دانلود کتاب صوتی شاه کلید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شاه کلید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شاه کلید

کتاب صوتی شاه کلید اثر چارلز اف. هانل، ابزار مفید و کارآمدی برای تغییر زندگی و خلق رویاهای دست نیافتنی شماست. این اثر به شما کمک می‌کند تا با شناخت قانون جذب و به کارگیری صحیح آن، خواسته‌های خود را در طول مسیر زندگی‌تان به دست آورید.

کتاب صوتی شاه کلید (The Master Key System) استعدادهاى پنهان شما را آشکار مى‌کند، انرژی‌ها و نیروهاى حیاتى نهفته و دست نخورده (به کار نبرده) شما را بیدار مى‌کند. شاه کلید شما را مجهز مى‌سازد که با ترس‌ها، افسردگی‌ها، محدودیت‌ها، بیماری‌هاى روان‌تنى و عدم آرامش و... مبارزه کنید و آن‌ها را از خود دور سازید.

این کتاب از 24 فصل تشکیل شده که «نیروهای نهفته»، «فعالیت ذهن»، «قانون هستی»، «قانون عالم ذهنی»، «قدرت خلاق» عنوان برخی از آن‌ها است.

شاه کلید پس از آموزش اصول صحیح، روش‌های بهره‌گیری عملی از آن‌ها را ارائه می‌دهد. از این حیث، این شیوه با هر دوره‌ی آموزشی دیگر متفاوت خواهد بود. این کتاب به ما می‌آموزد که نکته‌ی مهم در برخورد با هر اصل و قانونی، کاربرد و عمل به آن است. بسیاری از مردم در زندگی‌شان کتاب‌های بسیاری مطالعه می‌کنند، دوره‌های آموزشی فراوانی را می‌گذرانند، در محافل علمی شرکت می‌کنند؛ اما هیچ‌وقت نمی‌توانند اصول مربوزه را در زندگی پیاده سازند. "شاه کلید" قدرت ذهنی را بارور می‌سازد؛ به طوری که دیگران با دیدن شما متوجه می‌شوند که با فردی با اراده و دارای شخصیت مستقل رو‌به‌رو هستند و اینکه کاری را انجام خواهند داد که شما از آن‌ها می‌خواهید.

هر کسى که درباره زندگى فکر مى‌کند، نمى‌خواهد آن را به عنوان یک گیاه تجربه کند. ما مى‌خواهیم به رشد و بالندگى برسیم و به لحاظ ذهنى در تمام مدت زندگى متکامل شویم. این تنها در صورتى امکان‌پذیر است که کیفیت زندگى خود را به همراه ایده‌آل‌ها و اعمال و رفتار و شرایطى که نتایج آن افکار هستند تغییر دهیم. از این رو در سرتاسر تاریخ، بشریت مشتاقانه به دنبال حقیقت بوده است. انسان‌ها همه‌جا را به دنبال آن گشته‌اند و در این رهگذر ادبیاتى از آن خود ایجاد کرده‌اند. همه خواهان آن بوده‌اند که به شاه کلید دست پیدا کنند.

کتاب صوتی شاه کلید به شما نوید مى‌دهد که خداوند گنجى در درون شما نهاده است که راه استفاده از آن گنج از طریق پدیده‌اى به نام «فکر» شماست. فکر شما داراى توانایى نامحدود است که استفاده از آن به میزان آگاهى و شناخت شما بستگى دارد و این کتاب راه به کار بردن آن را به شما مى‌آموزد.

شاه کلید راهى براى دستیابى به هوش و فراست عالم هستى و جذب کردن همه چیزهایى است که شنونده مى‌خواهد و امیدوار است آن را به دست آورد. در این کتاب شاه کلید در اختیار دنیا قرار مى‌گیرد.

شاه کلید به شما مى‌گوید که شعارى در بین نیست زیرا بر طبق قانون جذب شما مى‌توانید سلامت، موفقیت، شادى و آرامش و هر چه را بخواهید با فکر خود بیافرینید.

شاه کلید به شما مى‌گوید هیچ چیز تصادفى نیست زیرا در عالمى که کائنات بر اساس نظم مطلق است، تصادف معنى ندارد. شما با فکر خود قادر هستید حوادث را آن‌طور که مى‌خواهید ایجاد کنید، زیرا همه‌چیز از درون شما نشأت مى‌گیرد و بیرون شما بازتابى از درونتان است.

