راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب رژیم عضله‌ساز

در کتاب رژیم عضله ساز، از حرف‌های تکراری خبری نیست، بلکه سبک جدیدی از تغذیه و استفاده صحیح از مکمل در کنار چربی‌سوزی مطلق و عضله‌سازی خواهید داشت.

آگاهی از علم تغذیه و استفاده صحیح از مواد غذایی نقش بسزایی در موفقیت هر انسانی در زندگی روزمره خود دارد. به همین دلیل تاکنون گمانه زنی‌ها، آزمایشات، فرضیه پردازی‌های غیرقابل اثبات، رویا پردازی‌ها و... زیادی شکل گرفته که هر یک مدعی حل مشکل اضافه وزن و چاقی هستند و از آنجا که مواد مغذی بدن انسانی تنها از سه گروه کربوهیدرات‌ها و چربی‌ها و پروتئین‌ها، تشکیل شده‌اند هر کسی که به معضل چاقی پرداخته، در ‌‌نهایت ترکیبی متشکل از درصدهای مشخصی از هر یک از این سه دسته غذایی را با تاکید بر اهمیت یکی از آن‌ها ارائه کرده‌اند. اما در این بین آن گروه که بیش از همه مغفول مانده و حتی به ناحق مجرم اصلی اضافه وزن معرفی شده، چربی‌ها هستند!

کتاب رژیم آنابولیک (Anabolic Diet) هم به مانند بسیاری از متون تغذیه‌ای دیگر تلاش خود را بر ارائه راه‌حلی در درمان و کنترل چاقی و اضافه وزن مخاطبین خود قرار داده؛ اما این کتاب را می‌توان از چند حیث ممتاز و متمایز شمرد: اول اینکه به واسطه روان و آسان بودن متن کتاب شما به هیچ عنوان احتیاج ندارید برای فهم مطالب ارائه شده یک دوره آموزشی دانشگاهی مفصل را بگذرانید! کافی است تصمیم گرفته باشید که از شر چربی‌های اضافه‌تان خلاص شوید. دوم اینکه این کتاب مدعی است رژیم آنابولیک همزمان برای افراد عادی و ورزشکاران می‌تواند مفید و تاثیرگذار باشد و این یعنی شما احتیاجی ندارید در این کتاب به دنبال فرمول مختص به خود بگردید. سوم اینکه شما در این کتاب، برخلاف روال معمول در کشور ما که عموم متخصصین و صاحب نظران به مخاطبین خود لیستی از مواد غذایی که به شدت در قالب وعده‌های غذایی خاص و اختصاصی طبقه بندی شده و مدعی‌اند برای موفقیت باید رنج پیروی مطلق و بی‌چون و چرای از آن را تحمل کنید، می‌دهند نبوده و شما برای موفقیت در این مسیر، که سال‌هاست برای ما تبدیل به غول بی‌شاخ و دمی شده است، کافی است سبک زندگیتان را کمی تغییر داده و از خوردن چربی‌های مفید نترسید! چهارم اینکه این کتاب به قدری این تغییر سبک زندگی را ساده می‌داند که پس از معرفی آن، وارد مقولات حرفه‌ای‌تر ورزشی از جمله مکمل‌های ورزشی شده و تمرکز خود را به جای طولانی کردن توضیح در خصوص سبک زندگی‌ای که بدون تردید بهترین گزینه پیش‌رو برای زندگی سالم می‌داند، بر بهینه‌سازی رشد عضلانی اختصاص می‌دهد.

ادامه
فهرست مطالب

فصل 1: مزایای رژیم غذایی آنابولیک
فصل 2: تاریخ رژیم‌های غذایی بدنسازان
فصل 3: رژیم غذایی آنابولیک چگونه کار می‌کند و چرا کاربردی است
فصل 4: مکمل‌ها
فصل 5: تغییرات خاص - به روش خود این کار را انجام دهید
فصل 6: برخی سوالات متداول
ضمیمه

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

علیرضا دزیانیان
۶ ساعت قبل
کتاب خیلی خوبی بود و در مورد تغذیه در بدنسازی دید خوبی بمن داد. البته نکات تکراری هم داشت و دیگه اینکه عمل به موارد این کتاب و در برخی موارد تطبیق دادنش با ‌‌چیزی که در ایران در دسترس داریم ممکنه پر هزینه باشه اما خوندنش قطعا توصیه میشه. با تشکر از کتابراه‌، ناشر و مترجم محترم
Fah Kr
۷ روز قبل
عالی بود!ممنون از شما
Amir Adib
۸ روز قبل
با سلاماین کتاب بسیار مطالب تکراری که واقعا خواننده زو خسته وکسل میکنه، و یک مطلب مهم تر رفرنس رژیم غذایی با ساختار ایران سازگاری نداره و کمی مشکل هستش برای معاپل سازیمورد خیلی مهم تکرار مطالب هستممنون
فرزاد حلاج
۱۳ روز قبل
خیلی عالی بزد
Amir Mohammadi
۱۵ روز قبل
کتاب خوبیه و خوندنش خالى از لطف نیست
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه