دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش ششم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش ششم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش ششم

کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش ششم اثر دیوید دی برنز، به شما می‌آموزد که چگونه با بیماران ارتباط بهتری برقراری کنید تا در دوران بیماری ذهن و روان آرامی داشته باشند.

کتاب صوتی از حس بد به حس خوب (The feeling good handbook) به شما می‌آموزد که چگونه خود را از ترس، فوبی­‌ها و هراس رها سازید، چگونه بر نگرش‌های منفی خود غلبه کنید، چگونه به مشاجرات زناشویی خاتمه دهید، چگونه رازهای ارتباط صمیمی را کشف کنید و چگونه برای رسیدن به موفقیت بر تعلل خود فائق آیید. هم‌چنین این کتاب به عنوان راهنمایی جامع و کامل به شما نشان می‌دهد که چگونه حس خوبی نسبت به افرادی که به آن‌ها علاقه دارید، داشته باشید.

این بخش از کتاب درباره‌ی چگونگی رفتار با بیماران پرتوقع و رابطه‌ی نزدیک برقرار کردن با آن‌هاست، هم‌چنین از چگونگی همدلی کردن با بیماران منتقد و خشمگین و روند درمان خلاق نیز در این کتاب سخن گفته شده است. همینطور تمرین‌های خودیاری‌گر برای بیمارانی که در روند درمان خود اخلال ایجاد می‌کنند وجود دارد تا بیشتر جهت درمان خود ترغیب شوند.

دکتر دیوید دی برنز (David D. Burns)، استادیار بازنشسته‌ی روان‌شناسی بالینی دانشکده‌ی روان‌پزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه علوم پزشکی استانفورد و پژوهشگر دانشگاه علوم پزشکی هاروارد است. بیش از 100 مقاله درباره‌ی کارها و آثار او در مجلاتی مانند Reader’s Digest و Psychology Today به چاپ رسیده است. کتاب پرفروش او با عنوان از حال بد به حال خوب بیش از چهار میلیون نسخه فروش داشته است. در سال‌های اخیر، بیش از 50000 متخصص بهداشت روانی در برنامه‌های آموزشی دکتر برنز در سرتاسر آمریکا و کانادا شرکت کرده‌اند.

 ۳ ساعت و ۶ دقیقه، ۱۷۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۷ دقیقه
بخش ششم: فصل بیست و ششم - عوامل درمانی، موفقیت و شکست
۲۸ دقیقه
فصل بیست و هفتم - همدلی
۵۲ دقیقه
فصل بیست و هشتم - تنظیم برنامه‌ی کار
۷۹ دقیقه
فصل بیست و نهم - تمرین‌های خودیاری‌گر

راهنمای دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش ششم

برای دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش ششم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  از حس بد به حس خوب - بخش ششم