دانلود کتاب سریع‌تر از رعد و برق: زندگینامه یوسن بولت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سریع‌تر از رعد و برق: زندگینامه یوسن بولت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سریع‌تر از رعد و برق: زندگینامه یوسن بولت

سریع‌ترین مرد کره‌ی زمین تلاش می‌کند تا در کتاب سریع‌تر از رعد و برق: زندگینامه یوسن بولت شما را با فراز و فرودهای زندگی خود آشنا کند. شما با مطالعه‌ی این کتاب متوجه می‌شوید چگونه می‌توان با قدرت اراده از پسری لاغر اندام در جامائیکا قهرمانی جهانی ساخت.

درباره‌ی کتاب سریع‌تر از رعد و برق:

یوسن بولت (Usain Bolt) سریع‌ترین مرد تمام ادوار و یک سوپراستار بااستعداد و جذاب است، چه طرفدار ورزش دو و میدانی باشید و چه چیزی از آن ندانید، به احتمال زیاد نام او را شنیده‌اید؛ چرا که یوسن بولت لقب سریع‌ترین مرد دنیا را یدک می‌کشد. او با عملکردهای خیره‌کننده ورزشی و کاریزمایی متفاوت طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. این ورزشکار محبوب در سریع‌تر از رعد و برق: زندگی‌نامه یوسن بولت (Faster than Lightning) شرح کاملی از زندگی خود ارائه می‌دهد؛ او داستان خود را فروتنانه از جامائیکا شروع می‌کند و با جزئیات کامل تمام اتفاقات مهم را می‌گوید. بولت در پکن ستاره‌ای بین‌‌المللی می‌شود اما اتفاقات المپیک 2012 از او فوق‌ستاره‌ای بی‌مانند می‌سازد و شما این فرصت را دارید تا تمام این‌ها را از زاویه‌ی دید قهرمان اصلی داستان بخوانید.

کتاب سریع‌تر از رعد و برق صمیمانه و دلنشین نوشته شده است و به همین دلیل شما در صحت گفته‌ها شک نمی‌کنید و با خیال راحت تا پایان روایت او را همراهی می‌نمایید.

کتاب سریع‌تر از رعد و برق مناسب چه کسانی است؟

این کتاب نه تنها برای هواداران ورزش بلکه به طور عام برای تمامی انسان‌ها می‌تواند مفید باشد. اگر می‌خواهید در کار و زندگی خود موفق باشید، شک نکنید که کتاب سریع‌تر از رعد و برق برای شما نوشته شده است؛ چرا که یوسن در زندگی‌نامه‌ی خود درس‌های جالبی درباره‌ی تلاش و اراده ارائه می‌دهد.

با یوسن بولت بیشتر آشنا شویم:

او با نام کامل یوسین سنت لیو بولت (Usain St Leo Bolt) در سال 1986 در جامائیکا به دنیا آمد. او رکورددار و قهرمان المپیک دو صد متر و دو دویست متر محسوب می‌شود. این ورزشکار پرآوازه اولین دونده‌ی سرعتی است که 9 مدال طلای المپیک دارد.

او در المپیک پکن سه مدال طلا به دست آورد و توانست رکورد دنیا را هم بشکند و در المپیک لندن نیز موفقیت خود را تکرار نمود و سه مدال طلای دیگر کسب کرد و رکورد خود را هم بهبود بخشید و بالاخره در المپیک ریو توانست جایگاه خود را به عنوان یک فوق ستاره‌ تثبیت کند. از طرف دیگر او تاکنون یازده بار به عنوان قهرمان جهان و چهار بار بهترین ورزشکار مرد سال انتخاب شده است.

در بخشی از کتاب سریع‌تر از رعد و برق می‌خوانیم:

بعضی‌اوقات مردم در مورد خطرهایی که از بیخ گوش آدم می‌گذرند و حادثه‌هایی که آدم را تا مرز مردن می‌کشانند و این‌که چطور این چیزها طرز فکر آدم را تا ابد عوض می‌کنند، حرف می‌زنند. برای من، تصادفم در بزرگراه 2000 همان لحظه‌ بود و بعد از تصادف نمی‌توانستم دوباره مثل قبل به زندگی‌ام نگاه کنم. ما نجات پیدا کرده بودیم؛ اما چطور؟ جان سالم به‌ در بردن از چنین فاجعه‌ای باید چیز غیرممکنی باشد، به‌خصوص بعد از این‌که ماشین سه بار غلت خورد.

همه می‌دانستند که خوره‌ی سرعتم، اما انتظار چنین سرعت و نیروی اسب بخاری که می‌توانست برای همیشه جانم را بگیرد، نداشتم و در ساعات بعد از حادثه همه نوع احساسی را که معمولاً راننده‌ی خوش‌شانسی که در یک تصادف ماشین بوده از سر می‌گذراند، تجربه کردم. احساس گناه نسبت به دوستانم که بدنشان جای بادکردگی و کبودی داشت و به گردنشان ضربه وارد شده بود. استرس داشتم و همان‌طور که بارها فاجعه را در ذهنم مرور می‌کردم به خودم آمدم و فهمیدم سر مرگ کلاه گذاشتم. باسرعت بالایی رانندگی می‌کردم، چرخ‌ها از کنترل خارج شده بودند و با سرعت 70 مایل بر ساعت چپ کردم و روی جاده کله‌معلق زدم و داخل گودال افتادم.

حقیقت این بود که در اصل باید مرده بودم، قهرمانی که پدیده‌ای جهانی بود در اوج موفقیتش از دنیا رفت؛ عنوان وحشتناک روزنامه‌های دنیا می‌شد:

سریع‌ترین مرد روی زمین کشته شد!

 ۲۸۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-653225-9 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: به دنیا آمدم تا بدوم
فصل دو: مثل یک قهرمان قدم بردار
فصل سه: بدترین دشمنم
فصل چهار: جایی که ترسوها به خودشان می‌لرزند، سوپراستارها در آن لحظه‌ی بزرگ هیجان‌زده می‌شوند
فصل پنج: زندگی سریع
فصل شش: قلب یک قهرمان، ذهنی از سنگ خارا
فصل هفت: یافتن لحظه‌ای که دیگر برگشتی از آن نیست
فصل هشت: رنج یا گنج
فصل نه: وقت جدی شدن است
فصل ده: حالا مال خودت را بگیر
فصل یازده: کم ‌و زیاد پیروزی
فصل دوازده: پیام
فصل سیزده: تردیدی که مثل برق گذشت و عمری حسرت
فصل چهارده: حالا نوبت من است
فصل پانزده: مرد افسانه‌ای
فصل شانزده: پیش به سوی روسیه و پرواز تا بی‌نهایت

راهنمای دانلود کتاب سریع‌تر از رعد و برق: زندگینامه یوسن بولت

برای دانلود کتاب سریع‌تر از رعد و برق: زندگینامه یوسن بولت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سریع‌تر از رعد و برق: زندگینامه یوسن بولت

نظرات کتاب سریع‌تر از رعد و برق: زندگینامه یوسن بولت

Ali Ayoubi
۱۴۰۰/۱/۱۱
کتاب جذابی است..
در کل آشنایی با عوامل موفقیت افراد موفق بسیار سودمند و مفیده
محمد حبیب الهی
۱۳۹۹/۱۱/۱۱
عالی نوشته. عالی ترجمه شده. درجه یک.
عباس راستگو
۱۳۹۹/۱۱/۱۶
کتاب خوب و مناسب برای یادگیری خاطره نویسی!
مشاهد همه نظرات (۳)