دانلود کتاب صوتی آیین دوست‌یابی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیین دوست‌یابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آیین دوست‌یابی

کتاب صوتی آیین دوست‌یابی نوشته دیل کارنگی، نویسنده و سخنران خودانگیزشی است که حتی با وجود گذشت حدود یک قرن از تالیف این کتاب، باز هم جزو کتاب‌های پرفروش و ارزشمند در حیطه ارتباطات به شمار می‌رود.

آیین دوست‌یابی (How to win friends and in fluence people‬‮‬‎‎‏‬) به شما کمک می‌کند میزان اعتماد به نفس‌، نفوذ و تاثیرگذاری‌تان را بالا ببرید و یاد خواهید گرفت که چگونه دیگران را وادار کنید در کنار شما کار کنند، بدون این که مانع حرکت آن‌ها در مسیر خودشان شوید.

این کتاب شما را با قواعدی انسانی آشنا می‌کند و علی‌رغم گذشت سال‌های بسیار هنوز هم کاربرد دارد و با استفاده از آموزش‌های این کتاب می‌توانید زندگی شخصی و روابط اجتماعی‌تان را دچار تغییرات بسیار مثبت کنید.

دیل کارنگی (Dale Carnegie)، از اساتید مهم آموزش اصول روابط انسانی بوده است. هیچ‌کس به اندازه او نسبت به تغییر مسائل جاری و زندگی روزمره، حساسیت نداشت، او مدام روش‌های خود را به روز می‌کرد و آن‌ها را ارتقا می‌داد. تنها هدف کتاب حاضر، این است که به شما در یافتن و گسترش توانایی‌های‌تان کمک می‌کند تا از این دارایی‌هایی که استفاده نمی‌کنید و خاموش مانده است؛ منتفع شوید.

هدف اصلی آموزش، آگاهی نیست، عمل است و این یک کتاب عملی است. شنیدن کتاب آیین دوست‌یابی برای تمامی کسانی که خواهان استفاده کارآمد از دانش و تخصص خود در سطح جامعه هستند؛ ضروری است، زیرا ارتباط نیاز بشر است.

تعامل با دیگران احتمالا بزرگ‌ترین چالشی است که هر فردی با آن روبرو است و فرقی نمی‌کند که شغل، اهداف یا تمایلات شما چه باشند. با صرف زمان کافی و تلاش برای یادگیری تعامل بهتر با افرادی که در اطراف ما وجود دارند، می‌توانیم توانایی‌ها‌یمان را افزایش دهیم تا هر کاری که بخواهیم را انجام دهیم.

کتاب آئین دوست یابی شامل چهار بخش است، در این 4 بخش به موارد زیر پرداخته می‌شود:

در بخش اول شیوه‌های اساسی و راز رفتار با افراد توضیح داده شده است.

در بخش دوم روش‌های محبوب شدن در بین مردم برای این که در برخورد اول تاثیرگذار باشیم و توجه دیگران را به خود جلب کنیم تا فوری به ما علاقه‌مند شوند بیان شده است. یکی از قسمت‌های این بخش این است که چه کارهایی را انجام ندهیم تا در ارتباطات خود به دردسر نیفتیم و چطور سخنران خوبی شویم.

در بخش سوم را‌ه‌هایی که قطعا به دشمن تراشی می‌انجامد و روش‌های پرهیز از دشمن تراشی و حل فصل شکایت‌ها بیان می‌شود. گاهی اوقات هر کاری انجام می‌دهیم توجه افراد به ما جلب نمی‌شود در این بخش توضیح داده می‌شود در این مواقع چه کارهایی انجام دهیم.

در بخش آخر کتاب آموزش داده می‌شود که چگونه بدون رنجاندن افراد آن‌ها را تغییر دهیم و اگر مجبور هستیم ایراد بگیریم از چه راهی استفاده کنیم، برای این که در زمان ایراد گرفتن مورد تنفر قرار نگیریم نیاز است که از روش‌های درست انتقاد کردن استفاده کنیم که در این بخش این موضوع آموزش داده می‌شود. آخرین موضوعی که در این کتاب به آن پرداخته می‌شود روش‌های ترغیب دیگران به کسب موفقیت است.

این اثر به ما می‌آموزد که راز بزرگ رفتار با مردم را بیاموزیم، چگونه با مردم رفتار کنیم، چگونه یک فرد خوش صحبت باشیم، چگونه توجه دیگران را جلب کنیم، چگونه برای خود دشمن نسازیم، چگونه انتقاد کنیم تا مورد تنفر طرف مقابل قرار نگیریم، چگونه افراد را به سمت موفقیت سوق دهیم، چگونه دیگران از انجام کار برای ما خشنود شوند. و روش‌­هایی برای اینکه مردم ما را دوست داشته باشند و دوستان خوبی بیابیم.

اگر می­‌خواهید از این کتاب بهره واقعی ببرید، فکر نکنید که یک بار سرسری شنیدن کفایت می­‌کند. پس از اینکه کتاب را به صورت کامل شنیدید، باید هر ماه چند ساعت را صرف مرور آن بکنید. هر روز به فکر پیشرفت باشید.

دیل کارنگی نویسنده و سخنرانی آمریکایی در زمینه‌ی پیشرفت شخصی، فروشندگی و سخنرانی در جمع بود. او در یک خانواده‌ی فقیر به دنیا آمد. دیل در نوجوانی مجبور بود ساعت 4 صبح از خواب برخیزد تا شیر گاوهای خانواده را بدوشد. او در خانه‌ی خود در نیویورک در گذشت. یکی از شاخص‌ترین و مهم‌ترین ایده‌ی کارنگی در کتاب‌هایش این بود که می‌توان اخلاق برخی را با تغییر دادن رفتارمان در مقابل‌شان، تغییر داد.

 ۱۰ ساعت و ۸ دقیقه، ۵۶۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۸۰۰۰ ت - 11.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۱ دقیقه
مقدمه
۳۶ دقیقه
فنون اساسی در چگونگی رفتار با مردم - بخش اول
۳۳ دقیقه
بخش دوم
۴۳ دقیقه
بخش سوم
۲۹ دقیقه
شش روش برای اینکه مردم شما را دوست داشته باشند - بخش اول
۲۰ دقیقه
بخش دوم
۲۲ دقیقه
بخش سوم
۲۵ دقیقه
بخش چهارم
۱۰ دقیقه
بخش پنجم
۳۰ دقیقه
بخش ششم
۱۸ دقیقه
چگونه دیگران را به طرز فکر خود متقاعد کنید - بخش اول
۲۶ دقیقه
بخش دوم
۱۹ دقیقه
بخش سوم
۲۱ دقیقه
بخش چهارم
۱۴ دقیقه
بخش پنجم
۱۲ دقیقه
بخش ششم
۱۵ دقیقه
بخش هفتم
۱۳ دقیقه
بخش هشتم
۲۰ دقیقه
بخش نهم
۱۴ دقیقه
بخش دهم
۱۲ دقیقه
بخش یازدهم
۱۰ دقیقه
بخش دوازدهم
۱۴ دقیقه
همانند یک رهبر عمل کنید - بخش اول
۱۱ دقیقه
بخش دوم
۱۲ دقیقه
بخش سوم
۶ دقیقه
بخش چهارم
۹ دقیقه
بخش پنجم
۱۴ دقیقه
بخش ششم
۱۱ دقیقه
بخش هفتم
۱۱ دقیقه
بخش هشتم
۱۳ دقیقه
بخش نهم
۳۴ دقیقه
طریقه‌ی برتری یافتن

راهنمای دانلود کتاب صوتی آیین دوست‌یابی

برای دانلود کتاب صوتی آیین دوست‌یابی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آیین دوست‌یابی

نظرات کتاب صوتی آیین دوست‌یابی

زمرد 2020
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
سلام. من این کتاب رو چند بار خوندم و فایل صوتیش رو هم چند بار گوش کردم.
گوینده این کتاب، بسیار خوب کارشو انجام داده.
این کتاب در مورد چگونگی نحوه‌ی تعامل کردن با اطرافیان در طول زندگیه. من تضمین می‌کنم که اگه به مطالب این کتاب عمل کنین حتما در زندگی محبوب اطرافیانتون میشین و به موفقیت‌های زیادی و
می‌رسین. آقای جیم ران که یکی از اساتید بزرگ موفقیت دنیا استاد بزرگانی مثل دارن هاردی و آنتونی رابینز بود، در کتاب دوازده ستون موفقیتش، خوندن این کتابو توصیه کرده. وارن بافت، یکی از ثروتمندترین مردم دنیا که از صفر شروع کرده بود، این کتاب رو ده‌ها و بلکه صد‌ها بار مطالعه کرده بود و حتی وقتی کهنه شده بود، همراه خودش داشت و در کتاب رازهای مدیریت وارن بافت گفته شده که کتاب آیین دوست یابی دیل کارنگی، در حکم کتاب مقدس کاری وارن بافت بوده و هست.
به نظرم این کتاب فوق العاده، یکی از ۱۰ کتابیه که هر آدمی باید تو زندگیش بخونه.
فقط این کتابو نخونین بلکه بخونین و بهش عمل کنین.
⚘🌷🌼🌺
mr reader
۱۳۹۹/۲/۳
سلام به دوستان و عزیزان اهل مطالعه این کتاب یکی از بهترین کتاب‌های نویسنده خوش ذوق و پر تلاش آقای دیل کارنگی هست، این کتاب برای افرادی که تو زندگی و روابط اجتماعی و خانوادگی مشکل دارند مثل پادزهر ارزش وقت گزاشتن رو داره، پیشنهاد میکنم اگه هر روز غرق در استرس و اضطراب‌های زندگی می‌شوید و نمی‌دانید و چگونه از این فضای وحشتناک به آرامشی که حقتون هست برسید کتاب آیین زندگی از همین نویسنده رو تهیه کنید تو چند روز اول اثرشو می‌بینید، در آخر به عنوان یه دوست بهتون پیشنهاد میکنم بجای این همه وقتی که تو فضای‌های نادرست مجازی دنبال افراد بیسواد باشید، یکم مطالعه کنید باور کنید مثل گنجی که کشف نکردید، روز شبتون خوش
Nima Bero
۱۳۹۷/۸/۱۸
اولین کتابی که حدود ده سال پیش خوندم
هر قدرم میخونم بازم جذابیت روز اولشو داره برام شده سرگرمیم مخصوصا که صوتی هم شده با صدای روای زیبا قشنگ ارتباط برقرار کرده با متن کتاب, میشه لذت برد ازش.
مشاهد همه نظرات (۲۳۹)