دانلود کتاب صوتی امید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی امید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی امید

کتاب صوتی امید منتخبی از سخنان گران‌بها و زیبای آنتوان چخوف، نویسنده مشهور روسی‌ست که می‌تواند راهنمای خوبی برای سبک زندگی شما باشد. این اثر به دو زبان فارسی و انگلیسی گردآوری شده است.

درباره کتاب صوتی امید:

آنتون چخوف به عنوان یکی از برترین داستان نویسان جهان، جملات گوهربار و تاثیرگذاری در آثار مختلف خود دارد و کتاب صوتی امید نیز گزیده‌ای از این گفته‌های ارزشمند به شمار می‌رود که به صورت دو زبانه فارسی و انگلیسی خوانده شده است.

پس از اگر به ادبیات روسیه و به خصوص نوشته‌های این نویسنده علاقه مند هستید، این کتاب می‌تواند برایتان جذاب و شنیدنی باشد و همچنین به تقویت زبان انگلیسی‌تان کمک می‌کند.

آنتون چخوف را بیشتر بشناسیم:

آنتون چخوف (Anton Pavlovich Chekhov) متولد 1860 میلادی، داستان نویس، نمایشنامه نویس برجسته روس و یکی از پیشروان داستان کوتاه نویسی در ادبیات جهان است. او در تاگانروک در جنوب روسیه به دنیا آمد و در خانواده‌ای خشک مذهب بزرگ شد. چخوف در 1884 تحصیلات خود را در رشته پزشکی در دانشگاه مسکو به پایان رساند ولی به جای طبابت بیشتر به نوشتن پرداخت و در عمر کوتاه خود 700 اثر ادبی برجای گذاشت که بیشتر آن‌ها داستان‌های کوتاه هستند.

آثار داستانی این نویسنده روسی ویژگی‌های خاص خود را دارد؛ او در خلاصه گویی و خلق داستان‌‌های کوتاه بدون پی‌رنگ استاد است. همچنین داشتن نگاه رئالیستی به جهان و شخصیت‌های آثارش برخلاف نگاه فرمالیستی که در دوران چخوف بسیار رایج بود. در داستان‌های آنتوان چخوف همواره مقدمه‌ای کوتاه برای ورود به جهان قصه‌هایش وجود دارد و می‌توانید تصویرپردازی‌های متعددی از طبیعت را در قلمش مشاهده کنید.

چخوف همواره سعی کرده در آثارش به مفاهیمی همچون تضاد طبقاتی، ارزش‌های غلط رایج در جامعه، نقد فحشا و فرصت‌های از دست زندگی و درگیری‌های انسان‌ها باهمدیگر بپردازد.

داستان نویسی این نویسنده از سال 1880 شروع شد؛ زمانی که اولین مطلب او در مجله‌ای به چاپ رسید و پس از آن با نام‌های مستعاری همچون آنتوشا چخونته، آدم کبدگندیده، برادر برادرم، روور و اولیس به نوشتن داستان کوتاه و مطالب طنز و فکاهی مشغول شد و از این راه کسب درآمد نیز می‌کرد.

اما پس از فارغ التحصیلی و شروع طبابت، توانست اولین مجموعه داستانش با نام قصه‌های ملپامن را منتشر کند و در عرصه ادبیات روسیه شناخته شود. سرانجام آنتوان چخوف که سال‌ها به بیماری سل مبتلا بود، در سال 1904 در سن 44 سالگی درگذشت.

در بخشی از کتاب صوتی امید می‌شنویم:

- علمی که به آن عمل نشود، ارزشی ندارد.
- اگر از تنهایی می‌ترسی، ازدواج نکن.
- مردمی که شادند، زمستان و تابستان برایشان فرقی ندارد.
- متولد آزاده کسی است که از نوشتن مطالب احمقانه ابایی نداشته باشد.
- مردم به زنی که زیبا نیست می‌گویند، چه چشمان زیبایی، چه گیسوان زیبایی داری.
- باید به مردم اعتماد کنی و آن‌ها را قبول داشته باشی وگرنه زندگی ناممکن می‌شود.
- هر احمقی می‌‌تواند با بحران کنار آید؛ روزمرگی زندگی است که انسان را از پا درمی‌آورد.
- آنقدر که احساس تنفر مشترک از چیزی، مردم را متحد می‌کند، عشق، دوستی و احترام این کار را نمی‌کند.
- پزشکان و وکیلان مانند هم هستند؛ تنها فرق‌شان این است که وکیلان پول‌تان را می‌ربایند اما پزشکان هم پول‌تان را هم جان‌تان را.

 ۴۴ دقیقه، ۴۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۵ دقیقه
مقدمه
۸ دقیقه
گزین گویه‌ها - قسمت یک
۹ دقیقه
گزین گویه‌ها - قسمت دو
۵ دقیقه
introduction
۸ دقیقه
the quotations - بخش اول
۸ دقیقه
the quotations - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی امید

برای دانلود کتاب صوتی امید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  امید

نظرات کتاب صوتی امید

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.