دانلود کتاب صوتی آیین زندگی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیین زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آیین زندگی

کتاب صوتی آیین زندگی اثر دیل کارنگی، عالی‌ترین و بهترین راه برای غلبه بر نگرانی‌های روزمره را به شما نشان می‌دهد تا همواره بتوانید دیدگاهی سرشار از آرامش و شادی را در ذهن خود بپرورانید.

پس از شنیدن کتاب صوتی آیین زندگی (How to stop worrying and start living) به صورت کامل و عملی کردن راهکارهایش، باید هر ماه چند ساعت را صرف مرور آن بکنید و هر روز به فکر پیشرفت باشید. اگر به دنبال بهره واقعی از این اثر هستید، فکر نکنید که یک بار سرسری شنیدن کفایت می‌کند.

این کتاب به شما می‌آموزد که چطور قبل از اینکه نگرانی، شما را از پا در آورد، شما آن را از پا در آورید و نابود کنید، چطور هر روز برای همان روز زندگی کنید، چطور از انتقاد دیگران بدون هیچ توجهی رد شوید، چطور کسالتی را که خستگی، نگرانی و بیزاری به همراه دارد از بین ببرید،‌ چطور تشویش و نگرانی را از خود دور کنید و یا بر آن غلبه کنید، چطور مسائل نگران کننده را تجزیه و تحلیل و حل کنید، چطور در 14 روز، افسردگی را درمان کنید.

کتاب صوتی آیین زندگی خلاصه‌ای از تجربیات عملی زندگی بسیاری از تاثیرگذارترین انسان‌های روی کره‌ی زمین است که دیل کارنگی (Dale Carnegie) با معرفی حالت‌های گوناگون افراد معروف و برجسته، راهکارهایی عملی برای داشتن زندگی‌ای با حداقل نگرانی و مشکل ارائه می‌کند.

گاهی اوقات بعضی انسان‌ها درباره‌ی مقابله با نگرانی راهکارهای زیادی می‌دانند اما در هنگام وقوع آن نمی‌توانند از آن‌ها بهره ببرند و نمی‌دانند چگونه و کجا از آن‌ها استفاده کنند. دیل کارنگی با زیبایی خاصی و لحنی خاص مانند یک استاد به شما می‌آموزد که اگر بتوانید زندگی را کنترل کنید چقدر زندگی زیباتر و دل‌نشین‌تر خواهد شد.

دیل هاریسون کارنگی نویسنده و سخنران مشهور آمریکایی‌ در یک خانواده‌ی فقیر متولد شد و دوران کودکی خود را به سختی گذراند. او در زمینه‌ی نگارش کتاب‌های روانشناسی فعالیت می‌کند و به مخاطبانش درس‌های بسیاری در حوزه‌های پیشرفت شخصی، فروشندگی و سخنرانی در جمع داده است که موجب پیشرفت و موفقیت روزافزون آن‌ها شده است. یکی از بهترین ایده‌ی کارنگی در کتاب‌هایش این بود که می‌توان اخلاق برخی را با تغییر دادن رفتار در مقابلش، عوض کرد. او چندین کتاب پرفروش از جمله آئین دوست یابی و آیین زندگی به نگارش درآورده است.

در قسمتی از کتاب صوتی آیین زندگی می‌شنویم:

چهل و دو سال بعد، در یک شب بهاری که نور مهتاب بر لاله‌های تازه شکفته‌ی باغ دانشگاه ییل جلوه‌ی دلپذیری بخشیده بود، سرویلیام آسلر خطاب به دانشجویان گفت: «راجع به کسی همچون من که در چهار دانشگاه به عنوان استاد تدریس می‌کنم و بسیاری از کتاب هایم شهرت جهانی دارد چه می‌اندیشید؟ شاید فکر می‌کنید ساختمان مغز من با دیگران فرق می‌کند؟ اما این طور نیست. حداقل دوستان صمیمی و نزدیک من به خوبی با روحیات و توانایی‌های من آشنایی دارند و می‌دانند که من نیز یک مغز کاملاً طبیعی مثل همه‌ی شما دارم.»

پس چه چیزی در موفقیت سرویلیام آسلر موثر بود و او را از دیگران جدا ساخت و سرآمد روزگار کرد؟ او چند ماه قبل از سخنرانی‌اش در دانشگاه ییل، با یک کشتی اقیانوس پیما، اقیانوس اطلس را پیمود. در جریان این سفر با کنجکاوی مشاهده کرد که ناخدای کشتی روی عرشه ایستاده و بر انجام کار مجموعه‌ی عظیم قسمت‌های مختلف کشتی شناور نظارت می‌کند. ناخدا به محض آن که دکمه‌ی کوچکی را فشار می‌داد، بلافاصله صدای به هم خوردن ماشین آلات و تجهیزات مختلف از بخش‌های غیرقابل رویت شنیده می‌شد و در یک لحظه، کشتی بزرگ به اتاق‌ها و قسمت‌های مجزا و غیرقابل نفوذ تقسیم می‌شد. سرویلیام با تعجب به این فرایند نگریسته و با خود اندیشید بدون شک سفرهای طولانی‌تر دارای امکانات و تجهیزات پیچیده‌تری هستند.

