دانلود کتاب صوتی آخرین نامه‌ی معشوق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آخرین نامه‌ی معشوق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آخرین نامه‌ی معشوق

کتاب صوتی آخرین نامه‌ی معشوق نوشته‌ی جوجو مویز نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، داستانی پیچیده و عاشقانه را به تصویر می‌کشد که دو شخصیت اصلی آن هر کدام در دو دوره تاریخی متفاوت زندگی می‌کنند اما وجود نامه‌هایی عجیب قصه زندگی این دو را به همدیگر پیوند می‌دهد. این کتاب در سال 2011 برنده جایزه سال رمان عاشقانه شد.

درباره کتاب صوتی آخرین نامه‌ی معشوق:

یک داستان عاشقانه جذاب و مسحور کننده که پایانی غافلگیر کننده دارد و این بار نیز جوجو مویز توانسته با خلق شخصیت‌های قوی، رمانی با دو دوره زمانی متفاوت بنویسد. در واقع ماجرای کتاب صوتی آخرین نامه‌ی معشوق (The Last Letter from Your Lover) از جایی آغاز می‌شود که جنیفر استرلینگ در دهه 1960 میلادی به خاطر یک تصادف دلخراش در بیمارستانی بستری است و زمانی که چشمانش را باز می‌کند، متوجه می‌شود که هیچ چیز را به خاطر ندارد.

جنیفر نمی‌داند که شوهرش کیست و چه احساسی به او دارد و حتی زندگی مشترکش چگونه بوده است تا اینکه نامه‌هایی را پیدا می‌کند که گویی نویسنده آن‌ها معشوقه پنهانی‌اش بوده و همین مسئله او را دچار سردرگمی فراوانی می‌کند.

اما بخش دوم رمان آخرین نامه‌ی معشوق، حدود چهل سال بعد یعنی در سال 2003 در لندن اتفاق می‌افتد؛ جایی که روزنامه‌نگاری به نام الی نامه‌های عاشقانه‌ی قدیمی را در بایگانی روزنامه‌هایش پیدا می‌کند. این موضوع فکر الی را به شدت به هم می‌ریزد و چنان مجذوب این داستان قدیمی می‌شود که گمان می‌کند شاید این قصه بتواند زندگی متزلزلش را سامان بدهد و روابط عاطفی‌اش را بهبود بخشد.

سرانجام جست‌وجوهای الی باعث پیوند خوردن این دو دوره تاریخی می‌شود و جذابیت و پیچیدگی‌های کتاب آخرین نامه‌ی معشقوق را چندین برابر می‌کند.

نکوداشت‌‌های کتاب صوتی آخرین نامه‌ی معشوق:

- این کتاب از نظر احساسی شورانگیز است. (Publishers Weekly)

- یک داستان عاشقانه دوگانه جذاب که درباره ارتباطات از دست رفته انسان‌هاست. (BookPage)

- یک کتاب افسانه‌ای، احساسی و پر هیجان! این رمان مناسب کسانی است که عاشق مردان دیوانه می‌شوند! (سوفی کینسلا، نویسنده پرفروش)

- درگیر شدن بین دو دوره... جوجو مویز با زیرکی تمام عاشقانه‌هایی به سبک قدیمی و کاملا مدرن را در کنار همدیگر می‌آورد. (Booklist)

- هیجان انگیز، متحرک و جذاب! کار جوجو عالی است و طرح داستان و شخصیت‌ها استادانه و درخشان هستند. (پنی ویچنزی، نویسنده پرفروش)

- کتاب آخرین نامه‌ی معشوق شما را با شخصیت‌های واقع گرایانه پیچیده درگیر می‌کند و عشق و احساساتی نظیر امید و ناامیدی را به شما نشان می‌دهد. (شیکاگو تریبون)

- ساخت یک داستان عاشقانه که در عین جذاب بودن، حس واقعی بودن را نیز به آدم بدهد، یک مسئله بسیار دشوار است. با این حال جوجو این کار را انجام داده و او یک داستان نویس فوق العاده با استعداد است. (پائولا مک لاین، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز)

کتاب صوتی آخرین نامه‌ی معشوق برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از علاقه مندان به رمان‌های عاشقانه و احساسی هستید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

جوجو مویز را بیشتر بشناسیم:

پائولین سارا جو مویز معروف به جوجو مویز (Jojo Moyes) روزنامه نگاری انگلستانی است که سال‌ها برای روزنامه ایندیپندنت کار می‌کرد تا اینکه از سال 2002 به طور تمام وقت به کار داستان نویسی مشغول شد و تاکنون 16 رمان عاشقانه را نوشته است.

مویز از معدود نویسندگانی به شمار می‌رود که توانسته دو بار جایزه سال رمان عاشقانه (Romantic Novel of the Year Award) را از سوی انجمن نویسندگان رمان‌های عاشقانه و رمانتیک کسب کند. همچنین آثارش به بیست و هشت زبان زنده دنیا ترجمه شده است.

