دانلود کتاب سینوهه و ادامه سینوهه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سینوهه و ادامه سینوهه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سینوهه و ادامه سینوهه

کتاب را جهت دلخوشی خدایان ننوشتم چون از ایشان بیزارم. همچنین کتاب را برای تمجید فراعنه ننوشتم، چون از آنان نیز بیزارم. در واقع کتاب را برای خودم نوشتم، نه از کسی پولی می خواهم و نه شهرت. طی دوران زندگی از مردم و فراعنه فقط رنج دیده ام از این رو از ایشان خسته شدم. حتی نمی خواهم نامی بعد از من باقی بماند. بنابراین کتاب را فقط برای دلخوشی خودم، می نویسم. بدون شک، من تنها نویسنده ای هستم که بدون انگیزۀ مادی می نویسم چون تا به حال هر کس مطلبی نوشته، یا می خواسته خدایان را ستایش کند یا این کار را برای خوشامد دیگران انجام داده است. به نظر من فرعون هم مثل سایر افراد معمولی است و هیچ تفاوتی با ما ندارد، من این حرف را از روی یقین و باور قوی ئی که دارم، می گویم. من پزشک فراعنۀ مصر بودم و چون خیلی با آنها نزدیک بودم، به چشم خود می دیدم که آنها هم مثل همۀ ما دچار سستی، بیم و واهمه می شوند و با ما احساس مشترک دارند. هر چند که ممکن است دربارۀ یک فرعون اغراق کنند و او را خیلی بیشتر از آنچه که هست و در ردۀ خدایان بدانند. اما واقعیت این است که فرعون ها هیچ تفاوتی با ما ندارند.

من - سینوهه - عقیده ام این است که انسان در ابعادی که از آن حرف می زنم همواره ثابت است و تغییر نمی کند حتی اگر چندین قرن بگذرد. اگر یک نفر را در یک رودخانه بیندازید، وقتی از آن در بیاید همان آدم قبلی است و هیچ تغییری نمی کند. یک شخص موقع غم و غصه، ناراحت و پریشان است اما به محض اینکه ناراحتی اش برطرف شود، همان آدم قبلی است. با گذشت زمان به ناچار ظاهر هم تغییر می کند و انسان فکر می کند که همه چیز تغییر کرده است، ولی بر خلاف این توهم فکر می کنم. بله خیلی از چیزهایی که دیروز نبود مثل لباسها، غذاها و اشیاء جدید، امروز وجود دارد، ولی من عقیده دارم که در آینده هم مثل حالا کسی حقیقت را نمی پذیرد به همین دلیل است که نمی خواهم کسی کتابم را بخواند. یک انگیزه برای نوشتن دارم و آن این است که اطلاعاتی که انسان دارد اگر انتقال داده نشود، مضر و کشنده است و باید آنها را انتقال داد، من هم همین کار را کردم و نوشتم اما فقط برای خودم تا به آرامش برسم. من تجربه های زیادی دارم و چیزهای باور نکردنی زیادی دیده ام، مثلاً پسری که پدرش را جلویِ چشم من کشت را دیده ام! قیام فقرا علیه ثروتمندان را دیده ام حتی علیه طبقۀ خدایان!

 ۵۱۰ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-95693-9-1 

چاپ ۱۳۸۷: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۹۵۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب سینوهه و ادامه سینوهه

برای دانلود کتاب سینوهه و ادامه سینوهه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سینوهه و ادامه سینوهه
mostafa esmaeel
۱۳۹۵/۹/۱۳
سینوهه نخوندن کنایه از کل عمر بر باد رفتن!!!
mojtaba majidi
۱۳۹۶/۱/۸
میشه خواهش کنم این کتاب را در طرح بگذارید و رایگان کنید خیلی بهش نیاز دارم
احمد طهماسبی
۱۳۹۶/۵/۱
یک کتاب جذاب تاریخی
این کتاب رو تا به حال سه بار خوندم, تاثیری به سزا در شکل گیری عقاید تازه من داشت.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۶۶)