سرویلیام آسلر از این تجربه استفاده کرده و آن روز در سخنرانی خود خطاب به دانشجویان گفت: «هر یک از شما مجموعه‌ای عظیم تر از آن کشتی اقیانوس پیما هستید که برای مسافرت‌های طولانی ساخته شده‌اید. تقاضای من از شما این است که کشتی زندگی خود را طوری تنظیم کرده و در اختیار بگیرید که بتوانید دیروز و امروز را از هم تفکیک کنید و فردا را نیز بدون دلیل در کار امروز دخالت ندهید تا بتوانید در این سفر طولانی زندگی با اطمینان خاطر جلو بروید و خود، در آهنین را بر روی دیروز ببندید، چون دیگر دیروزی وجود ندارد و پرده‌ای آهنین بر درهای آینده ببندید و تلاش نکنید از گوشه‌های آن به فردا نظر بیندازید، چرا که فردا هنوز نیامده است. بنابراین فقط به امروز بنگرید و بر آن تمرکز کنید و همه‌ی تلاش خود را به کار بیندازید که امروز را به بهترین وجه و با اطمینان خاطر سپری کنید.»

او معتقد بود که گذشته را باید مثل کالبدی بی‌جان به دست فراموشی سپرد چون آه و زاری و حسرت خوردن به گذشته، علاوه بر آن که وقت پرارزش ما را تلف می‌کند، بر روحیه‌ی ما نیز اثر تلخی بر جای می‌گذارد. همچنین اگر مشکلات و نگرانی‌های مربوط به آینده را به مسائل امروز اضافه کنیم، دیگر قادر نخواهیم بود بر کوه عظیم دشواری‌ها غلبه نماییم. کمتر کسی می‌تواند در برابر این هیولای ویران کننده مقاومت کند و از پا در نیاید. به طور کلی، تمرکز بر ناکامی‌های گذشته و تجسم آینده‌ی مبهم و اضطراب آفرین، راه را برای بهره‌گیری از امروز مسدود می‌سازد.

 ۱۳ ساعت و ۱۰ دقیقه، ۷۲۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۸۰۰۰ ت - 11.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
پیشگفتار
۲۹ دقیقه
بخش اول - فصل اول: هر روز برای همان روز زندگی کنید
۱۹ دقیقه
فصل دوم: فرمول جادویی رهایی از موقعیت‌های نگران‌کننده
۳۰ دقیقه
فصل سوم: نگرانی با شما چه می‌تواند بکند
۲۹ دقیقه
بخش دوم - فصل چهارم: چگونه مسائل نگران‌کننده را - تجزیه و تحلیل کنیم - فصل پنجم
۲۷ دقیقه
بخش سوم - فصل ششم: چگونه ذهن را از نگرانی خالی کنیم
۳۹ دقیقه
فصل هفتم: نگذارید نگرانی مثل خوره به جانتان بافتد - فصل هشتم
۴۸ دقیقه
فصل نهم: با مشکلات غیرقابل اجتناب کنار بیاید - فصل دهم
۱۷ دقیقه
فصل یازدهم: خاک اره، اره نکنید
۳۷ دقیقه
بخش چهارم - فصل دوازدهم: کلمه‌هایی که می‌توانند زندگی شما را زیر و رو کنند
۴۵ دقیقه
فصل سیزدهم: بهای زیادی باید برای تلافی کردن بپردازیم - فصل چهاردهم
۴۲ دقیقه
فصل پانزدهم: آیا حاضرید برای چیزهایی که دارید یک میلیون دلار بدهید - فصل شانزدهم
۲۲ دقیقه
فصل هفدهم: اگر لیمویی بدست آوردید از آن لیموناد درست کنید
۴۳ دقیقه
فصل هجدهم: چگونه در 14 روز افسردگی را درمان کنیم
۵۳ دقیقه
بخش پنجم - فصل نوزدهم: چگونه پدر و مادر من بر نگرانی غلبه کردند
۳۸ دقیقه
بخش ششم: فصل بیستم: یادتان باشد که هیچ‌کس به سگ مرده لگد نمی‌زند - فصل بیست و یکم، فصل بیست و دوم
۴۴ دقیقه
بخش هفتم - فصل بیست و سوم: چگونه می‌توانید روزی یک ساعت به ساعت کاری‌تان اضافه کنید - فصل بیست و چهارم - فصل بیست و پنجم
۳۷ دقیقه
فصل بیست و ششم: چهار عادت کاری خوب که به شما کمک می‌کنند از خستگی و نگرانی جلوگیری کنید - فصل بیست و هفتم
۱۹ دقیقه
فصل بیست و هشتم: چگونگی از نگرانی درباره‌ی بی‌خوابی اجتناب کنیم
۵۴ دقیقه
بخش هشتم: چگونه بر نگرانی غلبه کردم - 31 داستان واقعی
۵۰ دقیقه
بخش هشتم - قسمت دوم
۴۸ دقیقه
بخش هشتم - قسمت سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی آیین زندگی

برای دانلود کتاب صوتی آیین زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آیین زندگی
Ramin Pourmohamad
۱۳۹۸/۴/۱۹
فوق العاده ست هزاربرابر پولش ارزش خرید داره
یونس قادری
۱۳۹۸/۵/۱۸
کتاب فوق‌العاده است گوینده ش هم عالیه
Esmaeil Esmaeili
۱۳۹۸/۵/۲۴
عالی
ممنون از کتابراه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸۳)