دانلود کتاب ستاره‌ها چه کسی هستند؟

  • از: سوسن طاقدیس
  • ناشر: انتشارات سروش
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ستاره‌ها چه کسی هستند؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ستاره‌ها چه کسی هستند؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ستاره‌ها چه کسی هستند؟

کتاب ستاره‌ها چه کسی هستند؟ به قلم سوسن طاقدیس، با زبانی شیرین داستان دختری به نام گل گلی را به تصویر می‌کشد که یک شب از خواب بلند شده و با دیدن ستاره‌ها تعجب می‌کند.

سوسن طاقدیس را بیشتر بشناسیم:

سوسن طاقدیس در سال 1338 در شیراز دیده به جهان گشود. او که نویسنده کتاب‌های کودک و نوجوان است، فعالیت حرفه‌ای خود را با نگارش کتاب بابای من دزد بود شروع کرد و پس از آن آثار متعددی در حوزه ادبیات کودک و نوجوان به انتشار رساند. قدم یازدهم، زرافه من آبی است، پشت آن دیوار آبی و هزار سال نگاه از جمله این آثار است.

طاقدیس علاوه بر کار داستانی برای کودکان، به شعر نیز علاقه زیادی دارد و در این زمینه فعالیت می‌کند. او اشعار کودکانه‌ی زیبایی به طور پراکنده در مجلات گوناگون در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

کتاب ستاره‌ها چه کسی هستند؟ مناسب چه کسانی است؟

سوسن طاقدیس کتاب ستاره‌ها چه کسی هستند؟ (who are the stars) را برای تمامی کودکان پیش‌دبستانی و دبستانی علاقه‌مند به داستان‌های تخیلی به رشته‌ی تحریر در آورده است.

در بخشی از کتاب ستاره‌ها چه کسی هستند؟ می‌خوانیم:

گل گلی دست تپلی پا کپلی نشست و به ستاره‌ها نگاه کرد. ستاره‌ها پولک شدند. فرشته‌ها پولک‌ها را مثل گل چیدند و برای گل گلی پایین ریختند. خودشان از سوراخ‌ها سرک کشیدند. برای اینکه بهتر ببینند، سوراخ‌ها را بزرگ و بزرگ‌تر کردند. بزرگ و بزرگ‌تر... بزرگ و بزرگ‌تر... هر سوراخ اندازه یک خورشید شد... خورشید شد و تابید و درخشید.

 ۱۴ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-12-0240-0 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ستاره‌ها چه کسی هستند؟

برای دانلود کتاب ستاره‌ها چه کسی هستند؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ستاره‌ها چه کسی هستند؟