دانلود کتاب صوتی اسرار ماندگاری عشق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اسرار ماندگاری عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی اسرار ماندگاری عشق

کتاب صوتی اسرار ماندگاری عشق اثر برگزیده‌ پروفسور جان گری، به شما دید روشن و مثبتی برای شناختن بهتر جنس مخالفتان ارائه می‌دهد. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه آوا تولید شده است.

کتاب صوتی اسرار ماندگاری عشق (Mars and venus in touch enhancing the passion with great communication) ادامه سری کتاب‌های «زنان ونوسی و مردان مریخی» است و همان‌گونه که از عنوان کتاب مشخص است، روش‌های ارتباط برقرار کردن و چگونگی حفظ ارتباط بین همسران را شرح می‌دهد. در این کتاب، مهارت‌های ساده و با ارزشی بیان می‌شود که همسران به کمک آن می‌توانند درک خویش را نسبت به همسرشان و نیازهای او ارتقا دهند. زیرا چگونگی یک ارتباط هدفمند باعث جاودانگی عشق، احساس و درک می‌شود.

جان گری (John Gray) با بیان نکات ریز و کلیدی در روابط بین زوجین، به شما در درک فردی خویش نیز کمک می‌کند و حتی افرادی که چنین رابطه‌ای را تجربه نکرده‌اند، با شنیدن کتاب اسرار ماندگاری عشق می‌توانند به نکات اخلاقی بسیاری در خویش پی ببرند.

در سراسر جهان کم‌تر کسی را می‌یابیم که پروفسور جان گری و آثارش را نشناسد، او یکی از بزرگ‌ترین روانشناسان جهان محسوب می‌شود و در حقیقت عقاید این مرد بزرگ تاثیرات شگرفی در دنیای روانشناسی بر جای گذاشته است. جان گری سال‌های زیادی را به تحقیق و شناخت روحیات پیچیده‌ی زنان و مردان صرف کرده و نتایج گران‌بهایش را در به صورت کتاب‌های جامع و کامل در اختیار عموم مردم گذاشته است.

هدف جان گری در کتاب اسرار ماندگاری عشق این است که به شما بیاموزد چگونه زنان و مردان می‌توانند بهتر با هم ارتباط برقرار کنند و یکدیگر را درک نمایند. او زنان و مردان را به شناخت و درک تفاوت‌های خویش و برقراری ارتباط کلامی و عاطفی دعوت می‌کنند و نشان می‌دهند چگونه همسران می‌توانند با درک این تفاوت‌ها، یکدیگر را بهتر بشناسند و در رفع نیازهای عاطفی خویش برآیند و با ارائه‌ راه‌حل‌های مفید و سازنده، در جاودانه‌ کردن عشق بین همسران، به ایشان کمک می‌کنند.

هنگامی که عاشق می‌شویم، عشق خود به خود به وجود می‌آید، زیرا تصور می‌کنیم اکنون همه‌ی نیازهای‌مان رفع خواهد شد، در حالی‌که او را نمی‌شناسیم. زمانی که بفهمیم این شخص کامل نیست و نمی‌تواند پاسخگوی تمام نیازهای ما باشد، عشق رنگ می‌بازد. پس راز ایجاد عشقی ماندگار، ابتدا درک نیازهای شخصی خویش و سپس درک نیازهای متفاوت طرف مقابل است.

ابراز احساسات باعث تبادل عشق و دلگرمی می‌شود. شما و طرف مقابل‌تان با کشف درکی جدید، پیشنهادهای مندرج در کتاب اسرار ماندگاری عشق را پشت سر خواهید گذاشت و راه‌هایی را پیدا می‌کنید که شما را قادر به برقراری رابطه‌ی عاشقانه با یکدیگر می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی اسرار ماندگاری عشق می‌شنویم:

یک بار دیگر در وسط یک گفت‌وگوی مشکل گفت: «می‌دانم برایت سخت است. فقط نیاز دارم درباره‌اش صحبت کنم. خیلی بدتر از آن چیزی که هست به نظر می‌رسد. در واقع اهمیت زیادی برایم ندارد. فقط می‌خواهم بدانم درونم چه می‌گذرد».

این کلمات: «خیلی بدتر از آن چیزی که هست به نظر می‌رسد.»، یا «در واقع اهمیت زیادی برایم ندارد.» مانند عسل برای زنبور هستند. هرچند مرد هرگز به زن نمی‌گوید: «اهمیت زیادی ندارد»، اگر زن برای بیان احساساتش، اطمینان یابد، و اگر حس کند مرد به احساسات او اهمیت زیادی می‌دهد، به راحتی می‌تواند بگوید: «اهمیت زیادی برایم ندارد».

از نظر زنان، عبارت «اهمیت زیادی ندارد» بی‌ثمر است، به ویژه اگر حین بلوغ دایما این پیام را دریافت کنند که احساسات‌شان اهمیت زیادی ندارد. اما وقتی به عنوان یک فرد بالغ، شاهد احترام و توجه به احساساتش باشد، بیان این نوع نظریه‌ها برایش آسان می‌شود که در گوش کردن مرد یاری‌دهنده هستند.

همان‌طور که یک زن کم‌کم مرد را درک می‌کند، متوجه می‌شود حتی اگر خودش هم نخواهد، یک مرد به احساسات او اهمیت بیشتری می‌دهد. با بیان عبارات «اهمیت زیادی ندارد. فقط می‌خواهم بدانی چه احساسی دارم»، مرد با توجه فزون‌تری نسبت به قبل گوش خواهد کرد.

در سایر مواقع که زن می‌خواهد گفت‌وگو را شروع کند، یک روش خوب ترغیب مرد به گوش کردن بیان این جملات است: «احساسات زیادی دارم که سرریز شدند و می‌خواهم درباره‌شان حرف بزنم. فقط می‌خواهم از قبل بدانی که از آن چه هست بدتر به نظر می‌رسد. فقط نیاز دارم برای یک لحظه حرف بزنم و حس کنم تو توجه می‌کنی. لازم نیست چیزی بگویی یا کار متفاوتی انجام دهی». این روش واقعا در مرد انگیزه ایجاد می‌کند تا در مورد ایجاد تغییر برای حمایت بیشتر زن بیندیشد.

فهرست مطالب

۲۹ دقیقه
بخش اول
۲۴ دقیقه
بخش دوم
۲۸ دقیقه
بخش سوم
۲۷ دقیقه
بخش چهارم
۲۰ دقیقه
بخش پنجم
۲۴ دقیقه
بخش ششم
۲۶ دقیقه
بخش هفتم
۲۵ دقیقه
بخش هشتم
۲۵ دقیقه
بخش نهم
۲۴ دقیقه
بخش دهم
۲۳ دقیقه
بخش یازدهم
۲۲ دقیقه
بخش دوازدهم
 ۴ ساعت و ۵۵ دقیقه، ۲۷۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی اسرار ماندگاری عشق

برای دانلود کتاب صوتی اسرار ماندگاری عشق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  اسرار ماندگاری عشق
صبا رادیوسف نیا
۱۳۹۸/۲/۲۹
بسیار عالی بود. نکات ظریف و دقیقی رو یاد گرفتم و برام این مطلب مهمه
فاطمه مرسلی
۱۳۹۸/۲/۱۰
کتاب های جان گری فوق العادس
من که لذت بردم.
Naser Khataeian
۱۳۹۸/۱/۲۰
بسیار عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)