معرفی و دانلود کتاب صوتی اثر مرکب

عکس جلد کتاب صوتی اثر مرکب
قیمت:
۲۲۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اثر مرکب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اثر مرکب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اثر مرکب

اگر به دنبال زندگی فوق‌العاده‌ای هستید و می‌خواهید در آینده به پیشرفت و موفقیت برسید، کتاب صوتی اثر مرکب نوشته‌ی دارن هاردی، می‌تواند راهکارهایی مناسب و ساده به شما ارائه دهد تا گام به گام به اهداف خود نزدیک شوید. این کتاب در گروه‌ پرفروش‌ترین آثار نیویورک‌تایمز و آمازون قرار دارد.

درباره کتاب صوتی اثر مرکب:

شاید در نگاه اول با خود بگویید که کتاب اثر مرکب (The Compound effect) نیز مثل دیگر کتاب‌های موفقیت و روانشناسی است، اما این اثر تفاوت‌های عمده‌ای با آن‌ها دارد. فرق اصلی و نقطه قوت آن در این است که اثرگذاری بسیاری در شما ایجاد می‌کند و در مسیر رسیدن به موفقیت با شما همراه خواهد بود و با نمونه‌ها و راه‌حل‌هایی کاربردی، شما را در رسیدن به هدف یاری می‌کند.

همانطور که می‌دانید موفق شدن در زندگی آسوده نیست. هیچ کتابی بدون شما نمی‌تواند معنای عملی موفقیت را به واقعیت تبدیل کند و هیچ رژیم غذایی بدون اراده‌ی شما نمی‌تواند موجب کم شدن وزن‌تان شود. هیچ وقت یک شبه میلیاردر نمی‌شوید و هرگز بدون شناخت، تمرین و اشتیاق، زندگی مخصوص به خود را نخواهید داشت! اما باور به این جملات نقطه آغاز است. بیایید برای یک لحظه از تمام فضای اطراف خود جدا شوید و بدون جنگ به این پرسش پاسخ دهید: در کجای مسیر اهداف و زندگی‌تان ایستاده‌اید؟

در کتاب صوتی اثر مرکب، اصول به دست آوردن موفقیت و ادامه‌دار شدن آن را یاد می‌گیرید. در واقع این راهنمای عملی برای شما شرح می‌دهد که چگونه تصمیمات کوچک و به ظاهر بی‌ارزش اشخاص در طول سالیان، با انباشته شدن بر روی هم، زندگی‌شان را دگرگون می‌کند.

کتاب حاضر، یک راه حل حقیقی است برای رسیدن به آنچه آرزو دارید؛ در حقیقت می‌توان چنین تصور کرد که در اثر مرکب مسیری برای تمام امیال و آرزوها وجود دارد. شنیدن این کتاب صوتی را در برنامه‌ خود بگذارید و اجازه دهید جهان‌تان تغییر کند.

دارن هاردی را بیشتر بشناسیم:

دارن هاردی (Darren Hardy) برجسته‌ترین مربی موفقیت سال‌های اخیر به شمار می‌رود که بیش از 20 سال در صنعت رشد و موفقیت شخصی به عنوان یک سخنران انگیزشی فعالیت کرده است. او از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن 18 سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در 27 سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد.

هاردی هدایت سه شبکه موفق تلویزیونی را در کارنامه کاری خود دارد که بیش از 1000 نمایش تلویزیونی با تاثیرگذاری بالا تولید کرده و به مدت هشت سال یعنی تا سال 2015 ناشر و سردبیر مجله موفقیت یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است.

کار کردن، نوشتن، مصاحبه و گزارش برای این مجله باعث شد که با کارآفرینان و مدیران برجسته دنیا از جمله استیو جابز، مارک زاکربرگ، ایلان ماسک و ... نشست و برخاست داشته باشد و همین امر راه را برای ورود او به دنیای موفقیت باز کرد.

هم اکنون دارن هاردی با بیش از دو میلیون نفر مخاطب در هر ماه، از طریق وبلاگ، توییتر، فیس بوک و صفحات شخصی خود، با مردم ارتباط برقرار می‌کند و بهترین اطلاعات و استراتژی‌های رسیدن به موفقیت را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. همچنین او به بسیاری از شرکت‌های بزرگ مشاوره می‌دهد و در هیئت مدیره چندین شرکت و سازمان غیرانتفاعی عضو است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی اثر مرکب:

- دارن هاردی کتاب مقدس جدیدی را در حوزه خودسازی نوشته است. اگر می‌خواهید زندگی‌تان تغییر کند و رویاهای شما به واقعیت تبدیل شود، اثر مرکب این کار را برایتان انجام خواهد داد. (دیوید باخ، کارشناس مالی و نویسنده پرفروش کتاب میلیونر اتوماتیک)
- ساده، مستقیم و اثرگذار! این کتاب راه موفقیت و خوشبختی بیشتر را به شما نشان می‌دهد. (دونی دویچ، تاجر و مدیر شرکت دویچ)
- یک گنجینه پر از ایده و راهکار برای دستیابی به موفقیتی بزرگ که فکرش را هم نمی‌کنید. (برایان تریسی، سخنران و نویسنده پرفروش)

