دانلود کتاب صوتی سال ۱۲ هفته‌ای


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سال ۱۲ هفته‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سال ۱۲ هفته‌ای

کتاب صوتی سال ۱۲ هفته‌ای (میکرو کتاب)، اثر برایان پی. موران، مایکل لنینگتون، نگاهی متفاوت و ویژه به برنامه‌ریزی و اهداف برای رسیدن به موفقیت شغلی دارد. در این میکروکتاب می‌شنویم که چگونه هر سال را به جای ۱۲ ماه، ۱۲ هفته در نظر بگیریم و بیشتر از هر زمانی پیشرفت کنیم.

در میکروکتاب سال ۱۲ هفته‌ای (The 12 Week Year) یاد می‌گیریم که چطور چشم‌انداز برای کسب‌ و کار و زندگی شخصی‌مان بسازیم و چطور بین آن‌ها ارتباط درستی برقرار کنیم. می‌خوانیم که راه درست رسیدن به اهداف چیست و چطور باید شاخص‌های پیشرفت برای خودمان تعریف کنیم. اگر شما هم تصمیم گرفته‌اید که به آنچه که دوست داشتید برسید، این میکرو کتاب برای شماست.

برای بسیاری از شرکت‌ها، دسامبر، پر فروش‌ترین ماه است، چون فشار کاری آخر سال، همه‌ افراد را برای رسیدن به اهداف سالانه متمرکز می‌کند. در نتیجه کاملا طبیعی و رایج است که در فصل چهارم سال چیزی بین ۳۰ تا ۴۰ درصد از فروش سالانه اتفاق می‌افتد. داشتن یک هدف که ضرب‌العجل آن هم نزدیک باشد باعث می‌شود که افراد متمرکز باشند و سخت کار کنند. با دانستن این موضوع، سوالی که مطرح می‌شود این است که چرا باید چنین تلاش مضاعفی تنها یک بار در سال اتفاق بیافتد؟ به جای این که روی اهداف ۱۲ ماهه‌ای تمرکز کنید که معمولا در ابتدای هر سال به نظر می‌رسد زمان زیادی برای دستیابی به آن‌ها دارید، باید اهداف ۱۲ هفته‌ای تنظیم و افراد را مجبور کنید تا با همان میزان فشار و تمرکزی که در آخر سال کار می‌کنند، برای رسیدن به اهداف ۱۲ هفته‌ای هم تلاش کنند. «دوره‌بندی کردن» مفهومی است که به تغییر چارچوب زمانی‌ مربوط می‌شود تا مطمئن شوید که هر هفته کارها به اندازه‌ کافی پیش رفته‌اند. دوره‌ بندی عبارت است از خارج شدن از برنامه‌ سالانه و تقسیم کردن هر سال به ۴ دوره‌ی ۱۲ هفته‌ای.

برایان پی. موران (Brian P. Moran) یکی از نویسندگان و مربیان مشهور آمریکاست که ویدئوهای سخنرانی او به زبان‌های مختلف ترجمه شده است. او مدیر عامل شرکت خودش است. او دارای مدرک مدیریت از دانشگاه ایالتی میشیگان است و بیش از سیزده سال تجربه مدیریت اجرایی شرکت‌های بزرگ و کارآفرینی دارد. او کسب‌ و کارهای زیادی راه‌اندازی کرده و توانسته با موفقیت از آن‌ها خارج شود. برایان مشاور کسب‌ و کارهای کوچک برای تبدیل شدن به شرکت‌های بزرگ هم است و تجربه‌اش در توسعه مهارت‌های فردی و روش منحصر به فرد ۱۲هفته باعث شده تا کتاب‌هایش یکی از پر فروش‌ترین کتاب‌های نیویورک باشد. مایکل لنینگتون (Michael Lennington) نیز به تیم‌های مدیریتی و افراد کمک می‌کند تا به طور موثرتر رهبری را اجرا کنند.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

 ۱ ساعت، ۵۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۴ دقیقه
مقدمه
۲۶ دقیقه
بخش اول
۲۶ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی سال ۱۲ هفته‌ای

برای دانلود کتاب صوتی سال ۱۲ هفته‌ای و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سال ۱۲ هفته‌ای
سمر هستم
۱۳۹۷/۶/۲
عالیه این کتاب
ehsan afshari
۱۳۹۷/۴/۷
بسیار زیبا
راضیه ممبنی
۱۳۹۸/۸/۲۲
بسیار عالی و گویا و روان بود، هم محتوا هم بیان، توصیه میکنم حتما خرید کنید و چندین بار گوش کنید بعد شروع کنید به اجرایی کردن آموخته هاتون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)