دانلود کتاب صوتی زنانی که کار می‌کنند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زنانی که کار می‌کنند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زنانی که کار می‌کنند

کتاب صوتی زنانی که کار می‌کنند نوشته‌ی ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ، رئیس جمهور کنونی ایالات متحده آمریکا است که به زنان می‌آموزد تا از لحاظ شخصى و حرفه‌اى، بهترین باشند. وی در این اثر کوشیده، از تجربیات خود در زمینه حضور زنان در کسب و کار و سیاست بگوید. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

کتاب حاضر به شما کمک می‌کند که چگونه با آگاهى انتخاب‌هاى زندگى را انجام دهید و قوانین موفقیت خودتان را بنویسید یا بازنویسى کنید.

کتاب زنانی که کار می‌کنند (Women Who Work) شامل دیدگاه‌ها و اندیشه‌هاى ایوانکا ترامپ درخصوص رهبرى درست و مدبرانه است. با علم به این موضوع که سخنان و اعمال ما نه تنها بر اطرافیان‌مان بلکه بر نسل‌هاى‌ آینده، که در شرکت‌ها کار خواهند کرد و کسب‌و‌کارهاى آینده را خواهند ساخت، تأثیرگذار است. این کتاب براى نحوه‌ى انجام کار در گذشته و هم‌ترازى با روش‌هاى زندگى واقعى زنان امروز، جایگزینى امیدبخش و اصیل خواهد بود و چارچوبى براى ترغیب شما به تعیین معناى موفقیت براى خودتان در مراحل مختلف زندگى است.

هر فصل کتاب زنانی که کار می‌کنند، که درباره‌ى زندگى حرفه‌اى زنان است با مشخص‌ کردن آرزوها از قبل، تا رهبرى خودتان یا گروه و شرکت‌تان به طور هدفمند شما را به ساختن زندگى دلخواه‌تان ترغیب مى‌کند. این کتاب به نسل ما کمک می‌کند تا سخنان مربوط به زنان و کار را تغییر دهیم. و به ما براى تبدیل شدن به رهبرى روشنفکر که زندگى دلخواهش را مى‌سازد، جسارت می‌بخشد. در نتیجه، تبلیغات ایوانکا ترامپ (Ivanka Trump) و بِرندش در جهان‌بینى جدید ایده‌ى یک‌بار زندگى به شما کمک مى‌کند تا چالش‌ها و فرصت‌هاى مختلفى که هم‌اکنون و در سال‌هاى آتى در پیش‌رو دارید را هدایت کنید.

جملات برگزیده کتاب زنانی که کار می‌کنند:

- شما باید خواسته‌ى قلبى داشته باشید. باید به آنچه باور دارید اشتیاق مسلم داشته باشید. اگر مشتاق هیچ چیزى نیستید، احتمالاً هنوز خود واقعى‌تان را کشف نکرده‌اید. هنوز باید دنبالش بگردید.
- رویاهایتان باید همیشه از ظرفیت فعلى شما در دستیابى به آن‌ها بزرگ‌تر باشد. چنانچه رویاهایتان شما را نمى‌ترسانند، پس به قدر کافى بزرگ نیستند.
- خیلى‌ها فکر مى‌کنند خوشبختى را باید بیرون از خودشان پیدا کنند... اما در واقع، خوشبختى چیزى است که از دورن ناشى مى‌شود.
- ممکن است ایده‌هاى درخشانى داشته باشید، اما اگر آن‌ها را منتقل نکنید، به هیچ‌ کجا نمى‌رسید.
- اگر کارى که انجام مى‌دهید را دوست دارید و از آن راضى هستید، بقیه چیزها درست مى‌شود.
- هرگز با احمق‌ها بحث نکنید، چون ممکن است ناظران فرق بین شما و آن‌ها را متوجه نشوند.
- اگر براى رسیدن به آرزویتان راه را هموار نمى‌بینید، گاهى اوقات باید آن را بسازید.