جملات برگزیده کتاب صوتی اثر مرکب:

- همواره به یاد داشته باشید که اثرات ارتباطات روی شما، هم قدرتمند است هم پنهان.
- استواری و ثابت قدم بودن، راه دستیابی به نیروی فزاینده و ماندگاری آن است.
- اقبال به مردم به نسبت یکسان فرصت می‌دهد، آفتاب اقبال در آسمان می‌تابد، ولی بایستی به آن بنگرید، نه این‌که با چتر، خود را از آن پنهان کنید.
- تمام انسان‌ها مشابه هم متولد می‌شوند، لخت، ترسیده، بی‌خبر. پس از آن آغاز بزرگ، کل زندگی ما تا آخر، مجموعه گزینش‌هایی است که انجام می‌دهیم.

کتاب صوتی اثر مرکب به چه کسانی توصیه می‌شود؟

اگر از علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی و روانشناسی هستید و می‌خواهید مسیر موفقیت برایتان هموار شود، این کتاب فوق‌العاده برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی اثر مرکب می‌شنویم:

معلمی خردمند با دانش آموز جوان خود در حال گردش درمیان جنگل بود که در مقابل نهال جوانی ایستاد. معلم اشاره به نهالی که تازه از زمین بیرون آمده بود، کرد و به شاگردش گفت: این نهال را بیرون بکش. جوان با انگشتانش به راحتی آن را بیرون کشید. معلم دوباره رو به نهال دیگر که کمی بزرگ‌تر بود و تا زانوی پسرک می‌رسید، اشاره کرد و گفت: حالا این یکی را بیرون بکش.

با کمی تلاش و یک ضربه شدید، پسرک آن را هم از ریشه بیرون کشید. معلم سرش به سمت درخت پربار و کاملا سبزی که اندازه خود پسر بود، کرد و گفت: حالا نوبت این است. پسرک با تلاش زیاد، تمام وزن و قدرت خود را به کار گرفت؛ با کنار زدن چوب و سنگ‌هایی که روی خاک را پوشانده بود، به پیدا کردن ریشه‌های سرسخت درخت مشغول شد تا آن را هم بیرون بکشد و بالاخره توانست آن را بیندازد.

معلم دانا این بار گفت: اکنون دوست دارم این را هم بیرون بکشی. پسرک نگاه خیره معلم را دنبال کرد تا جایی که به بلوط بلندی رسید که به سختی می‌توانست بالای آن را ببیند. نوجوان که با تلاش بسیار زیاد توانسته بود، درخت‌های خیلی کوچک‌تر از آن را بیرون بکشد، خیلی راحت رو به معلم خود کرد و گفت: متاسفم نمی‌توانم!

معلم اضافه کرد و گفت: پسرم تو الان قدرت آن رفتارهایی که زندگی‌ات را پوشانده‌اند، به وضوح نشان دادی. این رفتارها هرچه پیرتر می‌شوند، برزگ‌تر می‌گردند؛ ریشه‌ها بیشتر در عمق فرو می‌روند و در آوردن آن‌ها از زمین مشکل‌تر است. بعضی از آن‌ها بسیار بزرگ هستند و بعضی ریشه‌ها تا عمق در زمین فرو رفته‌اند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱۱ دقیقه
مقدمه
۳۸ دقیقه
فصل اول: اثر بخشی در عمل
۲۷ دقیقه
فصل دوم: گزینه‌ها - بخش یک
۳۶ دقیقه
فصل دوم: دام پول - بخش دو
۳۵ دقیقه
فصل سوم: عادت‌ها - بخش یک
۴۵ دقیقه
فصل سوم: می‌خواهید چه کسی باشید - بخش دو
۲۶ دقیقه
فصل چهارم: تکانش - بخش یک
۲۵ دقیقه
فصل چهارم: رویاهای شیرین - بخش دو
۴۹ دقیقه
فصل پنجم: تاثیرات
۵۰ دقیقه
فصل ششم: شتاب بخشی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اثر مرکب
نویسنده
مترجمافسانه درویشی
گویندهمیلاد فتوحی
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۴۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۲۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اثر مرکب

