دانلود کتاب صوتی ارواح میان ما هستند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارواح میان ما هستند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ارواح میان ما هستند

جیمز ون پراگ در کتاب صوتی ارواح میان ما هستند، داستان‌های عجیب و واقعی از دنیای ارواح را برای شما تعریف می‌کند و چگونگی حضور آن‌‌ها را در زندگی انسان‌ها به تصویر می‌کشد. این اثر شگفت‌انگیز می‌تواند بسیاری از باورهای قبلی‌تان را زیر سوال ببرد و درک شما را از جهان فراطبیعی تغییر دهد.

درباره کتاب صوتی ارواح میان ما هستند:

اگر نسبت به جهان پس از مرگ کنجکاو هستید و می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره ارواح و دنیای پیچیده آن‌ها بدانید، کتاب صوتی ارواح میان ما هستند (Ghosts Among Us) برخی از مهم‌ترین رازهای این حوزه را برای شما رمزگشایی می‌کند و داستان‌های عجیب و باورنکردنی را برایتان شرح می‌دهد.

اگر دقت کرده باشید داستان‌هایی که به شبح‌ها و ارواح مربوط باشند، جذابیت خاصی برای همه مردم دارند. شاید این شیفتگی نسبت به مسائل فراطبیعی از این واقعیت ناشی شود که بیشتر انسان‌ها در برهه‌ای از زندگی خود چیزی را تجربه کرده‌اند که نمی‌توانند آن را به درستی توضیح بدهند.

اما جیمز ون پراگ نویسنده کتاب ارواح میان ما هستند، ادعا می‌کند که از کودکی به چنین مسائلی آگاه بوده و درک متفاوت‌تری نسبت به مردم عادی داشته است؛ به همین خاطر تصمیم گرفته زندگی خود را وقف این موضوع کند و از ارتباط خود با ارواح و دنیای پس از مرگ سخن بگوید.

شاید در نگاه اول این چنین تجربیاتی ترسناک جلوه کنند اما وقتی این کتاب صوتی را بشنوید کم کم دلهره‌ها از بین می‌روند و به جای آن بینش و درکی جدید نسبت به موضوعات ماوراءالطبیعه پیدا می‌کنید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی ارواح میان ما هستند:

- من این کتاب را دوست دارم. داستان‌ها و تجربیاتی که او از طریق کلمات الهام بخشش به ما منتقل می‌کند باعث درک جهانی جدید برای ما می‌شود. (جنیفر لاو هیوت، هنرپیشه)

- اثری که شما را به فکر فرو خواهد برد؛ دقیقا همان کاری که یک کتاب باید انجام دهد. جیمز ون پراگ شما را وارد سفری می‌کند که در آن تصورات‌تان نسبت به بهشت و زندگی پس از مرگ را تغییر می‌دهد. (جان ادوارد، مجری برنامه تلویزیونی)

جیمز ون پراگ را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده پرفروش کتاب‌های معنوی و ماوراءالطبیعه‌ای است که با نوشتن کتاب صحبت با بهشت در صدر پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار گرفت. جیمز ون پراگ (James Van Praagh) از سال 1996 کار خود را آغاز کرده و داستان‌هایش را به صورت صوتی منتشر می‌کند. او برای روایتگری‌های جذاب خود توانسته دوبار نامزد دریافت جایزه معتبر Audie شود.

پراگ در سراسر جهان به عنوان پیشگام جنبش مدیتیشن و امور معنوی شناخته می‌شود و پیام‌های او باعث ایجاد آرامش و بینش معنوی در میان مردم شده است، چرا که جیمز ادعا می‌کند از کودکی مسائل معنوی را به طور خاصی درک کرده و با ارواح ارتباط دارد به همین خاطر تصمیم گرفته تجربیات خود را با مردم به اشتراک بگذارد.

در بخشی از کتاب صوتی ارواح میان ما هستند می‌شنویم:

شاید به نظر عجیب بیاید؛ ارواح بسیاری هستند که درگیر و اسیر احساسی خاص در دوره‌ای خاص می‌شوند و خواهان باقی ماندن در آن ارتعاش هستند؛ مثل سروصداهای میدان جنگ. به ویژه جنگ داخلی که سربازان بیشتری جان خود را در یک روز از دست می‌دادند تا در طول تمام جنگ ویتنام. چون جان باختگان جنگ داخلی از هر دو جانب به عنوان شهدای جنگ معرفی می‌شوند.

ارواحی که جسم‌شان را در این جنگ‌ها از دست داده‌اند، اغلب به میدان جنگ بازمی‌گردند تا به هم‌‌رزمانشان کمک کنند. ارواح بسیاری هم در کاخ سفید و هم در سالن‌های کنگره آمریکا دیده می‌شوند. با چند روح نماینده آمریکا صحبت کردم؛ از اینکه از فرصت‌های نادری که داشتند به درستی استفاده نکرده و تصمیم درستی نگرفته‌اند، پشیمان بودند. آن‌ها به کنگره می‌آیند که شاید به نمایندگان کمک کنند تا اشتباهات آن‌ها را مرتکب نشوند.

