دانلود کتاب صوتی باغ: حکایتی معنوی درباره شیوه‌های غلبه بر ترس، دلواپسی و استرس


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باغ: حکایتی معنوی درباره شیوه‌های غلبه بر ترس، دلواپسی و استرس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی باغ: حکایتی معنوی درباره شیوه‌های غلبه بر ترس، دلواپسی و استرس

جان گوردون در کتاب صوتی باغ: حکایتی معنوی درباره شیوه‌های غلبه بر ترس، دلواپسی و استرس، در قالب یک داستان به شما کمک می‌کند تا با اضطراب و تشویش‌های خود مقابله کنید و با کنار گذاشتن این‌گونه احساسات به کشف بهتر توانایی‌های‌تان بپردازید. این کتاب رتبه یک پرفروش‌ترین‌های وال استریت ژورنال را کسب کرده است.

درباره کتاب صوتی باغ: حکایتی معنوی درباره شیوه‌های غلبه بر ترس، دلواپسی و استرس:

در این کتاب با جی و کی ملاقات می‌کنید. این دو که دوقلو هستند همچون بسیاری از نوجوانان هم سن‌وسال خود، با استرس و اضطراب دست‌وپنجه نرم می‌کنند. یک روز در راه مدرسه، آن‌ها با دوست قدیمی خانواده‌شان و مربی فوتبال جوانان، آقای اروین، روبه‌رو می‌شوند و گفت‌وگوی خوبی میانشان شکل می‌گیرد و این دوست خانوادگی، باغی را که در حیاط خانه‌اش درست کرده به آن‌ها نشان می‌دهد. آقای اروین به کمک نیروهایی که در این باغ وجود دارند به دوقلوها کمک می‌کند تا بر استرس و اضطراب خود غلبه کنند.

تمامی انسان‌ها در مقاطعی از زندگی خود با ترس، اضطراب یا استرس مواجه شده‌اند و همه باید برای آفرینش زندگی دلخواه خود، از پس این چالش‌ها برآیند. با توجه به اینکه عوامل مؤثر بسیاری در چگونگی تفکر و احساس شما تأثیرگذارند، جان گوردون (Jon Gordon) کتاب باغ (The Garden) را به منظور کمک به افراد برای بهره‌مندی از قدرت عشق، ایمان و اعتقاد برای غلبه بر ترس‌ها نگاشته است.

تحقیقات جدید نشان می‌دهند که تنهایی، انزوا و تکنولوژی همگی در سلامت روان انسان نقش دارند. عوامل بسیاری وجود دارند که نحوه‌ تفکر و احساس شما را در یک بازه زمانی روزانه تحت تأثیر قرار می‌دهند؛ از این رو به یک رویکرد جامع و همه‌جانبه نیاز دارید تا کمکتان کند. در بسیاری از موارد، ذهن‌تان نیازی به تعمیر ندارد. بلکه روح‌تان احتیاج به التیام دارد.

چه خود شما با ترس، استرس و دلواپسی سروکار داشته باشید، چه یکی از اعضای خانواده‌تان با آن دست به گریبان باشد، هر یک از ایده‌های این کتاب می‌تواند برای شما یا افرادی که دوست‌شان دارید و به آن‌ها اهمیت می‌دهید مفید باشد.

در این حال و هوا بیایید قدمی در باغ بزنید و با الگوی معنوی متشکل از استراتژی‌های عملی برای غلبه بر ترس، استرس و دلواپسی آشنا شوید. این داستان به شما باور، عشق و امید بیشتری می‌دهد تا بتوانید با آرامش و شادی بیشتری زندگی کنید.

کتاب صوتی باغ برای چه کسانی مناسب است؟

اگر شما هم بیش از اندازه به استرس و اضطراب دچار می‌شوید و نمی‌دانید چطور بر آن غلبه کنید، این کتاب به شما کمک می‌کند.

با جان گوردون بیشتر آشنا شویم:

او نویسنده و سخنرانی آمریکایی است که در مورد موضوعاتی مانند مدیریت، فرهنگ، فروش و کار تیمی فعالیت می‌کند. گوردون و موسسه مشاوره‌اش به پرورش مدیران، سازمان‌ها و تیم‌های مثبت علاقه‌مند هستند. وی فارغ‌التحصیل دانشگاه کرنل و دارای مدرک کارشناسی ارشد تدریس از دانشگاه اِموری است. کتاب‌های پرفروش و سخنرانی‌هایش، الهام‌بخش خوانندگان و مخاطبان بسیاری در سراسر جهان بوده‌ است.