در بخشی از کتاب صوتی زنانی که کار می‌کنند می‌‌شنویم:

از جنبه‌هاى مثبت شغل، حرفه و زندگى خود فهرستى تهیه کنید. واقعا این کار را بکنید. به گفته‌ى شاون آچور، «بیش از یک دهه مطالعات تجربى، تأثیر این کار بر عملکرد بهتر مغز را ثابت کرده است.» فقط نوشتن «سه جنبه‌ى مثبت» که در روز اتفاق مى‌افتد، مغز ما را بر «جستجوى مثبت‌هاى بالقوه در 24 ساعت اخیر»، چه بزرگ باشند چه کوچک، متمرکز مى‌کند. انجام این کار، حتى به مدت پنج دقیقه در روز، مغز را دوباره آماده مى‌کند تا دنبال فرصت‌هاى رشد مثبت بگردد و در عین حال رنجش‌ها و دلسردى‌هاى معمول را از میدان دیدتان خارج مى‌کند.

در یک مطالعه، معلوم شد کسانى که هر روز به مدت یک هفته، در دوره‌هاى یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه این کار را انجام دادند، در مقایسه با کسانى که انجام ندادند خوشحال‌تر بوده و کمتر افسرده بودند. آن‌ها به طور قابل ملاحظه‌اى، حتى پس از توقف این کار، همچنان شاد و بسیار خوش‌بین بودند. به‌ گفته‌ى آچور، این جنبه‌هاى مثبت حتما نباید «عمیق یا پیچیده باشند، بلکه کافى است مختص به‌هر شخص‌ باشند... مانند غذاى تایلندى لذیذى‌ که‌ از بیرون سفارش داده‌اید، محکم بغل‌ کردن فرزندتان در پایان یک روز طولانى، یا تشویقى بجایى از طرف رئیستان» و این جنبه‌هاى مثبت مى‌توانند تفاوت بسیار زیادى در نگرش شما به‌ زندگى و دنیا ایجاد کنند.

 ۹ ساعت و ۱۰ دقیقه، ۵۰۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۰ دقیقه
بخش اول
۲۴ دقیقه
بخش دوم
۲۰ دقیقه
بخش سوم
۱۹ دقیقه
بخش چهارم
۱۹ دقیقه
بخش پنجم
۲۶ دقیقه
بخش ششم
۲۱ دقیقه
بخش هفتم
۲۳ دقیقه
بخش هشتم
۲۱ دقیقه
بخش نهم
۲۷ دقیقه
بخش دهم
۲۲ دقیقه
بخش یازدهم
۲۰ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۴ دقیقه
بخش سیزدهم
۱۷ دقیقه
بخش چهاردهم
۲۵ دقیقه
بخش پانزدهم
۲۳ دقیقه
بخش شانزدهم
۲۷ دقیقه
بخش هفدهم
۲۷ دقیقه
بخش هجدهم
۲۳ دقیقه
بخش نوزدهم
۲۵ دقیقه
بخش بیستم
۲۳ دقیقه
بخش بیست و اول
۲۸ دقیقه
بخش بیست و دوم
۲۶ دقیقه
بخش بیست و سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی زنانی که کار می‌کنند

برای دانلود کتاب صوتی زنانی که کار می‌کنند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زنانی که کار می‌کنند
محمد صادق کاشانی
۱۳۹۷/۷/۲۹
پشتوانه هر نوشته اعتقادات و باورهای نویسنده وجود دارد که بطور روشن میتوان فهمید. یک نوشته در ظاهر مطالب جذاب برای مخاطب میزند اما در باطن تفکرات و اعتقادات نویسنده را به مخاطب القاء میکند، حال مخاطب بیشتر...
Homayoon Mirzaieyan
۱۳۹۷/۸/۸
من تعجب میکنم از نظرات بعضیا، خیلیا هستن که پدر پولدار دارن و خودشون هیچی جز سربار جامعه بودن نیستن. بهتره که قبل از نظر دادن ابتدا در مورد هرچیزی مطالعه و تحقیق کرد بعد نظر داد و نه کورکورانه و تعصبی.
کاربر Ba
۱۳۹۷/۱۰/۲۰
حتی اگر نویسنده رو دشمن خودتون میدونید
باید ازش یاد گرفت تا بتونید خود و جامعه تون رو ارتقا بدید
و نه با عینک تیره تعصب و دگماتیسم به همه چیز نگاه کرد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۹)