شاه کلید به شما طرز به کار بردن این توان فکرى را مى‌آموزد زیرا این نیرو داراى قوانینى است که با به کار بردن تکنیک‌هاى آن بر میزان قابلیت‌هاى فردى شما براى انجام دادن کارهاى موفقیت‌آمیز و ثمربخش و شکار فرصت‌هاى مناسب براى رشد شخصیت مى‌افزاید.

هر اندازه هم که تلاش کنیم نمى‌توانیم آرام بگیریم. ماهیت انسانى همه ما حکم مى‌کند که در تمام مدت زندگى در حرکت باشیم و تغییر کنیم.

تعالیم موجود در کتاب شاه کلید، ابتدا به‌طور مکاتبه‌اى با بیست و چهار درس آموزش داده مى‌شدند. بدین شکل که هر درس یک هفته به طول مى‌انجامید و کل آموزش 24 هفته طول مى‌کشید. به جاى آن مطالب کتاب شاه کلید را یک دوره آموزشى در نظر بگیرید. معناى هر بخش را جذب و درک کنید. هر هفته مطالب یک فصل را به تکرار بشنوید و بعد به سراغ فصل بعدى بروید. در غیر این صورت فصل‌هاى پایانى کتاب برایتان دشوار مى‌شود. و وقت و پول شماى شنونده به هدر مى‌رود.

اگر اینگونه از کتاب استفاده کنید، شاه کلید به شما امکان مى‌دهد تا به شخصیت و قدرتى جدید دست پیدا کنید تا به هدف‌هاى ارزشمند خود دست یابید. و از زیبایی‌هاى زندگى لذت ببرید.

چارلز اف. هانل (Charles F Haanel) نویسنده آمریکایی است، او یک فیلسوف و تاجر هم بود. هانل از طریق کتاب "سیستم استاد کلیدی" به خاطر مشارکتش در جنبش فکر جدید شناخته شده است که در سال 1912 هنگامی که او 46 ساله بود منتشر شد. این کتاب در رابطه با دوره‌ای از اندیشه جدید، رشد ذهنی، موفقیت مالی و سلامت شخصی نوشته شده است.

 ۶ ساعت و ۴۸ دقیقه، ۳۷۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰۰ ت - 9.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۳ دقیقه
مقدمه
۲۲ دقیقه
دنیاى مدرن
۱۹ دقیقه
اندیشه انرژى است
۲۰ دقیقه
ارتعاش جذب
۲۰ دقیقه
انرژى قدرت است
۱۷ دقیقه
اندیشه خلاق است
۱۵ دقیقه
اندیشه، عمل و نتیجه
۱۷ دقیقه
آرمان‌سازى، تصویرسازى، تحقق
۱۶ دقیقه
قدرت تصور
۲۳ دقیقه
سلامتى، ثروت و عشق
۱۹ دقیقه
علت و معلول
۸ دقیقه
جواب‌هاى طبیعت
۱۴ دقیقه
قانون جذب
۱۴ دقیقه
فرآیند
۱۶ دقیقه
آشکارسازى
۱۵ دقیقه
تغییر ماهیت
۱۵ دقیقه
سیکل هفت
۱۳ دقیقه
تمرکز و میل و خواسته
۱۱ دقیقه
ارزش باور
۱۴ دقیقه
ماده تغییر مى‌کند
۱۲ دقیقه
تعادل در عالم هستى
۱۳ دقیقه
خود را براى موفقیت آماده کنید
۱۶ دقیقه
کاشتن بذر
۱۴ دقیقه
موفقیت در خدمت کردن
۱۳ دقیقه
شاه کلید

راهنمای دانلود کتاب صوتی شاه کلید

برای دانلود کتاب صوتی شاه کلید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شاه کلید
رضا مرادی
۱۳۹۷/۷/۲۹
این کتابی است که بیل گیتس در خاطراتش میگه از او الهام گرفته. به نظر من بسیار کتاب ارزشمندی است.
کاربر KIA
۱۳۹۷/۸/۶
من هنوز نخواندم ولی مطمئنم عالیست مگه میشه آقای زنده دل کتاب بدی را بخونه. نویسنده هم عالیه.
Mahdiye Rezai
۱۳۹۸/۸/۱۸
هم گویند و هم محتوای کتاب عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۲)