دانلود کتاب ساده‌های کودکی

  • از: علی محقق
  • ناشر: صفرتاصد
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ساده‌های کودکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ساده‌های کودکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ساده‌های کودکی

کتاب ساده‌های کودکی، شامل مجموعه داستان‌هایی کوتاه و جذاب است که با الهام بخشی از رویدادهای دوران کودکی علی محقق نگاشته شده است.

بی‌شک طبع نیز مانند هر کودکی برای رسیدن به کمال به تمرین و ممارست نیاز دارد. علی محقق هر چند خود را صاحب طبع نمی‌داند اما سعی بر این داشته است تا هر آنچه قابل نگارش بوده را با دقت و وسواس، بر صفحه سفید کاغد بیاورد.

در بخشی از کتاب ساده‌های کودکی می‌خوانیم:

چشمان گل گرفته و علف‌های اطراف توان رد یابی سنگ غلطان را از من گرفته بود ولی به هر حال سنگ در چند قدمی‌ام پس از برخورد به درخت اوج گرفت و به سرعت تمام از بالای سرم گذشت. در جایی امن نشستیم و تصمیم بر این شد که برادران به نوبت جلوتر رفته و راه را باز کنند، سپس برای بردن ما به معبر باز شده برگردند.

چند ساعت گذشت و ناگهان فریاد شوق"عین اله" در گوش جنگل پیچید و به آن فهماند که سرانجام شوخی‌اش با ما پایان یافته است. آری وی راه را یافته بود و بقیه مسیر نیز تا آبادی در سکوت و درد تن‌های خسته‌ی ما و گریه‌ی"حسین" گذشت. وقتی به جلگه رسیدیم ساعت چهار بعد از ظهر را نشان می‌داد. "عین اله" برای تهیه غذا به نزدیک‌ترین روستا رفت و پس از صرف غذا در کنار رود از فرط خستگی به خواب رفتیم. اما گویی این داستان را پایانی نبود و در این بین آشفتگی و هراسانی بر اهل خانه مسلط شده بود. دقیقا ظهر همان روز پدر و مادر و چند تن از بستگان با خوردروی سیمرغ سبزمان به کلبه‌ی ییلاقی آمده بودند، اما وقتی از نبود ما مطلع شدند سراسیمه باز گشتند. دلیل نگرانی‌شان این بود که سفر ما قرار بود طبق معمول با تنها وانت مسافر بر ییلاق انجام گیرد و قرار نبود به بیش از دو ساعت بیانجامد.

آن‌ها بعد از بازگشت در حال تدارک مقدمات جستجو برای یافتن‌مان بودند که در میان ناله‌های مادر و نگرانی پدر قدم به حیاط خانه گذاردیم. اهل خانه از دیدنمان در شگفت شدند و نمی‌دانستتد چه کنند. شگفتی ما بیشتر از آن‌ها بود که اینان چه سان دریافتند که ما در گیر جنگل گشته و گم شده‌ایم!

 ۵۵ صفحه، ۲۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6770-00-2 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیش نوشت
معرفی نامه!
حال خونین دلان
سایه‌ی سبز سیمرغ
علم کوه پرچم افراشته‌ی البرز
من و این همه ریاضی!
پس گردنیِ خدا
آر پی جی
آنچه خدا خواست
یادداشت مهر
شوخی طبیعت
ای دریغا مرهمی
مال مردم، شیرین تراز عسل!
خدایی در این نزدیکی
کوی نیکنامی
فن بدل!
ای همه هستی...
پرستار
موج مهر
قهوه‌ای
مسافر ونوس

راهنمای دانلود کتاب ساده‌های کودکی

برای دانلود کتاب ساده‌های کودکی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ساده‌های کودکی
amir mgh
۱۳۹۸/۵/۱۷
بسیار عالی و ناب بود
farid mohaghegh
۱۳۹۸/۴/۲۹
بسیار ادبی و در عین حال ساده به شرح خاطرات کودکی می پردازد. بسیار عالی است.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)