دانلود کتاب صوتی بخش گمشده


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بخش گمشده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بخش گمشده

کتاب صوتی بخش گمشده مانند دیگر آثار کریستین بوبن اندیشه‌های معنوی خویش درباره‌ی زندگی را در قالب جملاتی حکیمانه با ما در میان می‌گذارد.

کریستیان بوبن، تجربیات ساده زندگی را دستمایه‌ی نوشتن کتابش می‌کند و کتاب بخش گمشده (‌La Part manquante) هم، مشابه کتاب‌های پیشین بوبن چند بخش است که هر بخش روایتی مجزا دارد. بوبن همچون کاوشگری دقیق و حساس اعماق وجود انسان را می‌کاود و بخش‌های پنهان و گمشده‌ی او را با زبانی شاعرانه و دلنشین در ظرف واژه‌هایی که آگاهانه انتخاب شده‌اند می‌ریزد و به ما عرضه می‌کند.

کریستین بوبن (Christian Bobin) را فیلسوفی شاعر مسلک می‌شناسند. از همین جهت در اجرای بخش گمشده سعی شده بنیان‌های فکری و تصاویر شاعرانه متن در لحن گوینده متناسب و مطلوب شنیده شود.

کریستین بوبن، نویسنده فرانسوی پس از تحصیل در رشته فلسفه به نویسندگی روی آورد و تاکنون بیش از ۳۰ اثر از او منتشر شده‌ است. کودکی، عشق و تنهایی دستمایه خلق آثار اوست. آثار بوبن مانند زنجیر به هم پیوسته‌اند، هر یک تصویر دیگری را روشن ساخته و در کنار هم، تابلوی زندگی و افکار نویسنده را شکل می‌دهند. برای او تجربه‌های ساده زندگی، کودکی، عشق، تنهایی دستمایه خلق آثاری عاشقانه‌ است. بوبن بیش از آن که به مضامین و کلمات اهمیت دهد، به آوا و لحن کلام می‌پردازد؛ با این حال نوشته‌های او سرشار از اندیشه‌اند. اندیشه‌ای که از زندگی عاشقانه‌اش و از عشقش به زندگی سرچشمه می‌گیرد. برای بوبن نوشتن، سراییدنِ آواهاست.

در قسمتی از کتاب صوتی بخش گمشده می‌شنویم:

با آمدن فرزند تنهایی زن‌های جوان شروع می‌شود. فقط آن‌ها می‌دانند چگونه او را میان بازوان رازآلود خود بگیرند. فکرشان مدام و بی‌وقفه متوجه کودک است. مراقب سلامت جسم و کلام او هستند. همان‌گونه از جسم او مراقبت می‌کنند که طبیعت از خداوند مراقبت می‌کند، همان‌گونه که سکوت برف را احاطه می‌کند. غذا، مدرسه، بوستان سر خیابان، خرید، پختن سبزیجات. هیچ کس از تمام کارهایی که می‌کنند قدردانی نمی‌کند. مادران جوان با چیزهای غیرقابل رویت سروکار دارند و به خاطر سر و کار داشتن با چیزهای غیرقابل است خود نیز ناپیدا و نامرئی می‌شوند. همه کاره و هیچ کاره می‌شوند.

 ۲ ساعت و ۱۸ دقیقه، ۱۲۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۸ دقیقه
بخش گمشده - بخش اول
۲۶ دقیقه
بخش گمشده - بخش دوم
۳۸ دقیقه
بخش گمشده - بخش سوم
۳۲ دقیقه
بخش گمشده - بخش چهارم
۲۴ دقیقه
بخش گمشده - بخش پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی بخش گمشده

برای دانلود کتاب صوتی بخش گمشده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بخش گمشده

نظرات کتاب صوتی بخش گمشده

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.