دانلود کتاب سیاه و سفید

  • از: هستی شکری
  • ناشر: انتشارات متخصصان
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب سیاه و سفید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سیاه و سفید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سیاه و سفید

هستی شکری در کتاب سیاه و سفید سعی بر این دارد خیر و شر را در زندگی انسان‌ها از زاویه و دیدگاهی متفاوت به تصویر کشیده و شما را وارد دنیایی چالش‌برانگیز کند.

سیاه و سفید، روز و شب، خیر و شر و...، بله زندگی انسان‌ها مملو از دوگانگی‌هایی است که یکدیگر را کامل می‌کنند. تضادهایی که روح انسان با آنان رشد کرده و پرورش می‌یابد. در وجود هر فرد نبردی چالش‌برانگیز وجود دارد؛ نبرد میان خیر و شر!

بسته به شرایطی که هر شخص با آن مواجه است و هر کدام از انتخابات کوچک و بزرگی که در زندگی دارد، یکی از آن دو، یعنی خیر و شر، در این جدال پیروز می‌شود. اگر انسان اراده‌ای فولادین داشته باشد، خوبی بر بدی پیروز شده و روحش جلا می‌یابد. ولی اگر انسان در برابر ناملایمات پیش رویش سر خم کند، بدی پیروز این میدان شده و روح آدمی تیره و تار می‌شود.

در بخشی از کتاب سیاه و سفید می‌خوانیم:

با سطل آب یخی که روی سرش خالی شد، تکانی خورد و همزمان با نفس عمیقی چشمانش را باز کرد. شوکه شده بود. کمی طول کشید تا همه چیز یادش بیاید و بتواند موقعیت خود را درک کند. بدنش از شدت مشت و لگدهایی که خورده بود کوفته شده و دهانش مزه خون گرفته بود. زانوهایش بر روی کف سرد و سنگی زمین می‌لرزید.

دو مرد هیکلی از دو طرف بازوهایش را گرفته بودند. در یک سالن دراز و تاریک قرار داشت که به دلیل جعبه‌هایی که دور تا دورش را گرفته بودند، حدس می‌زد یکی از انبارهای محمود خان باشد. نور خفیف ماه از پنجره‌های کوچک و بدون شیشهٔ دور تا دور سالن به داخل می‌تابید و کمکش می‌کرد اطرافش را تا حدودی ببیند.

در بزرگ رو به رویش با سر و صدا باز شد و نور سفیدی از چارچوب در به داخل تابید که چشم‌هایش را می‌زد. سایه دختر قد بلندی در چاچوب در ظاهر شد. صورتش معلوم نبود اما کیوان این دختر را خوب می‌شناخت!

چند قدمی جلو آمد و صدای تق تق پوتین‌های پاشنه بلند چرمی و قرمز رنگش که تا زیر زانوهایش می‌رسید، در سالن پیچید. کیوان به این فکر کرد که این پوتین‌ها روی آن شلوار مشکی چسبان چقدر جذاب هستند و مثل همیشه سلیقه دختر رو به رویش را حتی در آن شرایط هم تحسین کرد! سپس به ژاکت چرمی و قرمز رنگ دختر که روی پیراهن مشکی ساده و گشادی که تا بالای زانویش می‌رسید، پوشیده بود و در آن تاریکی هم برق می‌زد خیره شد.

 ۴۹۱ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-684154-2 

چاپ ۱۳۹۹: ۶۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب سیاه و سفید

برای دانلود کتاب سیاه و سفید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سیاه و سفید
Nargess Dabirinia
۱۳۹۹/۶/۱۹
این رمان خیلی زیباست و حس خوبی رو منتقل میکنه❤
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)