این نویسنده پرفروش نیویورک تایمز در اوایل کار خود سه کتاب مختلف نوشت که همگی از سوی ناشر رد شدند. او در آن زمان باردار بود و فرزندی دیگری نیز داشت و کار روزنامه نگاری هم به او فشار وارد می‌کرد؛ به همین خاطر تصمیم گرفت اگر نسخه چهارم کتابش باز هم قبول نشود، دیگر داستان نویسی را رها کند اما این اتفاق پیش نیامد و اولین رمان او به نام باران پناه دهنده در سال 2002 منتشر شد و از آن پس تنها مقاله‌هایی برای روزنامه دیلی تلگراف می‌نوشت.

جوایز و افتخارات جوجو مویز:

- کتاب من پیش از تو موفق شد نامزد دریافت جایزه کتاب سال در جوایز Galaxy Book شود.
- برنده جایزه سال رمان عاشقانه در سال 2004 و 2011 به ترتیب برای رمان‌های میوه خارجی و آخرین نامه معشوق.
- رمان من پیش از تو در سال 2016 جز ده کتاب پرفروش نیویورک تایمز بود و 19 هفته در این فهرست باقی ماند.
- کتاب بخشنده ستاره‌ها در فهرست بهترین کتاب‌های داستانی سال 2020 در بخش جوایز کتاب انگلستان قرار گرفت.

در بخشی از کتاب صوتی آخرین نامه‌ی معشوق می‌شنویم:

هر روز یکدیگر را ملاقات می‌کردند؛ بیرون از کافه‌ها و رو به آفتاب یا روی تپه‌های دود گرفته می‌نشستند و بدون دلواپسی و احتیاط غذا می‌خوردند. جنیفر از دوران کودکی در همشایر و ایتون کلیس، اسب‌های پونی، مدرسه شبانه روزی و دنیای راحت و محبوب خود پیش از ازدواج برایش تعریف می‌کرد. به او می‌گفت که در دوازده سالگی احساس خفگی می‌کرده و می‌دانسته به فضایی بازتر و آزادتر نیاز داشته و هرگز به ذهنش خطور نمی‌کرده که سواحل عریض و طویل ریوریارک که خودش آنجا را ترک کرده، برشی کوچک از جامعه‌ای بوده که محدودیت‌های زیادی داشته و همواره در آن تحت نظر بوده است. به او می‌گفت در روستا عاشق پسری پانزده ساله شده و وقتی پدرش به رابطه آن‌ها پی برده، کتک مفصلی از او خورده است.

 ۱۴ ساعت و ۴۵ دقیقه، ۸۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰۰ ت - 10.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۷ دقیقه
بخش اول
۳۰ دقیقه
بخش دوم
۳۵ دقیقه
بخش سوم
۴۱ دقیقه
بخش چهارم
۴۲ دقیقه
بخش پنجم
۳۷ دقیقه
بخش ششم
۴۱ دقیقه
بخش هفتم
۴۰ دقیقه
بخش هشتم
۲۸ دقیقه
بخش نهم
۲۴ دقیقه
بخش دهم
۴۳ دقیقه
بخش یازدهم
۲۴ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۷ دقیقه
بخش سیزدهم
۳۴ دقیقه
بخش چهاردهم
۴۶ دقیقه
بخش پانزدهم
۲۳ دقیقه
بخش شانزدهم
۱۸ دقیقه
بخش هفدهم
۲۸ دقیقه
بخش هجدهم
۱۷ دقیقه
بخش نوزدهم
۳۰ دقیقه
بخش بیستم
۲۲ دقیقه
بخش بیست و یکم
۴۳ دقیقه
بخش بیست و دوم
۲۴ دقیقه
بخش بیست و سوم
۲۷ دقیقه
بخش بیست و چهارم
۳۴ دقیقه
بخش بیست و پنجم
۴۲ دقیقه
بخش بیست و ششم
۱۹ دقیقه
بخش بیست و هفتم
۳۰ دقیقه
بخش بیست و هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی آخرین نامه‌ی معشوق

برای دانلود کتاب صوتی آخرین نامه‌ی معشوق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آخرین نامه‌ی معشوق

نظرات کتاب صوتی آخرین نامه‌ی معشوق

نورا یلدایی
۱۳۹۹/۱۲/۱۲
داستان معما گونه و تا حدودی مهیج بود. به نظرم می‌تونه خواننده رو سر شوق بیاره. عاشقانه خوبی بود. به عنوان یک رمان سطح متوسط نمره میدم بهش نه یک رمان کاملاً قوی. صدای راوی دلنشین و گیراست. سپاس
sharare samimi
۱۴۰۰/۱/۲۲
به نظر من با بقیه کتابهای جوجو مویز متفاوته و خیلی آدمو جذب نمیکنه
مهشید علائی
۱۴۰۰/۱/۸
داستان عجیب و تامل برانگیزی داشت، چقدر از فرصت هامون استفاده میکنیم؟
مشاهد همه نظرات (۳)