دانلود کتاب شفای کودک درون با ضربه تراپی به شیوه بناساز (BTT)

  • از: کتایون بناساز
  • ناشر: انتشارات نظری
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب شفای کودک درون با ضربه تراپی به شیوه بناساز (BTT) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شفای کودک درون با ضربه تراپی به شیوه بناساز (BTT) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شفای کودک درون با ضربه تراپی به شیوه بناساز (BTT)

کتاب شفای کودک درون با ضربه تراپی به شیوه بناساز (BTT) به قلم کتایون بناساز، راهکارهای کارآمد و سریعی را بر مبنای روش ضربه تراپی ارائه می‌دهد که به کمک آن می‌توانید با مشکلات و احساسات منفی کودک درون خود مقابله کنید.

امروزه ضربه تراپی شناخته شده‌ترین شیوه "روانشناسی انرژی" و "خودیاری" به حساب می‌آید که بر اساس تحریک مریدین‌ها (نقاط طب سوزنی) بنا شده است که در ابتدا از شرق به غرب رفت ولی امروزه به صورت نوعی روش خودیاری بسیار سریع و موثر از غرب به شرق بازگشته است و انقلابی در بهبود احساسات منفی که قبلا سال‌ها به ‌طول می‌انجامید تا ذره‌ای بهبود یابند بوجود آورد.

در واقع شاید بتوان ضربه تراپی را نوعی مدیریت تنش سریع نامید که بسیار سریع‌تر از شیوه‌های قدیمی عمل می‌کند و گاهی آن‌قدر سریع که باورتان نمی‌شود!

مثلا دکتر کالاهان، توانست ترس مرضی از آب (فوبیا) یکی از بیمارانش را درکمتر از 15 دقیقه از بین ببرد این درحالی بود که این بیمار در تمام طول عمرش از این ناراحتی رنج کشیده بود و مدت‌ها تحت درمان روانشناختی دکتر کالاهان قرار داشت.

با همه این تفاسیر ضربه تراپی هرگز جانشین درمان‌های پزشکی و روانپزشکی نخواهد شد و تنها یک روش خودیاری مکمل در کنار درمان‌های تخصصی محسوب می‌شود. ریشه‌ی ضربه تراپی در طب سنتی چینی نهفته است. در طب سوزنی در نقاطی که بر مسیرهای انرژی واقع شده‌اند سوزن زده می‌شود البته طب سوزنی بیشتر برای بهبود مشکلات جسمی است و کمتر به مسائل احساسی می‌پردازد. و عموما برای درمان روانشناختی به ‌کار نمی‌رود.

کتایون بناساز که نویسنده کتاب‌های پرفروش «تولد دوباره»، «مهندسی قانون جذب با ضربه تراپی»، «پیشرفت سریع با ضربه تراپی»، «لاغری آسان با ضربه تراپی»، «راز، بازی فکری بزرگسالان برای تمرین قانون جذب» و... نیز هست، سخنران و اداره کننده صدها کارگاه، سمینار و همایش‌های مختلف از سال 1372 تاکنون بوده است. وی بیش از 10 سال، در حال آموزش و فعالیت در زمینه‌های مختلف «ضربه تراپی» است. کتابی را نیز که هم اکنون در دست دارید حاصل همین تجربیات و پژوهش‌هاست.

در بخشی از کتاب شفای کودک درون با ضربه تراپی به شیوه بناساز (BTT) می‌خوانیم:

کنترل رفتارها‌ی ما و در نتیجه کنترل زندگی‌مان در دست «باور»هایمان است. حال اگر این باورها مثبت و «تقویت کننده» باشند ما رفتارهای مناسبی در زندگی از خود بروز می‌دهیم که منجر به شادی، آرامش و به طور کلی «موفقیت» ما می‌شوند ولی از طرف دیگر، اگر باور‌های ما منفی و «تضعیف» و «محدود کننده» باشند.

موجب ناراحتی، ناآرامی و به طور کلی عدم موفقیت و «شکست» ما در زندگی می‌گردند. بنابراین برای هرگونه تغییر پایدار در رفتارها و زندگی‌مان، لازم است ابتدا باورهایمان را شناسایی کنیم و در صورت لزوم تغییر دهیم. هر رفتار و عادتی، چه کوچک باشند و چه بزرگ، از ورزش کردن گرفته تا درس خواندن یا رژیم‌های غذایی، همه و همه تحت کنترل باورهای ما هستند بنابراین اگر می‌خواهیم در ایجاد رفتار یا عادتی جدید موفق باشیم لازم است که به باورهای خود در آن زمینه‌ها بپردازیم.

اما در عمل، مردم اغلب با نیروی «اراده»ی خود به جنگ رفتارها و عادات نامناسب می‌روند و اغلب هم یا شکست می‌خورند و یا به زودی شاهد بازگشت رفتار یا عادت ناپسند گذشته‌ی خود خواهند بود! مثلا چند بار در انجام و یا پیگیری رژیم لاغری خود و ایجاد عادات مناسب غذایی ناموفق بوده‌ایم؟! چند بار در اجرا و پیگیری «برنامه‌ی درسی»مان، شکست خورده‌ایم؟! چند بار تصمیم گرفته‌ایم که ورزش کنیم ولی هنوز هم آن را آغاز نکرده‌ایم؟! و…

شاید علت اساسی عدم موفقیت‌هایمان در موارد فوق و به طور کلی در زندگی این باشد که: «می‌خواهیم با نیروی اراده‌مان به جنگ بخشی از خودمان برویم که بسیار قدرتمند تر از اراده ماست و زندگی مارا تحت کنترل دارد.»

 ۱۲۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-289-871-5 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول
تاریخچه
ضربه‌ تراپی بی تی تی در یک صفحه (BTT =ضربه تراپی به شیوه بناساز)
چگونه می‌توان دقیقا شدت مشکلات یا” احساسات منفی” را سنجید؟
شدت سنجی
دستورالعمل کلی ضربه تراپی (بی تی تی)
نقاط ملتهب
رمز ورود به ناخودآگاه
احساس منفی
قطبیت معکوس چیست؟
تغییر سطح ارتعاشات با ضربه تراپی
باورها
مثالی از تغییر باور اساسی
فصل دوم
نوزاد درون
بازیابی نوزاد درون (0 تا 9 ماهگی) و بهبود سریع آن با "بی تی تی"
بازیابی نوپای درون و بهبود سریع آن با "بی تی تی" 9 تا 18 ماهگی
نوپای درون: بهبود سریع نوپای درون با "بی تی تی" (ضربه تراپی به روش بناساز)
پیش دبستان درون: بازیابی و بهبود سریع کودک پیش دبستان درون با "بی تی تی"
کودک دبستانی درون

راهنمای دانلود کتاب شفای کودک درون با ضربه تراپی به شیوه بناساز (BTT)

برای دانلود کتاب شفای کودک درون با ضربه تراپی به شیوه بناساز (BTT) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شفای کودک درون با ضربه تراپی به شیوه بناساز (BTT)
لیلی محسنی
۱۳۹۹/۴/۱۸
من واقعا از این کتاب استفاده کردم
م نصیری
۱۳۹۸/۸/۵
سلام کتاب روانشناسی جالبی است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)