دانلود کتاب زنان باهوش آخرش پولدار می‌شوند


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زنان باهوش آخرش پولدار می‌شوند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زنان باهوش آخرش پولدار می‌شوند

کتاب زنان باهوش آخرش پولدار می‌شوند اثر دیوید باخ، راهنمای هر زنی برای برنامه‌ریزی مالی سنجیده، پس‌انداز عاقلانه، سرمایه‌گذاری عاقلانه و رسیدن به امنیت مالی به منظور داشتن فردایی مطمئن است.

این کتاب، یک نقشۀ راه مالی است که به خانم‌ها نشان خواهد داد چطور از جایی که در حال حاضر هستند، به جایی که می‌خواهند باشند برسند. خبر خوب این است که زنان در استفاده کردن از نقشۀ راه خیلی خوبند. بی‌شک از بیشتر مردها در این کار بهترند! مردها عموما ترجیح می‌دهند بی‌هدف برانند و به امید یافتن علامت راهنمای آشنایی باشند، تا این که اعتراف کنند گم شده‌اند و از کسی مسیر درست را بپرسند.

دیوید باخ (David Bach)، مشاور مالی صاحب نام، در کتاب زنان باهوش آخرش پولدار می‌شوند، به زنان، از هر سن و قشری، نشان می‌دهد چطور سرنوشت مالی خود را در دست بگیرند تا هم خوب زندگی کنند و هم با خیال راحت بازنشسته شوند. چه درآمدت به سختی کفاف مخارج ماهانه‌ات را می‌دهد، و چه ارث کلانی نصیبت شده باشد، فرقی ندارد.

برنامه‌ی نه مرحله‌ای دیوید باخ، ابزار لازم را برای هم‌سو کردن پول با ارزش‌ها، عاقلانه خرج کردن و ساختن آینده‌ای مطمئن در اختیار می‌گذارد. به علاوه، کتاب زنان باهوش آخرش پولدار می‌شوند (Smart women finish rich) که بیش از صدها هزار نسخه از آن در سرتاسر دنیا به فروش رفته است توصیه‌های ارزشمندی در مورد سرمایه‌گذاری، نکات مفیدی در مورد نحوه‌ی آموزش مسائل مالی به فرزندان و روش‌های جدیدی برای خلق ثروت بیشتر را ارائه می‌دهد.

در بخشی از کتاب زنان باهوش آخرش پولدار می‌شوند می‌خوانید:

نوشتن جمله‌ای مثل این هم فایده‌ای ندارد: «می‌خواهم تا سال 2020 پولدار بشوم.» به هیچ دردی نمی‌خورد. چیزی که باید روی کاغذ بیاوری باید به مراتب مشخص‌تر باشد چیزی مثل این: «در 36 ماه آینده، هر ماه 10 درصد از درآمد ناخالصم را کنار می‌گذارم، و در انتهای این مدت حداقل 48 هزار دلار در سرمایه گذاری‌ای که معاف از مالیات باشد به کار خواهم انداخت.» (در «قدم پنجم» توضیح خواهم داد که این سرمایه گذاری‌های معاف از مالیات چه هستند). به همین ترتیب، نباید بنویسی: «دیگر بدهی نخواهم داشت». در عوض، باید چیزی مثل این بنویسی: «در عرض 12 ماه آینده تمام خریدهایم را نقدی انجام خواهم داد تا زمانی که بدهی خریدهای نسیه‌ام به صفر برسد، و هرگز بیشتر از 100 دلار بابت چیزی نمی‌دهم، مگر این که قبل از خریدنش از مغازه بیرون بیایم و 48 ساعت به خودم وقت بدهم تا ببینم آیا واقعا به چنین چیزی نیاز دارم یا نه.»

فهرست مطالب

سخن مترجم
پیشگفتار: چرا زنان تصمیم گرفته‌اند سرنوشت مالی خود را در دست بگیرند
قدم اول: حقایق و افسانه‌های موجود در مورد پولت را بشناس
قدم دوم: پولت باید در خدمت ارزش‌هایت باشد
قدم سوم: ببین از نظر مالی در چه وضعیت هستی ... و می‌خواهی به چه جایگاهی برسی
قدم چهارم: از قدرت فاکتور لاته بهره ببر ... تا ثروت کلانی را با چند دلار در هفته خلق کنی!
قدم پنجم: به کارگیری «رویکرد سه سبدی» مامان بزرگ برای رسیدن به امنیت مالی
قدم ششم: 10 اشتباه بزرگی را که سرمایه‌گذاران مرتکب می‌شوند بشناس، و راه‌های اجتناب از آن‌ها را یاد بگیر
قدم هفتم: تربیت بچه‌ها برای رسیدن به ثروت و استقلال مالی در آینده
قدم هشتم: 12 فرمان جهت جذب ثروت بیشتر
قدم نهم: از داستان‌های موفقیت زن‌های دیگر الهام بگیر
ضمیمه‌ی 1: پولت واقعا کجا می‌رود؟
ضمیمه‌ی 2: فهرست دارایی‌ها مشخص کردن ارزش خالصت
ضمیمه‌ی 3: خلاصه قوانین مربوط به «مالیات بر ارث» و معاف‌های مالیاتی مربوط به آن در ایران
ضمیمه‌ی 4: خدمات بیمه‌ای در حوزه‌ی درمان در ایران
ضمیمه‌ی 5: بیمه‌ی عمر در ایران
ضمیمه‌ی 6: نمونه‌ای از سؤالات مطرح شده در فرم پیشنهاد صدور «بیمه نامه‌ی جامع عمر و پس‌انداز» در ایران که متقاضی باید آن را پر کند
ضمیمه‌ی 7: مستمری از کار افتادگی
ضمیمه‌ی 8: مستمری بازنشستگی
ضمیمه‌ی 9: سایت‌های بانک‌ها و شرکت‌های بیمه‌ی ایرانی و سایت‌های مرتبط دیگر

 ۳۰۰ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7221-04-4 

چاپ ۱۳۹۳: ۱۸۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۲۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب زنان باهوش آخرش پولدار می‌شوند

برای دانلود کتاب زنان باهوش آخرش پولدار می‌شوند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زنان باهوش آخرش پولدار می‌شوند
معصومه یوسفی
۱۳۹۷/۳/۳۰
عالی بودعالی فقط ایکاش بشه ازش توی ایران هم استفاده کرداخه اینجاامشب میخوابی صبح که بیدارشی دیگه قیمت همه چیز فرق کرده و گندزده شده توی برنامه ریزی مالیت☺
Ts Tahami
۱۳۹۷/۶/۲۲
واقعا برای زنان لازمه.
گرچه متاسفانه پس انداز نتیجه خوبی نداره ولی سرمایه گذاری عالیه.
نرگس ب
۱۳۹۷/۱۰/۶
تا اینجایی که خوندم متن کتاب اینقدر شیرین و روان بوده که دوست نداشتم بذارمش زمین. هنوز کامل نخوندم که در مورد کارایی محتوا نظر بدم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۴)