دانلود کتاب صوتی اگر تو بودی چه می‌کردی؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اگر تو بودی چه می‌کردی؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی اگر تو بودی چه می‌کردی؟

کتاب صوتی اگر تو بودی چه می‌کردی؟ نوشته‌ی گریگوری استاک، پرسش‌هایی درباره‌ی زندگی، ارزش‌ها، اعتقادات، عشق، غرور، مرگ و ... را در بر دارد که مدت‌ها ذهن‌تان را مشغول کرده است.

در کتاب صوتی اگر تو بودی چه می‌کردی؟ (The book of questions) با سوالاتی برخورد می‌کنید که می‌توانند مسیری به سمت رشد شخصی، ابزاری برای تعمیق رابطه‌ها و راهکاری مفید برای شناختن غریبه‌ها به شما ارائه کنند.

این سوالات موضوعاتی را فاش می‌کنند که نیازمند حرکتی تاثیرگذار و فردی است. اما اگر در جمع بیان شوند، بسیار کارا و مفید خواهند بود. زمانی که بفهمید این سوالات در تسریع بحث‌های غیرعادی و باارزش تا چه حد مؤثر هستند، شگفت‌زده می‌شوید.

اغلب ما از بیان سوالاتی که عجیب و غریب یا غیرمنتظره به‌ نظر می‌رسند، دوری می‌کنیم. در حالی که همین سوالات هستند که راه را برای تفاهم و صمیمیت باز می‌کنند. مردم وقتی با فرد پیگیری روبه‌رو می‌شوند که می‌خواهند به سخنانشان گوش کنند، معمولاً بدون هیچ رنجشی علاقمند می‌شوند در مورد چیزهای بااهمیتی که در ذهن دارند، صحبت کنند.

گریگوری استاک (Gregory Stock) در این کتاب صوتی به اندازه کافی سوال مطرح کرده که به شما امکان می‌دهد مسائلی که از بیان آن‌ها خجالت می‌کشید را از مسائلی که به سمت‌شان سوق داده می‌شوید، جدا کنید. ما اصولاً نسبت به سوالات، واکنش زیادی از خود نشان می‌دهیم، که به تضادهای حل‌نشده‌ی درونی ما مربوط می‌شود. بنابراین شاید سوالاتی که از طرح‌شان دوری می‌کنید، همان‌هایی باشند که باید بیشتر آن‌ها را مورد بررسی و تحلیل قرار دهید.

نمونه‌ای از سوالات کتاب صوتی اگر تو بودی چه می‌کردی؟

- آیا دلتان می‌خواهد مشهور شوید در چه زمینه‌ای؟

- وقتی نیاز به کمک دارید قبول کمک دیگران برایتان آسان است.

- به نظر شما صد سال دیگر دنیا جای بهتری خواهد شد، یا جای بدتری؟

- اگر بفهمید که صمیمی‌ترین دوست‌تان دلال مواد مخدر است چه می‌کنید.

- آیا حاضرید یک میلیون دلار بگیرید و کشورتان را ترک کنید و تا پایان عمر به آن برنگردید؟

- آیا حاضرید یکی از انگشتان دست شما را توسط جراحی قطع کنند و در ازا در مقابل همه بیماری‌های اصلی معصوم شوید.

- آیا حاضرید به خاطر کسی که عمیقاً دوستش دارید به کشور دوردستی بروید، با علم به این که دیگر نخواهید توانست دوستان و خانواده‌تان را دوباره ببینید؟

- اگر قرار بود همین امشب بمیرید، بی آنکه با کسی در ارتباط باشید، بیشتر از همه افسوس چه چیزی را می‌خوردید که همیشه می‌خواستید به شخص خاصی بگویید؟ چرا تا به حال به او نگفته‌اید؟

- شما، صمیمی‌ترین دوست‌تان و پدرتان در یک سفر تفریحی هم‌سفر و مشغول پیاده‌روی در یک جنگل دوردست هستید، دو هم‌سفر شما پایشان لیز می‌خورد و داخل لانه‌ی یک مار سمی می‌افتند و به کررات گزیده می‌شوند. شما می‌دانید که بدون تزریق فوری پادزهر هیچ‌کدام زنده نخواهند ماند و ضمنا فقط یک پادزهر موجود است که آن هم در جیب شماست. چه می‌کنید؟

 ۱ ساعت و ۵۸ دقیقه، ۱۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
متن پشت جلد
۱ دقیقه
تقدیم
۸ دقیقه
مقدمه
۲۱ دقیقه
سوالات - بخش اول
۱۹ دقیقه
سوالات - بخش دوم
۱۹ دقیقه
سوالات - بخش سوم
۱۴ دقیقه
سوالات - بخش چهارم
۱۶ دقیقه
سوالات - بخش پنجم
۱۸ دقیقه
سوالات - بخش ششم

راهنمای دانلود کتاب صوتی اگر تو بودی چه می‌کردی؟

برای دانلود کتاب صوتی اگر تو بودی چه می‌کردی؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  اگر تو بودی چه می‌کردی؟

نظرات کتاب صوتی اگر تو بودی چه می‌کردی؟

1 1
۱۳۹۹/۱/۲۴
کتاب مضخرفیه یه بیمار روانی همه‌اش سوالای چرت می‌پرسه بدون اینکه هدفی داشته باشه متاسفانه پولم رو دو ریختم
امیر امیریان
۱۳۹۹/۱/۱۹
اینو من قبلا خونده بودم کتاب قوی هستش پیشنهاد می‌کنم حتما بخونید
کاوه ملکابان
۱۳۹۹/۱/۱۲
فایل نمونه تاثیر گذار نبود.
مشاهد همه نظرات (۴)