دانلود کتاب صندوق گنج


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب صندوق گنج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صندوق گنج

کتاب صندوق گنج به نویسندگی سید جواد راهنما ماجرایی از میرزا سراج که مرد پول‌دار و سرمایه‌داری بود را روایت می‌کند. روزی میرزا سراج تصمیم گرفت همه اموالش را به نام پسرانش کند و خودش استراحت کند، اما پسرانش از نگه‌داری میرزا سراج شانه خالی کردند. این کتاب مقام و مرتبه و احترام به والدین را به کودکان گوش‌زد می‌شود.

صندوق گنج یکی از داستان‌های جذاب و آموزنده‌ی مجموعه «شکرستان و یک داستان» است که با روایتی ساده و روان و تصاویری رنگی و جالب برای کودکان ارائه شده.

ماجراهای شکرستان در شهری قدیمی و خیالی با بیش از ۱۰۰ شخصیت روی می‌دهد. این قصه‌ها بر اساس داستان‌ها، ضرب‌المثل‌ها و قصه‌های قدیمی و عامیانهٔ ایرانی-شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشتهٔ تحریر در آمده‌اند. در این شهر باستانی، هیچ‌کس در جایگاه خود نیست. تلاش شده تا با تغییر شکل تصویری و دراماتیک، شیوه‌ای اتخاذ شود که کوچک و بزرگ پس از خندیدن به طنز داستان‌ها، عمیقاً به فکر فرو روند و آینهٔ رفتارهای اجتماعی و فرهنگی خود را بازنگری کنند.

در بخشی از کتاب صندوق گنج می‌خوانیم:

میرزا سراج خوشحال بود که دیگر هیچ کاری ندارد و چون همه خانه و ثروتش را بخشیده بود تصمیم گرفت هر هفته خانه یکی از پسرهایش زندگی کند. برای همین بقچه‌اش را برداشت تا برود اولین هفته را در خانه فرصت بماند. تق تق تق تق تق در زد. فرصت که آفتابه دستش بود و می‌خواست برود دستشویی، داد زد: «کیه که توی این وقت حساس در می‌زنه؟» میرزا سراج از پشت در گفت: «منم پسرم. اومدم این هفته تو خونه شما بمونم.»

فرصت که خیلی عجله داشت دوباره داد زد: «نمی‌شه پدر جون. من الان کار مهمی دارم. بعدش هم می‌خوایم بریم مسافرت. برو خونه شعبون اینا.»

 ۲۹ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-03-0088-3 

چاپ ۱۳۹۴: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب صندوق گنج

برای دانلود کتاب صندوق گنج و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  صندوق گنج