دانلود کتاب صوتی شرلوک هولمز و نجیب زاده بی‌همتا


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شرلوک هولمز و نجیب زاده بی‌همتا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شرلوک هولمز و نجیب زاده بی‌همتا

کتاب صوتی شرلوک هولمز و نجیب زاده بی‌همتا نوشته‌ی جان اچ. واتسون، درباره‌ی کارآگاه و دستیار باهوشی است که می‌خواهند جهان را از خطری که تهدیدش می‌کند، نجات دهند و در این راه حوادث غیرقابل پیش‌بینی و هیجان‌انگیزی برایشان اتفاق می‌افتد.

شرلوک هولمز (Sherlock Holmes) و دستیار وفادارش دکتر جان واتسون در بحبوحه جنگ جهانی دوم به وزارت خارجه‌ی بریتانیا فراخوانده می‌شوند تا جهت مأموریتی پرمخاطره و دشوار به سمت کشور آفریقا حرکت کنند و بریتانیا را از بزرگ‌ترین بحران و خطری که تا آن هنگام تهدیدش کرده، نجات دهند.

آن دو به دنبال پیدا کردن دانشمندی آلمانی‌تبار هستند که سلاحی ترسناک ساخته و در اختیار دارد و می‌خواهد با آن بریتانیا را به نابودی بکشاند. به همین دلیل آن‌ها راهی اعماق آفریقا می‌شوند، اما در آفریقا با یکی از نجیب‌زادگان بریتانیایی مواجه می‌شوند که سال‌هاست در جنگل زندگی می‌کند و شایعات عجیب و غریبی در مورد او می‌گویند و مردم از قدیم به او عنوان تارزان را داده‌ بودند.

جان اچ. واتسون (John H. Watson) در کتاب شرلوک هولمز و نجیب زاده بی‌همتا داستانی جذاب و شگفت‌انگیز خلق کرده که در دسته‌ی ادبیات انگلیسی به حساب می‌آید، کتابی که پس از شنیدنش سوالات بسیاری در ذهن‌تان شکل می‌گیرد. اما این سفر چگونه به پایان می‌رسد؟ آیا هولمز و واتسون می‌توانند پیروز شوند و بر قبیله‌های وحشی آفریقا غلبه کنند و از آن‌جا زنده بیرون بیایند و جلوی بروز فاجعه‌ای وحشتناک را بگیرند که در انتظار جهانیان است؟ آیا در این راه تارزان به آن‌ها یاری می‌رساند یا سد راه‌شان می‌شود؟

در قسمتی از کتاب صوتی شرلوک هولمز و نجیب زاده بی‌همتا می‌شنویم:

با خوشحالی قلمم را برداشته‌ام تا این آخرین کلمات را بنویسم؛ کلماتی که با آن‌ها نبوغ خارق‌العاده‌ای را ثبت می‌کنم که رفیقم شرلوک هولمز را متمایز می‌نماید. فهمیدم که پیش‌تر یک‌بار چیزی در این‌باره نوشته‌ام اما در آن زمان تا سر حد ممکن افسرده بودم. این بار مطمئنم هولمز بالاخره بازنشسته شده است. حداقل قسم خورده است دیگر دور و بر کارآگاهی نچرخد. پرونده‌ی نجیب زاده‌ی بی‌همتا او را از نظر مالی به امنیت رسانده و پیش بینی می‌کند در حال حاضر خطر مهمی که زیر سر دشمن بزرگی باشد کشورمان را تهدید نمی‌کند. به علاوه قسم خورده هرگز قدم بر جایی غیر از خاک خودش نگذارد و هرگز نزدیک هیچ هواپیمایی نشود. چیزی که فقط صدا و هیبتش کافی بود تا قالب تهی کند.

 ۲ ساعت و ۵۲ دقیقه، ۱۶۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۸ دقیقه
بخش اول
۱۵ دقیقه
بخش دوم
۹ دقیقه
بخش سوم
۱۷ دقیقه
بخش چهارم
۷ دقیقه
بخش پنجم
۱۶ دقیقه
بخش ششم
۱۷ دقیقه
بخش هفتم
۱۰ دقیقه
بخش هشتم
۱۱ دقیقه
بخش نهم
۲۱ دقیقه
بخش دهم
۵ دقیقه
بخش یازدهم
۲۵ دقیقه
بخش دوازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی شرلوک هولمز و نجیب زاده بی‌همتا

برای دانلود کتاب صوتی شرلوک هولمز و نجیب زاده بی‌همتا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شرلوک هولمز و نجیب زاده بی‌همتا
تارا ملکی
۱۳۹۹/۹/۶
نه صدای خواننده خوب بود و نه نحوه‌ی خوندنش
آناهید عظیمی
۱۳۹۹/۴/۲۶
بدتر از این نمی‌شد یک کتاب را باز خوانی کرد مبلغ خرید را انگار دور ریختم بسیار بسیار ضعیف بود و تحمل شنیدنش را نداشتم حیف!
زهرا محمدی
۱۳۹۹/۳/۱۳
من عاشق کتابهای پلیسی هستم، اگر هزار بار هم گوش کنم بازم از هیجانش کم نمیشه...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)