دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش سوم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش سوم

کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش سوم اثر دیوید دی برنز، تکنیک‌‌ها و راهکارهای مفیدی جهت درمان افسردگی و ترس به صورت گام به گام به شما آموزش می‌دهد.

کتاب صوتی از حس بد به حس خوب (The feeling good handbook) به شما می‌آموزد که چگونه خود را از ترس، فوبی­‌ها و هراس رها سازید، چگونه بر نگرش‌های منفی خود غلبه کنید، چگونه به مشاجرات زناشویی خاتمه دهید، چگونه رازهای ارتباط صمیمی را کشف کنید و چگونه برای رسیدن به موفقیت بر تعلل خود فائق آیید. هم‌چنین این کتاب به عنوان راهنمایی جامع و کامل به شما نشان می‌دهد که چگونه حس خوبی نسبت به افرادی که به آن‌ها علاقه دارید، داشته باشید.

این بخش از کتاب به بررسی موضوعات مختلفی می‌پردازد. فصل اول این بخش مربوط به مبحث اضطراب است، اینکه چه افکار و احساسات سرکوب‌شده‌ای شما را مضطرب می‌کند و علت‌های پزشکی آن چیست؟ یا اینکه دلایل اضطراب صحبت در جمع چیست و چگونه می‌توانید بر آن غلبه کنید. فصل بعدی از روش‌های مقابله کردن و روبه‌رو شدن با ترس‌‌ها می‌گوید. ترس‌هایی از قبیل ترس از مرگ. فصل پایانی به دلهره، ترس، اضطراب در حین مصاحبه می‌پردازد و اصولی را شرح می‌دهد تا با کمک آن‌ها بتوانید بر دلهره غلبه کنید و شکست‌های احتمالی را به پیروزی تبدیل کنید.

دکتر دیوید دی. برنز (David D. Burns)، استادیار بازنشسته‌ی روان‌شناسی بالینی دانشکده‌ی روان‌پزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه علوم پزشکی استانفورد و پژوهشگر دانشگاه علوم پزشکی هاروارد است. بیش از 100 مقاله درباره‌ی کارها و آثار او در مجلاتی مانند Reader’s Digest و Psychology Today به چاپ رسیده است. کتاب پرفروش او با عنوان از حال بد به حال خوب بیش از چهار میلیون نسخه فروش داشته است. در سال‌های اخیر، بیش از 50000 متخصص بهداشت روانی در برنامه‌های آموزشی دکتر برنز در سرتاسر آمریکا و کانادا شرکت کرده‌اند.

 ۶ ساعت و ۲۰ دقیقه، ۳۵۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۹ دقیقه
بخش سوم: فصل یازدهم - درک اضطراب
۱۰۳ دقیقه
فصل دوازدهم - چگونه با ترس‌هایتان مبارزه کنید تا پیروز شوید
۱۹ دقیقه
فصل سیزدهم - برطرف کردن ترس از مرگ
۶۴ دقیقه
فصل چهاردهم - اضطراب اجتماعی
۵۰ دقیقه
فصل پانزدهم - اضطراب صحبت در جمع
۵۵ دقیقه
فصل شانزدهم - چگونه زمانی که در هنگام مصاحبه به شدت دچار دلهره شده‌اید بر این احساس غلبه کنید
۵۱ دقیقه
فصل هفدهم - ترس از امتحان و انجام کار

راهنمای دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش سوم

برای دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش سوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  از حس بد به حس خوب - بخش سوم
Moharram Shafizadeh
۱۳۹۸/۴/۲۱
خوب بود برای من که مفید بود.
حسینعلی نور
۱۳۹۹/۱۱/۷
باید گوش بدید تا متوجه بشید چقدر مفیده
Amirhosein Hemati
۱۳۹۹/۵/۱۳
واقعا کتاب خوبی است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)