دانلود کتاب زوال قتل انگلیسی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زوال قتل انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زوال قتل انگلیسی

کتاب زوال قتل انگلیسی، یکی از کتاب‌های ویژه مجموعه «ایده‌های بزرگ» مشتمل بر مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه اثر جورج اورول است.

اورول در این کتاب همراه با شوخ‌طبعی از علاقه شدید انگلیسی‌ها به خواندن خبرهای داغ درباره قتل (قتل‌های ناشی از تفاوت‌های طبقاتی، مسمومیت و عشق) سخن می‌گوید، همین‌طور به بیان نظراتی تأثیرگذار از هفته‌نامه‌های نوجوانان گرفته تا کارت‌پستال‌های زیبای کنار دریا می‌پردازد.

در تمام طول تاریخ بعضی از کتاب‌ها جهان را تغییر دادند و شیوه نگاه ما به خودمان و دیگران را دگرگون کردند. آن‌ها به مباحث، اختلافات عقاید، جنگ‌ها و انقلاب‌ها الهام بخشیده‌‌‌اند. آن‌ها زندگی‌های بسیاری را ساخته‌اند و یا تباه کرده‌اند. حالا نشر روزگار نو برای شما کارهای متفکران بزرگ، پیشگامان، اصلاح طلبان و طالع بینان را فراهم آورده است. ایده‌هایی که مدنیت را تکان داد و به ما کمک کرد تا آن چه که اکنون هستیم باشیم. (ایده های بزرگ)

جورج اورول (George Orwell) نام مستعار اریک آرتور بلر نویسنده، روزنامه‌نگار شهیر انگلیسی است که در کتاب‌های خود سعی کرده تا تصاویری از (پاد) آرمان شهرهای حکومت‌های وقت خود بخصوص روسیه و استالین را به نمایش گذاشته و در اصل این موضوع را بیان دارد که مقصود این حکومت‌ها در اصل "پاد آرمان شهر" است. جرج اورول در رمان‌هایش با اتخاذ دیدگاه منتقدانه آینده مطلب رهبران سیاسی و انقلابی را ترسیم کرده است.

در بخشی از داستان زوال قتل انگلیسی (Decline Of The English Murder) می‌خوانیم:
گهگاه صدای زجرآوری از سلول کناری به گوش می‌رسید، در آن جا جوانی که چاقویی در شکم معشوقه‌اش فرو کرده بود - شنیدیم که دختر تا حدودی بهبود یافته - به تنهایی نگهداری می‌شد. خدا می‌داند که چه اتفاقی در حال وقوع بود، اما چنان صداهایی می‌آمد که انگاری به دیوار زنجیر شده بود. حدود ساعت ده یک لیوان چای به ما دادند. به نظر می‌رسید این چای نه توسط مقامات بلکه توسط نماینده مذهبی محکمه پلیس تهیه شده بود و اندکی بعد ما را چون گله‌ای گوسفند به اتاق نسبتا بزرگی که زندانی‌ها در انتظار محاکمه بودند، بردند.

 ۱۲۹ صفحه، ۵۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6867-46-5 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدم
زوال قتل انگلیسی
سمساری - واقعا چه کسی میتواند در برابر آن مقاومت کند؟
هفته‌نامه‌ها‌ی پسرها
مجلات ارزان زنان
هنر دونالد مک گیل
خاطرات انگور چینی

راهنمای دانلود کتاب زوال قتل انگلیسی

برای دانلود کتاب زوال قتل انگلیسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زوال قتل انگلیسی

نظرات کتاب زوال قتل انگلیسی

سهیل قهرمانی
۱۳۹۶/۶/۱۹
نفس‌ها حبس خواهد ماند در مقابل بینش این مرد انگلیسی، جورج اورول، هیچ کتابی رو جا نیاندازید از ایشون، این کتاب حال حاضر فقط توسط این موسسه ترجمه و آرایه شده است، ممنونمم که قرار دادید توی کتابخانه
Akbar Shaghav
۱۳۹۸/۷/۱۹
کتاب خوبی بود خیلی دوست داشتم
مشاهد همه نظرات (۲)