دانلود کتاب شاهزاده پیشگو - آدمکش حرفه‌ای جلد یازدهم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شاهزاده پیشگو - آدمکش حرفه‌ای جلد یازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شاهزاده پیشگو - آدمکش حرفه‌ای جلد یازدهم

کتاب شاهزاده پیشگو - آدمکش حرفه‌ای جلد یازدهم نوشته‌ی یو وو رمانی تخیلی برای نوجوانان است که ماجراجویی‌های قاتلی به نام لیولا را به تصویر می‌کشد. لیولا در کار خود بسیار موفق است، اما قصد دارد که دیگر کسی را نکشد و این تغییر بزرگ در زندگی، او را درگیر مشکلات و ماجراهای بیشتری می‌کند.

معرفی کتاب شاهزاده پیشگو - آدمکش حرفه‌ای جلد یازدهم:

سیلورمون با فرمان پادشاه اژدها پایتخت آکلان را به تسخیر خود درآورد و میلو نیز شمال فریسیا را اشغال کرد. قاره آکلان دیگر تقریباً در اختیار پادشاه اژدها است و تیم دردسرساز آکلان می‌دانند که جاه‌طلبی‌های پادشاه اژدها باید در آن‌جا متوقف شود، اما ضروری‌ترین کار این است که به اتحاد تجاری هشدار دهند که پادشاه اژدها هر لحظه ممکن است به آن‌ها حمله کند. کایسر مصمم است تا با لیولا ارتباط برقرار کند و به همین دلیل به سوی سیلورمون می‌شتابد. آیا دوستی میان آن‌ها می‌تواند لیولا را بیدار کند؟ کایسر و دیگران با چه نوع خطری روبه‌رو می‌شوند؟ از طرف دیگر، لانسکی به سراغ برادر بزرگترش موکا رفت و شاهزاده پیشگو نیز آن‌ها را راهنمایی کرد، اما... .

شاهزاده پیشگو نوشته‌ی یو وو (Yu Wo) جلد یازدهم از مجموعه‌ی 13 جلدی آدمکش حرفه‌ای (Kill no more) است که داستان هیجان‌انگیز و جذابی دارد.

جلد دهم کتاب آدمکش حرفه‌ای در این بخش به پایان رسید:

یکی از شوالیه‌ها زیر لب گفت: «به‌جای اینکه بپرسیم امپراتور اژدها از چی اون خوشش اومده، بهتره بپرسیم ملکه از چی امپراتور اژدها خوشش اومده؟ من فکر می‌کنم دست‌کم یه ذره از امپراتور اژدها ما عادی‌تره. ملکه فقط مشکلش اینه که به صدا کردن اسم امپراتور عشق می‌ورزه و همش دلش می‌خواد صورت تمام شوالیه‌های خوش‌تیپ رو از ریخت بندازه. دیگه هیچ‌چیز عجیبی درباره اون وجود نداره.»

مکا قطعاً حرف‌های خشمگینانه شوالیه را شنید. اما لعنتی! خودش هم با این حرف‌ها موافق بود! درسته که این ملکه جدید هم یک آدم عادی نبود! اما عادی بودن یک امر نسبی است. پس در مقایسه با پدرش، نامادری‌اش کاملاً شخصی عادی به نظر می‌رسید که فقط دوتا عادت عجیب داشت! خوشبختانه من بیشتر به مادرم شباهت دارم. آه! نگران آینده برادر سوم هستم. او خیلی به پدر شباهت دارد. و با این فکر! معده مکا دوباره تیر کشید. مکا آهی کشید. به خودش قوت قلب داد. «فراموشش کن! فراموشش کن!» اگر پدرش ملکه را دوست دارد و ملکه هم پدرش را دوست دارد، دیگر چه می‌خواهد؟ فقط اینکه باید از این به بعد فیلتر صدای گوش توزیع کنند. مکا به کتاب‌ها نگاه کرد.

هووووم! پس هزینه فیلترهای صدا از مقرری پدر خرج می‌شوند!

