دانلود کتاب ساعت‌ها با المپیاد شیمی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ساعت‌ها با المپیاد شیمی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ساعت‌ها با المپیاد شیمی

کتاب ساعت‌ها با المپیاد شیمی، مشتمل بر 10 آزمون المپیاد شیمی به همراه پاسخ تشریحی سوالات است.

همیشه شیمی یکی از پرطرفدار‌ترین رشته‌های المپیادی بوده و این علاقمندی از یک طرف به خاطر گستردگی و جذابیت مطالب و از طرف دیگر به خاطر دید مناسبی است که بچه‌های شیمیایی درباره رشته‌ها و مشاغل مختلف به دست می‌آورند. از میان تمام رشته‌های المپیاد تنها دانش پژوهان شیمی هستند که بعد از کسب مدال طلا، در هر رشته‌ای می‌توانند ادامه تحصیل دهند. خواه این رشته مهندسی برق و کامپیوتر باشد، خواه پزشکی و دندانپزشکی خواه وکالت و زبان و ادبیات روسی.

اما این استقبال، مسیر رسیدن به موفقیت را در این المپیاد سخت کرده و دانش‌آموزان علاقه‌مند بسیار با رقابت بزرگ در راه رسیدن به مدال‌های این رشته می‌کوشند. این پدیده باعث شده کف قبولی مرحله اول و دوم المپیاد شیمی از تمام رشته‌ها بالاتر باشد و اختلاف نمره مدال‌ها هر سال کمتر از قبل شود. مثلا در سال 1394 اختلاف آخرین طلای دوره تابستانه با اولین نقره (نقره داغ) کمتر از یک هزارم درصد بود که از لبه تیغ هم باریک‌تر است.

بچه‌های شیمیایی، خوب می‌خوانند و خوب نکته‌برداری می‌کنند و باید بسیار تمرین کنند. رقابت در شیمی بسیار سخت است و همه رقبای جدی بر منابع کلاسیک مسلط هستند. بنابراین برای موفقیت لازم است که از زوایای جدیدی به مسائل نگاه کنیم تا علاوه بر مرور دانسته‌ها، چالش‌های ذهنی جدیدی برای ما طراحی شود.

نتیجه این زحمات خلق دست اندازهای جدید فکری و ایده‌هایی بود که هر ساله در آزمون‌های باشگاه دانش پژوهان جوان شاهد تکرار آن‌ها بوده‌اید. ده‌ها هزار داوطلب در این المپیادهای آزمایشی شرکت کردند و تعداد بسیاری از آن‌ها به مدال‌های کشوری و جهانی دست یافتند.

یکی از نتایج تلاش پاسخ‌گویی این دانش‌موزان که از سطوح ابتدایی تا عالی را پوشش می‌دادند، به دست آوردن اطلاعات آماری مفیدی از هر سؤال برای طراحان بود. سؤالات المپیادهای آزمایشی به همراه اطلاعات آماری در کنار هم قرار گرفتند تا گروه مؤلف این کتاب با دید بازتر، ایده‌ها را دوباره از بین تمام آزمون‌ها انتخاب کند و چیدمانی جدید به آن‌ها بدهد.

بهتر است هر آزمون را در زمان کمتر از دو ساعت پاسخ دهید و حتما تا یک روز پس از آزمون، پاسخ‌های تشریحی را بخوانید و اگر سؤالی برای شما باقی ماند، آن را در تالارهای گفتمان المپیادی مطرح نمایید.

 ۲۲۵ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-95878-0-3 

چاپ ۱۳۹۸: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ساعت‌ها با المپیاد شیمی

برای دانلود کتاب ساعت‌ها با المپیاد شیمی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ساعت‌ها با المپیاد شیمی

نظرات کتاب ساعت‌ها با المپیاد شیمی

عزیز سیروسی
۱۳۹۸/۱۱/۴
کتاب فوق العاده‌ای است و آزمون‌های مرتبی دارد. در ضمن این کتاب به دست موسس آیریسک که خودش برگزار کننده آزمون‌های آزمایشی است تالیف شده است.
Sarwin 0722
۱۳۹۸/۹/۲۷
سوالات خوبی هستن و داشتن پاسخ نامه تشریحی هم درک اشتباهات رو بیشتر و بهتر میکنه
Maryam Ghazagh
۱۳۹۸/۴/۳۱
هنوز نخوندم ولی به گمونم کتاب خوبی باشه ۴ ستاره بهش میدم
مشاهد همه نظرات (۵)