 ۵ ساعت و ۵۹ دقیقه، ۳۳۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۱ دقیقه
با ارواح بزرگ شدن
۲۹ دقیقه
ترک جسم
۲۴ دقیقه
ارواح 101
۲۰ دقیقه
زنده
۲۱ دقیقه
دنیای ارواح
۱۴ دقیقه
مردی که پیانو می‌نواخت
۱۵ دقیقه
ارواح مورخ یا تاریخی
۱۹ دقیقه
همه چیز انرژی‌ست
۲۳ دقیقه
مروری دقیق بر بدن
۲۴ دقیقه
ارواح چگونه تماس می‌گیرند
۳۱ دقیقه
برخی از ارواح به دنبال شکارند
۱۸ دقیقه
برقراری تماس با ارواح
۲۳ دقیقه
دستگاه تقویت کننده صدا
۱۹ دقیقه
حفاظت
۱۷ دقیقه
هاله چیست
۲۲ دقیقه
زندگی روشنفکرانه
۱۹ دقیقه
قدرت تفکر

راهنمای دانلود کتاب صوتی ارواح میان ما هستند

برای دانلود کتاب صوتی ارواح میان ما هستند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ارواح میان ما هستند

نظرات کتاب صوتی ارواح میان ما هستند

ش شهبازی
۱۴۰۰/۱/۲۱
به افرادی که تردید دارند این کتاب را بخوانند یا نه بایدگفت تردید نکنید زیرا هرگز ازخرید وخواندن آن پشیمان نخواهیدشد. نکته جالب دراین کتاب این است که مطالب تئوریک و مفاهیم توضیحی بجای اینکه یکجا و پشت سرهم بیان شود دراین کتاب لابلای شرح داستانهای واقعی از تجربیات نویسنده بیان میشود ولذا خواندن آن و خسته کننده ملال آور نخواهد بود. ارتباط هرشخصی با دنیای ارواح بستگی به ماهیت و روحیه و حتی اعتقادات شخص دارد وبا انواع روش ها وبا کیفیت ها و درجات مختلفی انجام میشود. تجربیات و وقایع شرح داده شده توسط نویسنده نشان میدهد دارای قابلیت و استعداد خاص و منحصربه فرد دراین زمینه است. اگرچه تا امروز به لحاظ حجم مطالب و گستردگی مفاهیم با رویکرد علمی و تحقیقاتی هیچ کتابی با نسخه اصل و بدون تحریف «انسان روح است نه جسد» قابل مقایسه نیست لیکن این کتاب درمجموع ارزش خواندن توسط علاقه مندان این حوزه دارد. ازلحاظ آوائی و شیوه بیان دراجرای کتاب نیز ایراد و اشکالی وجود نداشت و در مجموع اثری قابل قبول و با کیفیت می باشد.
بابک نیکوئیان
۱۴۰۰/۱/۱۴
به نظر من بعد از کتب دکتر مایکل نیوتن و دکتر برایان ال وایس بهترین کتاب، در زمینه مسایل روحی، در کتابراه، همین کتاب است، خودم شخصا چند نکته کاربردی و خوب از این اثر یاد گرفتم و با گوش دادنش وقتم تلف نشد، فقط نکته ایی که باید تذکر دهم، ابزار تخته روحی است که در کتاب توضیح داده‌اند؛ بسیار برای افراد عادی و حتی متوسط در زمینه روح شناسی و مسایل پارانرمال، میتواند بسیار خطرناک باشد و زندگی عادی فرد را میتواند تا حد زیادی مختل نماید، چون کمتر کسی است که روح را ببیند و نترسد و همین ترس، در صورت باز شدن مسیر ارتباط با ارواح، میتواند به شدت برای افراد عادی و نرمال، چالش برانگیز و حتی مشکل ساز باشد البته خود نویسنده هم خیلی کوتاه به این مساله در کتابشان اشاره ایی گذرا کرده‌اند، ترجمه و روایت صوتی کتاب هم به نظر من خیلی خوب بود
سعید صفاری
۱۴۰۰/۲/۶
لطفا تا انتهای متن نظرم را بخوانید!!! کتاب بسیار عالی است!
برای من شخصا این موضوع تا حدی اتفاق افتاده! و با نظرات تمام دوستان موافقم!
فقط یک مسئله را باید در مورد صدا گذاری روی کتاب صوتی عرض کنم!
کتابی به این زیبایی، موزیک متن بایستی به زیبایی کتاب باشد!
موزیک متن شبیه فیلمهای ترسناک با و و
صداهای ناهنجار همراه هست!
من دیگرانی که به این موضوع یقین داریم با لذت بینهایت از محتوای کتاب، موزیک صداهای ناهنجار و افکت‌های بد برایمان بی تاثیر است!
ولی کسی که هنوز به یقین نرسیده و در مراحل اولیه تحقیق و شک و دودلی قرار داره، ویا حتی ترس از روح داره، موزیک و افکت‌های موزیک، مناسب نیست!
لطفا اصلاح فرمائید.
با تشکر
مشاهد همه نظرات (۱۷)