دانلود کتاب صوتی از پنجره‌ای در وارتوف


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از پنجره‌ای در وارتوف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی از پنجره‌ای در وارتوف

کتاب صوتی از پنجره‌ای در وارتوف اثر هانس کریستین آندرسن از مجموعه دختر کبریت فروش، روایت‌گر خاطرات پیرزنی‌ست که در آسایشگاه زندگی می‌کند. خاطراتی که مانند پنجره‌ای به روی گذشته ما هستند و باعث می‌شوند در پیری از این پنجره، خوب و بد زندگی‌مان را تماشا کنیم.

هانس کریستین آندرسن (Hans Christian Andersen)، نویسنده، شاعر، نمایشنامه‌نویس معروف اهل دانمارک است و او را پدر افسانه‌های نو نیز می‌نامند. او حدود 220 داستان تخیلی نوشته و داستان‌هایش به 150 زبان ترجمه شده‌ و هم‌چنان میلیون‌ها نسخه از آن‌ها در سراسر جهان چاپ می‌شود.

داستان‌های هانس کریستین آندرسن به عنوان داستان‌های پریان معروف است که در فضایی خیال‌انگیز و گاه فانتزی، درون‌مایه‌هایی اخلاقی را شرح می‌دهد، هرچند برخی از داستان‌های وی رویکردی اجتماعی و واقع‌گرایانه نیز دارند.

شناخته‌ترین اثر او «دخترک کبریت فروش» است که داستان آخرین روز زندگی دخترک کبریت فروش دوره‌گردی را بیان می‌کند. او این داستان را براساس واقعیتی تلخ و با لحنی تأثیرگذار و رویکردی افشاگرانه و انتقادی می‌نویسد و با بیانی غیرمستقیم و داستانی، پرده از بیدادگری اقتصادی و اجتماعی جامعه طبقاتی اروپای آن روز برمی‌دارد.

دیگر آثار او عبارت‌اند از: پری دریایی کوچولو، پری جنگلی، بندانگشتی، جوجه اردک زشت، زندگی من، ملکه برفی و لباس جدید امپراتور و... .

در قسمتی از کتاب صوتی از پنجر‌ه‌ای در وارتوف می‌شنویم:

کنار سنگچین سرسبزى که کوپن‌هاگ را در میان مى‌گیرد و یک‌ وقتى بخشى از سنگربندى‌هایش بود، ساختمان بزرگى است که پنجره‌هاى بی‌شمارى دارد؛ در درگاه هر پنجره گلدانى گذاشته شده. گَردِ فقر اثرش را هم بر بیرون ساختمان گذاشته و هم در درونش؛ این ساختمان وارتوف است، خانه سالمندانِ آسمان‌جُل.

پیردخترى از پنجره خم مى‌شود؛ برگ خشکى را از گیاه بلسان که در درگاه پنجره افتاده برمى‌دارد و به بچه‌هایى که رو سنگچین بازى مى‌کنند چشم مى‌دوزد.

در چه فکر است؟ ماجراى یک عمر را پیش چشم مجسم مى‌کند.

 ۹ دقیقه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
از پنجر‌ه‌ای در وارتوف

راهنمای دانلود کتاب صوتی از پنجره‌ای در وارتوف

برای دانلود کتاب صوتی از پنجره‌ای در وارتوف و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  از پنجره‌ای در وارتوف
جلال هنزرانی
۱۳۹۸/۲/۱۶
بهترازاین نمیشه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)