دانلود کتاب صوتی آدولف هیتلر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آدولف هیتلر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آدولف هیتلر

کتاب صوتی آدولف هیتلر اثر برندا هاوگن، از مجموعه شخصیت‌های تاثیرگذار به فراز و فرود زندگی پیشوای آلمان‌ها پس از به قدرت رسیدن نازی‌ها در این کشور پرداخته است.

آدولف هیتلر (Adolf Hitler) به عنوان یک شخصیت بی‌رحم تاریخ که مرگ میلیون‌ها نفر را رقم زد شناخته می‌شود. وی با جاه‌طلبی‌های دیوانه‌وار خود دنیا را به جنگی خانمان‌سوز کشاند. همه او را مسئول شروع جنگ جهانی دوم و کشتار یهودیان می‌دانند. اما باید اعتراف کرد که هیتلر شخصیتی کاریزماتیک داشت که ارتش کشور، سیاستمداران و مردم عادی را با سخنان تهییج کننده‌اش با خود همراه ساخت تا در جهت باورها و سیاست‌های او گام بردارند.

وقتی آدولف هیتلر در ژانویه سال 1933 صدر اعظم آلمان شد، تقریبا یک شبه دست به تغییراتی بزرگ زد. او حقوق مدنی اساسی مثل آزادی بیان و آزادی مطبوعات را برچید. جهان با نگرانی نظاره‌گر رویدادهایی بود که در کشور آلمان به وقوع می‌پیوست. در سال 1936 برلین پایتخت آلمان میزبان بازی‌های تابستانی و زمستانی المپیک می‌شود. هیتلر علاقة زیادی به رقابت‌های المپیک نداشت اما وزیر تبلیغات او، یوزف گوبلز، استدلال می‌کرد که بازی‌های المپیک صحنه‌ای تمام عیار برای آلمان فراهم می‌کند و این مسابقه‌ها به جهانیان نشان خواهد داد که نظر هیتلر درباره برتری ورزشکاران آریایی درست بوده است و عظمت آلمان را اثبات خواهد کرد. مردم کشورهای دیگر که از اتفاقات داخل آلمان مطلع شده بودند به نحوی کوشیدند که کشورهایشان المپیک برلین را تحریم کند. با وجود این، مسابقات طبق برنامه و با شرکت 49 کشور که در آن زمان رکوردی به حساب می‌آمد، برگزار شد. آمریکا نیز جزو این کشورها بود و پس از آلمان بزرگ‌ترین تیم را داشت. جهان می‌خواست ببیند هیتلر این مسابقات را چگونه برگزار می‌کند. به ویژه که ماشین تبلیغات نازی‌ها علیه یهودیان تحرکات ویژه‌ای انجام می‌داد.

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
فصل اول: روی صحنۀ جهان
۶ دقیقه
فصل دوم: خشمگین بار آمدن
۶ دقیقه
فصل سوم: ناکامی در وین
۱۲ دقیقه
فصل چهارم: سرباز آلمانی
۱۹ دقیقه
فصل پنجم: ورود به سیاست
۱۱ دقیقه
فصل ششم: به قدرت رسیدن
۱۵ دقیقه
فصل هفتم: دیکتاتور آلمان
۹ دقیقه
فصل هشتم: جنگ با جهان
۶ دقیقه
فصل نهم: به رغم شکست
۹ دقیقه
فصل دهم: مرگ یا اسارت
 ۱ ساعت و ۴۳ دقیقه، ۹۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی آدولف هیتلر

برای دانلود کتاب صوتی آدولف هیتلر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آدولف هیتلر
محمد نوری
۱۳۹۶/۷/۲۴
بهترین و بزرگترین رهبر اروپا
naz maz
۱۳۹۶/۸/۱۰
خیلی عالیه ...من خیلی دوست دارم کتاب در مورد هیلتر بخونم ولی حالش نداشتم حالا فایل صوتی با جنجال و موزیک باحال خیلی حال میده روح ادمو میبره در عمق ماجرا عالیه
Hit Ler
۱۳۹۶/۱۰/۱۴
هایل هیتلر
حسین حسین1200
۱۳۹۶/۱۱/۶
این میتونه اطلاعات جالبی در مورد هیتلر این. دیکتاتور بزرگ به شما بده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۴)