در بخشی از کتاب شاهزاده پیشگو می‌خوانیم:

هر سه نفر به خودشان لرزیدند. از دیرباز، این شدیدترین راه برای بیان وفاداری بود. گرچه روح یک مفهوم مبهم بود و بیان نثار کردن روح قدری مبالغه‌آمیز به نظر می‌رسید! اما این طرز بیان اهمیت چنین وفاداری را نشان می‌داد. بسیاری از شوالیه‌ها تمام عمرشان را صرف می‌کنند، اما هیچگاه یک نفر را پیدا نمی‌کنند که چنین سوگندی وفاداری برای آن‌ها یاد کنند.

با این وجود، خانواده سلطنتی استثنا بودند. بسیاری از شوالیه‌های نزدیک خانواده سلطنتی چنین سوگند وفاداری برای آن‌ها یاد می‌کردند. اما این مساله بیشتر بعد از گذشت مدت طولانی از آشنایی آن‌ها اتفاق می‌افتاد یا حتی بعد از اینکه آن فرد خانواده سلطنتی کاری انجام می‌داد که شوالیه‌ها را تحت‌تاثیر قرار می‌داد، شوالیه تصمیم می‌گرفت که چنین سوگندی یاد کند. بعد از یاد کردند سوگند نثار کردن روح دیگر راه بازگشتی وجود نداشت. چنین سوگند بزرگی اغلب میان شوالیه‌ها به نام دیگری خوانده می‌شد، عهد شیطان.

داستان واقعی اینکه این نام از کجا آمده مدت‌ها پیش فراموش شده بود! اما همه می‌دانستند که بعد از یاد کردن چنین سوگندی، حتی اگر شخصی که برایش سوگند یاد کردند تبدیل به شیطان، روح یا یک دیوانه شود که بخواهد دنیا را نابود کند، وفاداری شوالیه باید تغییرناپذیر باقی بماند. نثار کردن روح، سوگندی بود که راستش! روح و ضمیر خودآگاه آن‌ها را به فروش می‌گذاشت. برای این سه نفر که تنها چند روز بود شوالیه‌های نزدیک سیلورمون شده بودند، نثار کردن روح! درخواست خیلی زیادی بود.

 ۱۵۷ صفحه، ۹۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-667978-7 

چاپ ۱۳۹۹: ۹۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل یک: فرمان حمله
فصل دو: بیا بریم لیولا را پیدا کنیم
فصل سه: سایه مرگ
فصل چهار: بازیابی درستکاری
فصل پنج: پاپوش دوختن دوباره
فصل شش: نجات یافتن
فصل هفت: قربانی
فصل هشت: گم شدن، آغاز سرگردانی

راهنمای دانلود کتاب شاهزاده پیشگو - آدمکش حرفه‌ای جلد یازدهم

برای دانلود کتاب شاهزاده پیشگو - آدمکش حرفه‌ای جلد یازدهم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شاهزاده پیشگو - آدمکش حرفه‌ای جلد یازدهم

نظرات کتاب شاهزاده پیشگو - آدمکش حرفه‌ای جلد یازدهم

Nasrollah Sadeghnezhad
۱۳۹۹/۹/۱۷
خیلی خوبه این یکی قسمت از قسمت قبلی زود تر اومد فقط حیف شد مکا مرد😥 ولی در هر حال من از اول که این داستان رو خوندم خیلی خوشم اومد اولین کتابی که گرفتم این بود این کتاب از اون دست کتاب هاییه که من خیلی خوشم میاد مثل میدگارد
پس جلد بعدیش؟؟؟؟ یه ماه شده چرا نمیادددد!!!
محمد حسین نامور
۱۳۹۹/۸/۱۳
کتاب خیلی خوبیه
امیدوارم دو جلد بعذی زودتر بیاد
AMIR ALI NABI ZADE
۱۳۹۹/۹/۱۱
جلد بعدی رو سریع بزارید پیر شدیم
مشاهد همه نظرات (۱۰)