای نشر