دانلود کتاب صوتی اسرار زنان موفق: راه‌های عملی برای پیروزی در زندگی فردی و اجتماعی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اسرار زنان موفق: راه‌های عملی برای پیروزی در زندگی فردی و اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی اسرار زنان موفق: راه‌های عملی برای پیروزی در زندگی فردی و اجتماعی

نیاز جاودانی در کتاب صوتی اسرار زنان موفق: راه‌های عملی برای پیروزی در زندگی فردی و اجتماعی، راه‌های مفیدی برای دستیابی به موفقیت در زندگی شخصی و شغلی، پیش روی زنان قرار می‌دهد.

این کتاب صوتی به طور کامل مسائل روانی و مادی زندگی زنان را بررسی می‌کند. مطالب این کتاب می‌تواند در آگاهی زنان از قدرت درونی‌شان، نقش تأثیرگذاری داشته باشد. در دنیای امروزی زندگی زنان، دیگر اثری از خانه‌داری و مادری کردن به گونه‌ای که در گذشته وجود داشت، نیست و زنان انتخاب‌های بیشتری برای زندگی و تصمیمات مهم خود دارند.

کتاب اسرار زنان موفق به شما یاد می‌دهد تا چگونه با حفظ هویت و ارزش قائل شدن برای جنسیت خود به عنوان یک زن، در کنار خصوصیاتی چون عشق، وفاداری، گذشت و ... با داشتن تحصیلات کافی ناامید نشوید و سرنوشت خود را به دست خودتان تعیین کنید و به سوی موفقیت قدم بردارید.

نیاز جاودانی در این کتاب می‌گوید یکی از راه‌های موفقیت این است که تمامی اهداف کوچک و بزرگ خود را روی کاغذ بنویسید. اینکه یک روز شما چگونه قرار است باشد، به اولین کاری که در صبح همان روز انجام می‌دهید بستگی دارد. ذهن خودتان را به گونه‌ای برنامه‌ریزی و هدفمند کنید که از اولین ثانیه بیدار شدن شرایطی توانا و قوی داشته باشد، این‌گونه روز شما عالی پیش خواهد رفت.

محیط‌های خانوادگی و روش تربیتی که والدین دارند، در تعریف افراد از موفقیت نقش بسزایی دارد. در این مرحله شما می‌توانید استعدادها و خلاقیت‌های خود را کشف کنید و به نمایش بگذارید. شنیدن این کتاب، راز و رمزهای موفقیت را برای شما آشکار می‌کند و به این اطمینان می‌رسید که برای داشتن یک زندگی موفق و باانگیزه نیاز به کمی تلاش، صبر و نظم در فعالیت‌های روزمره خود دارید.

از جمله مباحثی که در این اثر به خوبی به آن پرداخته شده، برابری حقوق زن و مرد در تمامی زمینه‌ها اعم از اقتصادی و اجتماعی است. استقلال مالی و راه‌های ثروتمند شدن زنان یکی دیگر از مواردی است که در افزایش اعتماد به نفس آن‌ها و رسیدن به موفقیت نقش زیادی دارد.

در فصل پایانی این کتاب داستان‌های انگیزشی از زندگی زنان موفق در جهان آمده است که شنیدن آن‌ها انگیزه قدم گذاشتن در مسیر موفقیت را در شما بالا می‌برد.

در بخشی از کتاب صوتی اسرار زنان موفق می‌شنویم:

بسیاری از انسان‌ها، تا زمانی که احساس نیاز در خود پیدا نکنند، حتی آشکارترین چیزها نیز از نظرشان مخفی می‌ماند. به عبارتی، بسیاری از ما تا زمانی که زور بالای سرمان نباشد، حاضر نیستیم که چیزی یاد بگیریم به همین دلیل، اکثریت ما زمانی که تصمیم مهمی می‌گیریم، ممکن است با شکست‌ها، ضربات و مصیبت‌ها روبه‌رو شویم.

در برخورد با موانع به چاره‌جویی و تفکر و تعمق می‌پردازیم. بدین ترتیب ذهنمان همیشه هوشیار باقی می‌ماند. ذهن هوشیار نسبت به ذهن ساکن و بی‌دردسر، در مقابل تمام حوادث و پدیده‌های زندگی، پاسخ مناسب را از میان گزینه‌ها انتخاب کرده و پیش رویمان قرار می‌دهد.

 ۵ ساعت و ۲۸ دقیقه، ۳۰۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۴ دقیقه
بخش اول - کسب مهارت‌های فردی یک زن - قسمت اول
۳۷ دقیقه
بخش اول - کسب مهارت‌های فردی یک زن - قسمت دوم
۳۱ دقیقه
بخش دوم - اسرار موفقیت برای شما - قسمت اول
۲۰ دقیقه
بخش دوم - اسرار موفقیت برای شما - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
بخش سوم - رموز موفقیت در زندگی زناشویی - قسمت اول
۲۹ دقیقه
بخش سوم - رموز موفقیت در زندگی زناشویی - قسمت دوم
۳۵ دقیقه
بخش چهارم - کسب مهارت‌های اجتماعی، گامی برای موفقیت یک زن - قسمت اول
۲۶ دقیقه
بخش چهارم - کسب مهارت‌های اجتماعی، گامی برای موفقیت یک زن - قسمت دوم
۲۸ دقیقه
بخش پنجم - رشد اقتصادی و استقلال مالی برای یک زن
۲۵ دقیقه
بخش ششم - انتظارات و خواسته‌های زنان چیست؟
۳۳ دقیقه
بخش هفتم - معرفی چهره‌های شاخص زنان موفق

راهنمای دانلود کتاب صوتی اسرار زنان موفق: راه‌های عملی برای پیروزی در زندگی فردی و اجتماعی

برای دانلود کتاب صوتی اسرار زنان موفق: راه‌های عملی برای پیروزی در زندگی فردی و اجتماعی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  اسرار زنان موفق: راه‌های عملی برای پیروزی در زندگی فردی و اجتماعی

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
زهرا حیدری
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
سلام با تشکر از کتابراه کتاب بسیار عالی بود. از کتابراه خواشمندم کتاب (حضور در وضعیت صفر) رو هم در لیستتون قرار بدید. متشکرم
Raziye Irani
۱۳۹۹/۳/۲۶
بسیارعالی... به کاربران دیگر هم پیشنهاد میکنم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)