معرفی و دانلود کتاب صوتی این آینده توست... آن را خوب بساز

عکس جلد کتاب صوتی این آینده توست... آن را خوب بساز
قیمت:
28400 تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی این آینده توست... آن را خوب بساز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی این آینده توست... آن را خوب بساز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی این آینده توست... آن را خوب بساز

کتاب صوتی این آینده توست... آن را خوب بساز نوشته‌ی ورن ویلرایت، با ارائه‌ی مطالب ارزشمند و مفید به شما می‌آموزد که چگونه درباره‌ی آینده‌ی خود شناخت پیدا کنید و آینده‌ای درخشان را برای خود به ارمغان بیاورید.

مردم از گذشته تاکنون در تکاپوی این موضوع بودند که از آینده و سرنوشت خود باخبر شوند، برای عده‌ی بسیاری این کار غیرممکن است. اما این موضوع که باید در مورد آینده شناخت کامل پیدا کرد و به آن شکل بخشید، کاملا ممکن است. حتی می‌توان با شناخت کامل آینده بر روی آن تاثیر گذاشت و یا آن را تغییر داد. تمام آینده قابل تغییر نیست اما در حدی است که ارزش آن را داشته باشد.

پس از شنیدن کتاب صوتی آینده توست... آن را خوب بساز (It's Your Future... : Make It a Good One!) حیرت‌زده می‌شوید؛ این کتاب ابتدا در مورد اینکه چقدر می‌توانید درباره‌‌ی آینده‌ی خود بدانید، سخن می‌گوید و در ادامه از این موضوع که چقدر می‌توانید بر روی آینده‌ی خود تاثیر بگذارید، صحبت می‌کند. در انتها نیز اتفاقات و رویدادهایی که ممکن است به صورت غیرمنتظره در زندگی‌تان رخ بدهد را بیان می‌کند و راهکارهایی برای کشف و جلوگیری از روی دادن آن‌ها ارائه می‌کند.

فقط با تفکر درباره‌ی آینده‌ی خود می‌توانید به راهکارهای نهادینه یا نظام‌مند برسید و این همان چیزی است که ورن ویلرایت (Verne Wheelwright) در این کتاب صوتی به شما می‌گوید. نظامی که شما را به سمت آفرینش آینده‌ی خودتان سوق می‌دهد و سپس نشان می‌دهد چطور تصمیم بگیرید و به آینده‌ای درخشان برسید.

آینده، بخشی از تفکرات روزمره‌ی هر انسانی است. آینده پژوهی شخصی، فرآیندی هموار، راحت و قدم به قدم است که مورد استفاده‌ی افراد بسیار زیادی در سراسر دنیا قرار گرفته است که پس از اعمال آن متوجه شده‌اند، اندیشه‌ی شخصی آن‌ها اندیشه‌ای متفاوت و خاص است.

اولین قدم در درک آینده‌ی خود این است که به گذشته و حال کنونی خود بنگرید، زیرا پایه و اساس ورود به آینده همین نوع نگرش است. در این کتاب صوتی شما 6 نیرو خواهید آموخت که قسمتی از زندگی روزمره شما به شمار می‌رود، این نیروها به شما کمک می‌کنند که در رویدادهای مهم زندگی خود چگونه عمل کنید و در ادامه شما را برای کشف آینده‌ای امکان‌پذیر آماده می‌کند.

اگر چشم‌انداز و تصویری از آینده‌ای که دوست دارید در 10 ‌سال دیگر در آن زندگی کنید در ذهن دارید، نمایی بلند‌ مدت از زندگی‌تان ایجاد کرده‌اید. این نمای برنامه‌ریزی شده موجب می‌شود که اتفاقات روزمره‌ی زندگی‌تان در تناسب بهتری رخ دهند. هم‌چنین این کتاب به شما کمک می‌کند که ناراحتی‌ها کوچک زندگی‌تان را کوچک بشمارید. چون هدف و آینده‌ی والاتری در ذهن برای خود ترسیم کرده‌اید و این ناراحتی‌ها در بلند مدت تاثیری روی آینده‌تان نمی‌گذارد به عبارت دیگر زندگی راحت‌تر و آسوده‌تری با این روش برای خود تنظیم می‌کنید.

در بخشی از کتاب صوتی این آینده توست... آن را خوب بساز می‌شنویم:

دسته‌های گوناگونی از رویداد‌ها وجود دارند که برای آینده‌ی شما کاربرد‌هایی دارند، برخی از رویداد‌ها می‌توانند در بیش از یک دسته قرار گیرند. رویداد‌های نقطه‌ی عطف، مسیر زندگی‌تان را تغییر می‌دهند. برای مثال ازدواج، مادر‌ پدر شدن، طلاق، انتخاب یک حرفه یا کسب، مهاجرت، اخراج شدن از مدرسه، از‌ دست دادن سلامتی و مرگ همسر را می‌توان نام برد. هر کدام از این رویداد‌ها فقط باعث نمی‌شوند که زندگی شما از آنچه بود متفاوت‌تر شود (اغلب خیلی سریع) بلکه ماهیت رویداد‌های آینده را نیز تغییر خواهند داد. رویداد‌های چرخه‌ی زندگی یا زیست شناختی، شامل رشد‌ کردن، پرورش یافتن، پیر‌ شدن و مرگ می‌باشند. این رویداد‌ها ارتباط نزدیکی با مراحل زندگی دارند، پس می‌توان آن را تا‌ حدی دقیق اندازه‌گیری کرد و خیلی در زندگی‌تان غیر‌ منتظره نخواهند بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 2
نمونه 1
6 دقیقه
مقدمه
5 دقیقه
درآمد
8 دقیقه
فصل اول: همه می‌خواهند از آینده سر در بیاورند!
16 دقیقه
فصل دوم: نقشه‌ی آینده‌ی شما، مراحل زندگی‌تان
12 دقیقه
فصل سوم: مردم در آینده‌ی شما
14 دقیقه
فصل چهارم: روندها و نیروها، پیش‌بینی تغییر در آینده‌ی شما
11 دقیقه
فصل پنجم: نیروهای زندگی شما، گذشته، حال و آینده
11 دقیقه
فصل ششم: نیروهای شکل‌دهنده‌ی دنیای شما، جهانی، ملی و محلی
18 دقیقه
فصل هفتم: رویدادهایی که زندگی شمار را تغییر خواهند داد
9 دقیقه
فصل هشتم: ارزش‌های فردی، راهنمای شما در آینده
9 دقیقه
فصل نهم: واقعیت شما، نقاط قوت، نقاط ضعف، فرصت‌ها و تهدیدها
10 دقیقه
فصل دهم: اکتشاف آینده‌ی شما، توسط سناریوها
9 دقیقه
فصل یازدهم: ساخت سناریوی پایه
13 دقیقه
فصل دوازدهم: نیروهای پیشران مسیر سناریوهای شما را تغییر خواهند داد
10 دقیقه
فصل سیزدهم: روایت داستان درباره‌ی آینده شما
7 دقیقه
فصل چهاردهم: برنامه‌ریزی راهبردی فردی
7 دقیقه
فصل پانزدهم: چشم‌اندازی از آینده‌ی شما
13 دقیقه
فصل شانزدهم: استراتژی برای دستیابی به چشم‌اندازتان
8 دقیقه
فصل هفدهم: خلق برنامه‌ی عملیاتی
8 دقیقه
فصل هجدهم: تجزیه و تحلیل برنامه‌تان
11 دقیقه
فصل نوزدهم: رویدادهای غیر منتظره‌ و برنامه‌ریزی احتیاطی
6 دقیقه
فصل بیستم: زندگی کردن با برنامه‌تان
5 دقیقه
فصل بیست و یکم: دورنمای بلندمدت زندگی و حرفه‌ی شما
2 دقیقه
درباره‌ی نویسنده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی این آینده توست... آن را خوب بساز
نویسنده
مترجمسعید رضایی، فاطمه عیوضی
گویندهحدیثه حیدری
ناشر صوتیانتشارات شکیب
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۴۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
28400 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی این آینده توست... آن را خوب بساز

Hamid Mahdian
۱۳۹۹/۲/۶
کتاب از نظر محتوا خیلی خوب و مفیده و در ضمن میشه ازین کتاب واقعا چیزی یاد گرفت. مشکلی با موزیک زمینه صوت نداشتم به شخصه ولی خب متاسفانه با اینکه صدای گوینده خوب بود به‌نظرم و همینطور که گفتم کتاب هم ارزش یک صوت خوب و کلا تدوین بهتری رو میطلبید اما خیلی ساده و با نگاهی سطحی، بهش پرداخته شده. زمانی و رو یادمه که اپلیکیشن کتابراه، تنظیم سرعت صدای گوینده رو به عهده مخاطب گذاشته بود، البته خب حذف شد اما به نظرم همچنان کاربردی می‌تونه باشه چرا‌که کتابراه یک قالب کیفیتی یا دراصل یک چارچوب خاص مختص به خود مخاطبان، (قوانین راحت اما حرفه‌ای به اصطلاح کیفیتی برای تولید کنندگان کتابهای صوتی) ندارد، پس احتمالا برگشت آیکُن سرعت صدای گوینده می‌تونه درست و خیلی کاربردی باشه، گو‌اینکه گوش سپردن صوت رو دلپذیرتر و صد‌ البته حس رضایت از خرید رو برای مخاطب به‌همراه داشته باشه... +++یک پیشنهاد از عضو و مخاطب ۳ الی ۴ ساله کتابخانه بزرگ کتابراه+++مرسی برای توجه و مهربانیتون (✷‿✷) ⁩
موسی زمان زاده دربان
۱۳۹۹/۹/۱۸
سلام دوست عزیز
خوشحالیم که متن و ترجمه کتاب شما رو راض کرده و در مورد گوینده هم بله درست میفرمایین مشکل در نوع خوانش وجود دارد که در کتب بعدی برطرف شد
سپاس از شما دوست کتاب ها
بیژن رخشان نیا
۱۴۰۰/۳/۱۶
فقط روخوانی میکنه و میره یاد دوران ابتدایی افتادم که معلم میگف از رو کتاب بخون. فک کنم میخواد کتاب بعدی رو بخونه عجله داره
Mahan Zarif
۱۳۹۹/۹/۱۸
کتابی بینظیر که با ترجمه عالی ولی افسوس که خانم حدیثه حیدری در حدی سریع کتاب را روایت میکنند که شنونده چیزی از کتاب متوجه نمیشه
عبدالله بیرانوند
۱۳۹۸/۱۲/۲۷
سلام خدا قوت گوینده فقط از روی کتاب میخواند
رحمان زارعی
۱۴۰۱/۹/۳
با سپاس از تمامی عوامل تا الان که انگیزه بخش بوده
پریسا سلطانعلی نژاد
۱۳۹۹/۳/۳۰
چرا اینجوری میخونید، حیف نیست!!! ! !
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب صوتی این آینده توست... آن را خوب بساز

برای دریافت کتاب صوتی این آینده توست... آن را خوب بساز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.