دانلود کتاب صوتی بانوان عمارت میسالونگی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بانوان عمارت میسالونگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بانوان عمارت میسالونگی

کتاب صوتی بانوان عمارت میسالونگی نوشته‌ی کالین مک کالو، درباره خانواده‌ای استرالیایی به نام هرلینگ فورد است که مردانش به خاطر داشتن ثروت فراوان، به زنان خود ستم می‌کنند و فرصت یک زندگی سالم و عاشقانه را از آن‌ها می‌گیرند. داستانی زنانه و لطیف که در اوایل سده 1900 میلادی اتفاق می‌افتد.

درباره کتاب صوتی بانوان عمارت میسالونگی:

کالین مک کالو در سال 1987 رمانی در استرالیا منتشر کرد که با نگاهی زنانه و تاریخی به مشکلات زنان در جامعه‌ای مردسالار پرداخته و در دل آن نیز قصه‌ای عاشقانه گنجانده است. داستان کتاب صوتی بانوان عمارت میسالونگی (The Ladies of Missalonghi) یک سال قبل از آغاز جنگ جهانی اول در شهر کوچکی به نام بایرون در دامنه کوهستان آبی استرالیا روی می‌دهد.

قهرمان کتاب بانوان عمارت میسالونگی دختر فقیر سی‌ و سه ساله‌ای به نام میسی رایت از خانواده هرلینگ‌فورد است که همراه با مادر بیوه‌اش دروزیلا هرلینگ‌فورد و خاله بیمار و فلجش زندگی می‌کند. زنان در این خانواده از موقعیت اجتماعی و ارزشی پایینی برخوردار هستند؛ چرا که نحوه تقسیم‌بندی ارثیه به گونه‌ایست که تمامی ثروت و قدرت در دستان مردان باقی می‌ماند. این مردان نیز با سنگدلی تمام به زنان خود ظلم می‌کنند و زندگی سختی برای آن‌ها رقم زده‌اند. میسی رایت هم دختری زشت رو و استخوانی است که همیشه پیراهن‌های قهوه‌ای رنگ می‌پوشد و به نظر می‌رسد آینده‌ای چندان روشنی نداشته باشد تا اینکه یک روز زنی مطلقه از خویشاوندان دورشان به آنجا می‌آید و با آوردن کتاب‌هایی عاشقانه برای میسی زندگی او را دچار تحولات اساسی می‌کند.

بانوان عمارت میسالونگی اثری دلنشین و فوق العاده است که می‌تواند ساعت‌ها سرگرم‌تان کند و شما را با وضعیت زنان آن دوران بیشتر آشنا سازد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی بانوان عمارت میسالونگی:

- یک قصه گوی استاد! (Los Angeles Times)
- دوست داشتنی، حساس، خرمندانه و با طراوت (Publishers Weekly)
- کتابی شیرین و جذاب که پایان خوشی دارد و همه از آن خوششان می‌آید. (New York Daily News)

کتاب صوتی بانوان عمارت میسالونگی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به کتاب‌های عاشقانه با حال و هوایی تاریخی علاقه دارید و از سبک روایت‌های زنانه لذت می‌برید، این رمان به شما پیشنهاد می‌شود.

کالین مک کالو را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده‌ای استرالیایی بود که به خاطر نوشتن‌ رمان‌ پرفروش خود یعنی «پرندگان خارزار» به شهرت فراوان رسید. کالین مک کالو (Colleen McCullough) در سال 1937 در سیدنی به دنیا آمد و پنج سالگی داستان نویسی را آغاز کرد و با تحصیل در مدارس کاتولیک به رشد و شکوفایی رسید.

مک کالو در سال 1963 از دانشگاه نیو ساوت ولز مدرک فیزیولوژی خود را دریافت کرد و به صورت تخصصی در زمینه نوروفیزیولوژی، مطالعه عملکرد سیستم عصبی، به فعالیت پرداخت. او در این میان نوشتن را رها نکرده بود اما با از دست دادن برادر کوچک‌ترش در سال 1965، سال‌ها نویسندگی را کنار را گذاشت تا اینکه سرانجام در سال 1974 با انتشار رمانی به این عرصه بازگشت.

از کالین مک کالو یازده رمان پرطرفدار برجای مانده که برخی از مهم‌ترین آثارش عبارتند از: «پرندگان خارزار، کلئوپاترا، آخرین پرنده در شاخه‌ای تنها، جاشواکریستین، مرغان شاخسار طرب، بانوان عمارت میسالونکی و...»

جوایز و افتخارات کالین مک کالو:

- برنده لوح طلایی آکادمی موفقیت آمریکا در سال 1978
- اهدای دریافت مدرک دکترای علوم توسط دانشگاه مک کواری در سال 1993
- انتصاب مک کالو به عنوان Officer of the Order of Australia در سال 2006 به خاطر خدمات هنری و آموزشی او.

در بخشی از کتاب صوتی بانوان عمارت میسالونگی می‌شنویم:

او نمرد؛ پس از چندی درد کاهش یافت و کمی حرکت کرد. از آن نزدیکی صداهایی به گوش رسید و چون بوته‌های خرزهره به خاطر هرس کردن پاییزی کمی لخت بودند، نمی‌خواست کسانی که صدای صحبت‌شان می‌آمد، خانه را دور بزنند و او را آنجا بیابند.

بنابراین روی زانوهایش چرخید و خواست بلند شود. در آن لحظه بود که دریافت صداها از پنجره بالای سرش می‌آید. صدایی پرسید: تا حالا کلاهی به اون بدریختی دیده بودی؟

میسی تشخیص داد که صدا متعلق به لاوینیا دختر کوچک خاله آگوستا است. البته لاوینیا جز ساقدوشان بود. صدای خشن و بی‌حالت آلیسیا گفت: خیلی زیاد! به طور دقیق هر یکشنبه توی کلیسا. خب اگرچه فکر می‌کنم شخص زیر آن کلاه، بدریخت‌تر از خود کلاه باشد.

 ۶ ساعت و ۳۵ دقیقه، ۳۶۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۳ دقیقه
بخش یک
۲۷ دقیقه
بخش دوم
۳۸ دقیقه
بخش سوم
۲۵ دقیقه
بخش چهارم
۱۸ دقیقه
بخش پنجم
۲۳ دقیقه
بخش ششم
۲۳ دقیقه
بخش هفتم
۳۲ دقیقه
بخش هشتم
۲۰ دقیقه
بخش نهم
۲۴ دقیقه
بخش دهم
۳۴ دقیقه
بخش یازدهم
۲۸ دقیقه
بخش دوازدهم
۱۸ دقیقه
بخش سیزدهم
۱۴ دقیقه
بخش چهاردهم
۳۷ دقیقه
بخش پانزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی بانوان عمارت میسالونگی

برای دانلود کتاب صوتی بانوان عمارت میسالونگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بانوان عمارت میسالونگی

نظرات کتاب صوتی بانوان عمارت میسالونگی

mahnaz hayati
۱۳۹۹/۱۲/۲۵
واقعا فکر نمی‌کردم این قدر کتاب جذابی برام باشه و اینکه آخرش غیرمنتظره بود واقعا👍👍👍
Shahrzad Soufi
۱۴۰۰/۱/۱۴
در کل خیلی رویا پردازانه بود.
مشاهد همه نظرات (۲)