جان گوردون کتا‌ب‌های مختلفی نوشته که هشت عنوان از آن‌ها از جمله «اتوبوس انرژی، اردوگاه آموزشی، نجار، شما ابتدا در رختکن برنده می‌شوید، قدرت مدیریت مثبت، قدرت تیم مثبت، دانه قهوه و مثبت بمانید» پرفروش شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی باغ می‌شنویم:

صبح روز بعد جی لحظات خیلی خوبی را در تمرین گروهی داشت بدون آنکه مجبور باشد نگران کتک خوردن یا دعوا کردن در راهرو باشد از بودن در مدرسه لذت برد. کی به جی گفت بعد از مدت‌ها بیشترین سرگرمی را در تمرین‌اش داشته است. او از بی‌نقص بودن خسته شده بود و فقط می‌خواست خوشحال باشد. هنوز تلاش می‌کرد بهترین باشد اما نگران نتیجه نبود. همین که آن‌ها به حیاط پشتی آقای اروین نزدیک شدند تصمیم گرفتند این خبر خوب را به او بدهند. وقتی آن‌ها به سمت او گام برداشتند، او مقابل درختان میوه ایستاده بود.

کی: «سلام آقای اروین»

جی: «سلام آقای اروین»

آقای اروین کیسه کود ارگانیک را زمین گذاشت. «سلام به هر دوی شما.»

آقای اروین تصمیم گرفته بود از آن روز دیگر از عصای زیربغل استفاده نکند. حتی اگر به معنای آهسته و لنگ‌لنگان راه رفتن باشد وقتش رسیده بود که بدون آن‌ها راه برود.

«به شما گفتم درخت ممنوعه بیانگر توانایی انتخاب آدم و حوا بود. پس بیایید حق انتخابی که داشتند را در نظر بگیریم. در رابطه با حق انتخابشان هر درخت بیانگر چی بود؟» او به درخت ممنوعه اشاره و مشخص کرد که از آن‌ها می‌خواهد از آنجا شروع کنند.

 ۱ ساعت و ۵۷ دقیقه، ۱۴۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۹۰۰۰ ت (۵۰%) - 3.25€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
هشدار
۶ دقیقه
فصل اول - ترس‌ها و رازها
۶ دقیقه
فصل دوم - باغ
۶ دقیقه
فصل سوم - هویت
۱۲ دقیقه
فصل چهارم - خیر در برابر شر
۸ دقیقه
فصل پنجم - دودلی
۶ دقیقه
فصل ششم - دست‌کاری و دلسرد کردن
۱۰ دقیقه
فصل هفتم - حواس‌پرتی
۷ دقیقه
فصل هشتم - دور کردن
۶ دقیقه
فصل نهم - درخت زندگی
۱۵ دقیقه
فصل دهم - برنده شدن در نبرد
۱۲ دقیقه
فصل یازدهم - عشق پیروز می‌شود
۷ دقیقه
فصل دوازدهم - پیروزی از آنِ شماست
۹ دقیقه
فصل سیزدهم - چالش‌ها و پیروزی‌های جدید
۶ دقیقه
فصل چهاردهم - هشتمین نیرو

راهنمای دانلود کتاب صوتی باغ: حکایتی معنوی درباره شیوه‌های غلبه بر ترس، دلواپسی و استرس

برای دانلود کتاب صوتی باغ: حکایتی معنوی درباره شیوه‌های غلبه بر ترس، دلواپسی و استرس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  باغ: حکایتی معنوی درباره شیوه‌های غلبه بر ترس، دلواپسی و استرس

نظرات کتاب صوتی باغ: حکایتی معنوی درباره شیوه‌های غلبه بر ترس، دلواپسی و استرس

محبوبه ملکی
۱۴۰۰/۱/۱۰
واقعا در این تعطیلات لطف بیکران است این کتابها جذاب سپاسگزارم از لطفتان
امین عفیفی
۱۴۰۰/۱/۲۸
این کتاب رو چند بار گوش دادم بسیار عالی و آموزنده
Mohammad Rasoli
۱۴۰۰/۱/۵
بسیار عاااااااااااالی
مشاهد همه نظرات (۳)