دانلود کتاب زنی میان ما


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زنی میان ما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زنی میان ما

کتاب زنی میان ما، اثر گریر هندریکس و سارا پکانن، یک تریلر روان‌شناختی است که میخکوبتان می‌کند، رمانی که از پرفروش‌های نیویورک تایمز در سال ۲۰۱۸ است.

رمان زنی میان ما از آن داستان‌های نخ نمای حسادت همسر سابق که جانشینش را تعقیب می‌کند نیست... بلکه ماجراهایی فراموش نشدنی و هیجان انگیز از ابتدا تا انتهای رمان شما را شوکه خواهد کرد.

وقتی کتاب زنی میان ما (The Wife Between Us) را می‌خوانید تصورات زیادی خواهید داشت. تصورتان این خواهد بود که ماجرا در مورد حسادت همسر سابق یکی از شخصیت‌هاست. تصور می‌کنید که او مرتب به جانشینش فکر می‌کند: زنی زیبا و جوان که قرار است با مردی که هر دو دوستش دارند ازدواج کند. تصور خواهید کرد که آناتومی این مثلث عشقی را می‌شناسید. اما باید گفت، هیچ تصوری نداشته باشید. زنی میان ما، اثر پیچیده و هیجان‌انگیز گریر هندریکس (Greer Hendricks) و سارا پکانن (Sarah Pekkanen) پیچیدگی‌های مخفی ازدواجی رشک برانگیز و نیز حقایق خطرناکی که به نام عشق انکار می‌کنیم را برملا می‌کند.

در بخشی از کتاب زنی میان ما می‌خوانیم:

تندتند در پیاده‌ روی شهر گام برمی‌دارد. موهای بلوندش روی شانه‌هایش بالا و پایین می‌شود. گونه‌هایش گل انداخته و ساک ورزشی روی دستش بازی می‌کند. وقتی به آپارتمانش می‌رسد دست در کیفش می‌کند و کلیدهایش را درمی‌آورد. خیابان شلوغ و پر هیاهوست؛ تاکسی‌های زردرنگ رد می‌شوند و مسافران را از سر کار به خانه باز می‌گردانند. مشتریان وارد مغازه‌ها می‌شوند اما من چشم از او برنمی‌دارم.

لحظه‌ای جلوی در می‌ایستد و به پشت‌ سرش نگاه می‌کند. مثل برق‌گرفته‌ها از جا می‌پرم. می‌ترسم متوجه نگاهم شده باشد. این همان تشخیص خیره شدن دیگران است و توانایی حس‌کردن اینکه کسی به آدم نگاه می‌کند. کل سیستم مغز انسان درگیر این میراث ژنیتک اجدادمان است - آن‌ها هم برای اینکه شکار حیوانات نشوند به این ویژگی اتکا داشتند. من هم این مکانیسم دفاعی را در خودم پرورش داده‌ام: وقتی پوستم مورمور می‌شود سرم به‌ صورت غریزی بالا می‌آید تا دنبال یک جفت چشم بگردد که به من خیره شده. خطر غفلت از این هشدار را خوب می‌شناسم.

اما او برمی‌گردد و در را باز می‌کند؛ وارد آپارتمان می‌شود و اصلاً به‌ سمت من نگاه هم نمی‌کند.
نمی‌داند با او چه کرده‌ام.
از ضربه‌ای که به او زده‌ام خبر ندارد و خرابی‌ای که به بار آورده‌ام.
برای این زن جوان و زیبا با آن صورت گرد و اندام ظریف - زنی که شوهرم ریچارد به‌ خاطرش ترکم کرده - مثل کبوتری که کنارم روی پیاده‌ رو این طرف و آن طرف می‌رود اصلاً به چشم نمی‌آیم.
به‌ هیچ‌ وجه نمی‌داند اگر اوضاع همین‌ طور باشد چه بلایی سرش می‌آید. اصلاً.

 ۴۰۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-461-160-2 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب زنی میان ما

برای دانلود کتاب زنی میان ما و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زنی میان ما
Parisa Esmaeili
۱۳۹۷/۵/۲۵
من خیلی این کتاب رو دوست داشتم، داستانش واقعا جذبم کرد و این روند تا آخر کتاب ادامه داشت. این اولین بار بود که چنین روایتی رو میخوندم و بنظرم خیلی بی‌نقص بود. پایان خوبی داشت و ترجمه هم خوب بود. درمجموع من این رمان رو بشدت دوست داشتم و خوندنش رو پیشنهاد میکنم.
عرفان
۱۳۹۷/۶/۲۱
به نظر من اگه میخواید یه کتاب بخرید نگاه به نظرات مردم نکنید چون سلیقه‌ها متفاوته... نمونشو بخونید و بعد اگه دوست داشتید بخرید... من از داستانش خوشم اومد خریدم و مطمئنا خوبه
Farzaneh Fathy
۱۳۹۷/۵/۲۴
موضوع اصلیش چندان جدید نبود اقلا تو دو تا فیلم سینمایی ایرانی تو سالهای گذشته خودم دیدم مشابهشو با اینکه اهل فیلم دیدن نیستم.
یه مقدار زیادی همه چی به هم ربط داشت و یه جورایی جنایی شده بود، شبیه که بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳۴)