دانلود کتاب صوتی آیین دوست یابی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیین دوست یابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آیین دوست یابی

با وجود گذشت یک قرن از انتشار کتاب صوتی آیین دوست یابی نوشته دیل کارنگی، این کتاب یکی از پرفروش‌ترین آثار در زمینه ارتباطات محسوب می‌شود و به شما می‌آموزد که چطور ارتباط خوب و مؤثری با دیگران داشته باشید تا در زندگی خود به موفقیت دست پیدا کنید. نشریه تایم در سال 2011 این اثر را در زمره 100 کتاب تأثیرگذار جهان قرار داد.

درباره کتاب صوتی آیین دوست یابی:

تعامل و ایجاد ارتباط با دیگران، یکی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی است که هر شخصی در زندگی‌اش با آن روبه‌رو می‌شود و تفاوتی ندارد که شغل، اهداف یا تمایلات شما چه باشند. به همین منظور کتاب صوتی آیین دوست یابی (How to Win Friends and Influence People) به شما کمک می‌کند تا میزان اعتمادبه‌نفس، نفوذ و تأثیرگذاری‌تان را بالا ببرید و یاد بگیرید که چگونه دیگران را همراه با خود کنید تا در کنار شما کار کنند؛ بدون این که مانع حرکت آن‌ها در مسیر خودشان شوید.

برقراری ارتباط با مردم، بزرگ‌ترین مسئله است، مخصوصاً اگر حرفه و پیشه‌ای داشته باشید. البته اگر خانه‌دار، مهندس و معمار هم باشید، شرایط فرقی نمی‌کند؛ موفقیت مالی افراد حتی در شاخه‌های فنی مهندسی تنها 15 درصد به اطلاعات فنی آن‌ها مرتبط می‌شود و مابقی به مهندسی انسانی یعنی ایجاد رابطه با مردم و توانایی هدایت آن‌ها بستگی دارد.

لزوماً کسانی که بالاترین درآمد و حقوق را می‌گیرند کسانی نیستند که از بیشترین اطلاعات بهره‌مندند، اما افرادی که دانش فنی را با فن بیان آمیخته‌اند می‌توانند هدایت دیگران را به عهده بگیرند و در بین افراد مختلف شور و هیجان کار ایجاد کنند و در نهایت درآمد بیشتری را کسب نمایند.

شما می‌توانید هر حرفه‌ای داشته باشید، آن را تقویت کنید، از هر شرایطی بهترین بهره را ببرید و در جمع همواره فردی عزیز و محبوب محسوب شوید. تنها کافیست از راهنمایی‌های دیل کارنگی (Dale Carnegie) در این کتاب استفاده کنید تا از نردبان موفقیت بالا بروید.

در حقیقت اگر دوست دارید در این حوزه به فردی توانمند تبدیل شوید، باید انرژی و زمان کافی خرج کنید تا نحوه ارتباط با دیگران را بیاموزید. به عبارت دیگر این کتاب به شما یاد می‌دهد که راز بزرگ رفتار با مردم را کشف و توجه دیگران را به خود جلب کنید و بدانید چطور فردی خوش‌صحبت باشید، برای خودتان دشمن نسازید، چگونه انتقاد کردن را یاد بگیرید تا مورد نفرت قرار نگیرید، چطور افراد را به سمت موفقیت هدایت کنید و با چه روش‌هایی در میان مردم محبوب شوید و دوست‌های جدید پیدا کنید.

کتاب آیین دوست‌یابی پس از پانزده سال تجربه و تحقیق نوشته شده و همانند یک بچه بزرگ شده و از میان آزمایشگاه و تجارب هزاران بزرگسال رشد کرده است. «هدف اصلی آموزش نیست بلکه عمل کردن به آن است»قوانین و قواعدی که در این کتاب آورده شده فقط تئوری یا حدسیات نیستند، بلکه به طور معجزه‌آسایی جواب می‌دهند.

با رعایت اصول این کتاب بسیاری از فروشندگان توانسته‌اند فروش خود را افزایش دهند و در زمینه‌هایی که قبلاً به هیچ عنوان موفق نمی‌شدند، پیشرفت داشته باشند حتی مسئولین اجرایی و مدیران توانستند قدرت و درآمد بیشتری کسب کنند.

کتاب صوتی آیین دوست یابی نخستین بار در سال 1936 به چاپ رسید و به یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین آثار قرن بیستم تبدیل شد. این کتاب توانست 30 میلیون نسخه در سراسر جهان بفروشد و در سال 2011 نیز رتبه نوزده از فهرست 100 تایی مجله تایم را به دست آورد.

کتاب صوتی آیین دوست یابی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید روابط خود با افراد آشنا و غریبه را بهبود ببخشید و از روابط عمومی خوبی برخوردار باشید، این کتاب برای شما مناسب است.

با دیل کارنگی بیشتر آشنا شویم:

یکی از اولین نویسندگان و مدرسان حوزه خودسازی و مهارت‌های ارتباطی، دیل کارنگی (Dale Carnegie) است. او در سال 1888 میلادی در خانواده فقیر روستایی در ایالت میزوری به دنیا آمد و توانست با نوشتن کتاب آیین دوست‌یابی یا همان چگونه هر کسی را دوست خود کنیم، به محبوبیت و شهرت فراوانی برسد.

دیل کارنگی یکی از بهترین افراد در حوزه فروشندگی، خودسازی و مهارت‌‌های بین فردی است و با نوشته‌ها و سخنرانی‌های خود توانسته به میلیون‌ها نفر از مردم کمک بکند. درواقع او آموزش‌های خود در حوزه تجارت و فروش را از سال 1912 در شهر نیویورک آغاز کرد و تحصیلاتش را نیز در دانشگاه آموزگاران وارنزبرگ به اتمام رساند.

برخی از آثار این نویسنده آمریکایی عبارتند از: «آیین زندگی، آیین سخنرانی، هنر تکلم عمومی، تکلم عامیانه، واقعیت‌های ناشنیده افراد معروف، چگونه از نگرانی دست‌ برداریم و زندگی کنیم؟، موثرتر سخن بگو، راز کوچک شناخته‌شده موفقیت و...»

در بخشی از کتاب صوتی آیین دوست یابی می‌شنویم:

اگر عصبانی شوید و به دیگران حمله کنید شاید از اینکه عقده دلتان را خالی کردید احساس سبکی کنید ولی طرف مقابل چه حالی دارد؟ آیا او هم در این خوشی شما سهیم است؟ آیا لحن زننده و رفتار خصومت‌آمیز شما کاری می‌کند که او با شما هم‌عقیده شود؟

وودرو ویلسون می‌گوید «اگر با مشت‌های گره کرده به سراغم بیایید، فکر می‌کنم بتوانم به شما قول بدهم که من هم مشت‌هایم را گره خواهم کرد. ولی اگر نزد من بیایید و بگویید بیا بنشینیم و با هم مشورتی کنیم و اگر اختلاف نظری داریم دریابیم که این اختلافات از کجا ناشی شده است، آنگاه خواهیم دید که افکارمان چندان با هم تفاوت ندارند و نکات مورد اختلافمان بسیار اندک و نکات مورد توافقمان بسیار است و اگر فقط کمی صبر و حسن نیت و اشتیاق به همکاری در ما باشد، با یکدیگر هم‌عقیده خواهیم شد.»

هیچ کس به اندازه جان دی راکفلر در سال 1915 به درستی حرف وودرو ویلسون پی نبرده بود. راکفلر یکی از منفورترین مردمان کلورادو محسوب می‌شد. یکی از خونین‌ترین اعتصابات صنایع آمریکا دو سال تمام به شکل هولناکی این ایالت را در بر گرفته بود، معدنچیان عصبانی از شرکت سوخت و فولاد کلرادو که راکفلر رئیس آن بود، دستمزدهای بالاتری می‌خواستند. معدنچیان همه وسایل آنجا را نابود کرده بودند. ارتش دخالت کرد و خون‌های زیادی ریخته شد. به اعتصاب‌کنندگان تیراندازی و بدن‌های آن‌ها با گلوله سوراخ‌سوراخ شد.

 ۷ ساعت و ۳۴ دقیقه، ۴۸۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۱۷۵۰۰ ت (۳۰%) - 5.59€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۷ دقیقه
مقدمه
۳۶ دقیقه
بخش اول - چگونه دوست پیدا کنیم و بر افراد تأثیر بگذاریم؟ فصل اول: اگر می‌خواهید عسل بردارید به کندو لگد نزنید
۳۰ دقیقه
فصل دوم: راز بزرگ تعامل با مردم
۴۱ دقیقه
فصل سوم: در دیگران شوق انجام یک کار را برانگیزید
۲۹ دقیقه
بخش دوم - شش روش برای آنکه مردم را وادار کنید دوستتان بدارند - فصل چهارم: این کار را انجام دهید تا همه جا مقدم‌تان را گرامی بدارند
۱۹ دقیقه
فصل پنجم: راهی ساده برای تأثیرگذاری اولیه خوب
۲۱ دقیقه
فصل ششم: اگر این کار را نکنید به دردسر خواهید افتاد
۲۳ دقیقه
فصل هفتم: راهی ساده برای خوش‌صحبت بودن
۱۰ دقیقه
فصل هشتم: چطور توجه مردم را جلب کنیم؟
۲۸ دقیقه
فصل نهم: چگونه رفتار کنیم تا مردم دوستمان بدارند؟
۱۵ دقیقه
فصل دهم: نمی‌توانید در بحث برنده شوید
۱۶ دقیقه
فصل یازدهم: راهی مطمئن برای دشمن‌تراشی و راهی برای اجتناب از آن
۲۰ دقیقه
فصل دوازدهم: یک قطره عسل
۱۶ دقیقه
فصل سیزدهم: راز سقراط
۱۸ دقیقه
فصل چهاردهم: چیزی که همه خواهان آن هستند
۱۲ دقیقه
فصل پانزدهم: این دستور موردعلاقه همه مردم است
۱۰ دقیقه
فصل شانزدهم: شما چرا این کار را انجام نمی‌دهید؟
۹ دقیقه
فصل هفدهم: وقتی هیچ چیز دیگری اثر نمی‌کند، این روش را به کار بگیرید
۱۳ دقیقه
فصل هجدهم: ملامت کردن را این‌گونه شروع کنید
۹ دقیقه
فصل نوزدهم: چگونه انتقاد کنیم که طرف مقابل به خاطر این کار از ما متنفر نشود
۱۰ دقیقه
فصل بیستم: ابتدا درباره اشتباهات خودتان حرف بزنید
۵ دقیقه
فصل بیست‌ویکم: هیچ‌کس دوست ندارد دیگران به او دستور بدهند
۸ دقیقه
فصل بیست‌ودوم: بگذارید دیگران آبروی خود را حفظ کنند
۱۲ دقیقه
فصل بیست‌وسوم: چگونه افراد را برای موفق شدن ترغیب کنیم؟
۹ دقیقه
فصل بیست‌وچهارم: به دیگران القاب خوب نسبت دهید
۸ دقیقه
فصل بیست‌وپنجم: کاری کنید که جبران اشتباه آسان به نظر برسد
۶ دقیقه
فصل بیست‌وششم: دیگران را برای کاری که می‌خواهید برایتان انجام دهند، خوشحال کنید
۲ دقیقه
در یک کلام: رهبر باشید

راهنمای دانلود کتاب صوتی آیین دوست یابی

برای دانلود کتاب صوتی آیین دوست یابی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آیین دوست یابی

نظرات کتاب صوتی آیین دوست یابی

امیر شریفی
۱۴۰۰/۱/۱۴
من این کتاب رو به پیشنهاد دو نفر گوش دادم.
کتاب بدی نیست و به موضوعات جالبی اشاره می‌کنه البته به نظر من اگر اسم کتاب فنون مذاکره بود خیلی بیشتر برازنده کتاب بود چون بیشتر کتاب در این مورد بود تا دوستیابی. مثلا در دوستیابی اینکه بتونی در محیط‌های پر جمعیت چطوری دوست‌های زیادی پیدا کنی یا چجوری سر
صحبت رو باز کنی و یا با افراد سن بالاتر و پایین تر دوست بشی و... صحبتی نشده و بیشتر در مورد مذاکره مطلب نوشته شده. یکی دیگه از ضعف‌های دیگه این کتاب اینه که این کتاب در عصر حال نوشته نشده و به نظرم خیلی از مثال هاش به جای نقل قول از لینکلن و... از بزرگان عصر حال بود بار ارزشی بیشتری میتونست داشته باشه.
ممنونم که تا انتها نظرم رو خوندین
همیشه بهترین باشین ♥️
مهدی اسماعیلی
۱۴۰۰/۲/۱۷
با تشکر از تیم حرفه‌ای شما، من این کتاب رو به همه دوستانی که دنبال ارتباط گرفتن به نحو عالی با مشتریاشون هستن رو پیشنهاد میکنم، عالیه👌
Alireza Parto
۱۴۰۰/۱/۱۸
صدا گذاری کتاب عالی، از چند گوینده با صدای ملایم استفاده کردن
مشاهد همه نظرات (۱۰)