محمودعلی شعبانی
۱۴۰۰/۱/۲۸
سلام وقت بخیر دوستان عزیز، کتاب دارن هاردی، کتاب بسیار خو بی است، موقعی می‌توانیم ازکتاب استفاده کنیم که کتاب را بارها بخوانیم و گوش کنیم
و چیزی که اهمیت زیادی دارد این است که به گفته‌های نویسنده عمل کنیم. اگر می‌خواهی یک بار
کتاب را بخوانی، نخوان چون فراموش می‌کنی، کتاب را بار‌ها بخوان و گوش کن تا ملکه ذهنت شود.
Mehri Parvaz
۱۴۰۰/۹/۱
از خریدم پشیمون شدم چون وقتی کامنتها رو‌خوندم و تعریف و‌تمجیدها رو دیدم فکر کردم کتاب خوبیه ولی با گوش کردن فصل یک‌متوجه شدم برام‌جذاب نیست بنظرم نویسنده از قدرت ذهن و تصویر سازی کاملا بی اطلاع هست و چنانچه زندگی افراد بزرگ و موفق رو بخونیم یا کلیپهای گفتوهاشون رو بشنویم متوجه میشویم بلا استثنا از راز بزرگ قدرت ذهن و تصویرسازی و باور در وهله اول کمک گرفتن و در کنار تلاش به اون مقام رسیدن یعنی بدون باور و تصویرسازی و صرفا تلاش خیلی بسختی میشه به موفقیت ختم بشه و اگر این موفقیت بعد از مدتی به دلایلی با شکست مواجه بشه حاصلش افسردگی هست ولی چنانچه با قدرت ذهن، باور و احساس همراه باشه مطمینا هیچ قدرتی اون‌موفقیت رو نمیتونه با شکست مواجه بکنه چون قدرت ذهن یک قدرت برتر در خلقت هست
محمد درویش
۱۳۹۹/۱۱/۲
بسیار عالی بهترین کتابی است که تا به حال خوندم و ازش لذت بردم و تونستم توی زندگی استفاده کنم چون مطالبش واقعاً کاربردی و میتونی توی زندگی روزمره خودت هم ازش استفاده کنی به هرکسی پیشنهاد می‌کنم این کتاب رو بخونه
چون حتما ازش بهره خواهدبرد
Behroozjoze Sdr
۱۳۹۹/۱۰/۲
اتتخاب‌های کوچک روزانه و تکرار آن‌ها، اتفاقات بزرگی رو در آینده رقم میزنه...
فوق العاده است دارن هاردی و اثر مرکب...
به هر کس که در هر زمینه‌ی زندگی بخاد پیشرفت ‌کنه پیشنهاد میکنم این کتاب رو...
و البته روان شدن چرخ زندگی با این کتاب و عمل به اون برقرار میشه...
علیرضا گماریان
۱۴۰۰/۱/۱۵
خیلی عالیه،
افراد معمولا دنبال اینن که یک قرص رو بخورن و فرداش پولدار خوش تیپ و موفق از خواب بیدارشن و یا اینکه یکروز وقتی کنار ساحل قدم میزنن یه چراغ جادو پیدا کنن و موفق بشن.
این کتاب شروع خوبی برای پایان دادن به این توهمات است.
Habibeh Mattin
۱۴۰۰/۵/۲
این کتاب بسیار عالی و کاربردی است و تاثیر زیادی رو زندگی من و برنامه ریزی‌های روزانه و حتی برنامه ریزی برای سلامتی و تناسب اندام و بالا بردن دانش زندگی گذاشته است. از زمانی که این کتاب را خوانده‌ام خواندن کتاب و برنامه ریزی برای رسیدن به برنامه‌هایی که دوست داشتم انها را انجام بدهم ولی به علت وقت کم نمی‌توانستم امکان پذیر شده است و ان را به همه دوستانم پیشنهاد کرده ام.
شادیا رفعت خواه
۱۴۰۰/۲/۲۹
واقعا حرف نداره این کتاب، کامل‌ترین و کمک کننده‌ترین کتابیه که برای کمک به خودم و. تغیر. زندگیم خوندم. هرروز گوش میدم تا الان۴بار کلشو. شنیدم. به تمام عزیزانم هدیه دادمش و. همشون میگن چقد تاثیر گذار. بوده تو زندگیشون. واقعا زندگیم رو. تغیر داد عمل کردن بهش
حمید امین
۱۴۰۰/۷/۲۱
یک کتاب بی نظیر که هر انسانی واجبه بخونه. البته خیلی‌ها رو دیدم که خوندن و میگن جذبش نشدیم. نکته اینجاست که تو اگه کتابی رو بخونی ولی انجام ندی انگار اصلا اون کتاب رو نخوندی. خط به خط این کتاب آموزه برای روش زندگیه. و میتونه زندگیتون رو به دوقسمت قبل از خوندن این کتاب و بعد از خوندنش تقسیم کنه که کلا میتونید یک فرد جدید بشید.
مشاهده همه نظرات ۳۲۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اثر مرکب

برای دریافت کتاب صوتی اثر مرکب و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.