دانلود کتاب صوتی بزن قدش: جادوی کار تیمی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بزن قدش: جادوی کار تیمی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بزن قدش: جادوی کار تیمی

کتاب صوتی بزن قدش: جادوی کار تیمی اثر کن بلانچارد و شلدون بالز، حقایقی که باعث ارزشمندی تیم­‌ها می‌شود را بازگو می‌کند و اقداماتی که افراد و سازمان­‌ها برای تیم­‌سازی می‌توانند انجام دهند را در قالبی جدید شرح می‌دهد.

کن بلانچارد (Kenneth Blanchard) و شلدون بالز (Sheldon Bowles) در کتاب صوتی بزن قدش (High Five) فقط از کار تیمی سخن نمی‌گویند، بلکه خود نمونه‌ی بارز آن هستند. درواقع هر چند این کتاب داستان زندگی آلن فوستر، کارمندی تک‌ رو، در محل کار را بیان می‌کند، اما در حقیقت به بررسی چهار اصل اولیه‌ای که در تشکیل گروه‌ها و تیم‌های برنده نقش دارند، می‌پردازد.

در این داستان درمی‌یابید با وجود اینکه آلن شخصی حرفه‌ای و کار بلد است، اما علاقه‌ای به شریک داشتن در کار ندارد و می‌خواهد خود به تنهایی مورد توجه قرار بگیرد، همین عقیده‌ی او موجب می‌شود که او از کار اخراج شود. رئیس آلن علت اخراجش را این‌طور بیان کرد که ما به نیروهایی نیازمند هستیم که عملکرد تیمی‌شان هم بالا باشد و شنیدن این حقیقت برای او دردناک بود.

فوستر در روزهای اول بیکاری‌اش به علت‌های اخراج شدنش بسیار می‌اندیشید، او زمانی که پسرش را تا زمین بازی برای تمرین هاکی کلاس پنجمی‌ها همراهی می‌کرد، متوجه شد گروهی که پسر او در آن عضو است از کار تیمی بی‌بهره هستند.

او پس از آگاهی کامل از این موضوع به مربیان تیم اطلاع می‌دهد، دو مربی پرتلاش تیم از بد شانسی فوستر، به او پیشنهاد همکاری در حرفه مربیگری را می‌دهند و او خود را در شرایطی می‌بیند که باید معنی کار تیمی را، هم به خود و هم به بازیکنان گروه آموزش دهد. آلن و بازیکنان گروه، سرانجام جادوی کار تیمی را می‌آموزند.

امید است شما نیز پس از شنیدن این کتاب صوتی تأثیرگذار آنچه را به کارتان می‌آید پیدا کنید و در کارهای تیمی خود موفق و سربلند شوید.

در بخشی از کتاب صوتی بزن قدش: جادوی کار تیمی می‌شنویم:

درست قبل از بازی، میلت فهمیده بود تیموتی نمی‌تواند برای دیدنِ مسابقه حضور داشته باشد. به دلیل سردرد شدید او را فورا به بیمارستان منتقل کرده بودند. در تماس تلفنی که پدر نگران او با میلت داشت، خبر داده بود که تیم مقداری خونریزی از بینی داشته است. به گفته پدرش، "اگر همان خون دماغ شدن عادی باشد که گاه‌گاهی رخ می‌دهد جای نگرانی نیست. اما با توجه به تصادفی که داشته و سردردی که گرفت دکترها خواستند مطمئن شوند".

با توجه به اینکه غیبت تیموتی از نظر بچه‌ها دور نمی‌ماند، میلت خبرِ اتفاق روی داده را به پسرها داد. او فکر می‌کرد برای انرژی دادن به پسرها باید سخنرانی انگیزشی داشته باشد، و لریِ عشق ضربه به کمکش آمد.

لری رو به اتاق رختکن که در سکوت فرو رفته بود گفت، "به نظر می‌رسد شب خوبی است تا به خاطر تیموتی هم که شده این بازی را ببریم. وقتی خبر پیروز شدن ما را بشنود سردردش تمام می‌شود". آن شب بچه‌ها آماده، با اراده و توانمندتر از هر زمانی برای بردن، در مسیر رمپ تا زمین سرود تیم را با ریتم ابتدایی و طنین خاصی می‌خواندند.

بخش دیگری از ماجرای آن شب به اهدای جایزه بهترین بازیکن زمین باز می‌گشت. نیاز نبود مربیان زیاد با ارقام ور بروند. لری عشق ضربه برنده واضح این جایزه بود. در تمام مدت بازی هر زمان گوی دست لری می‌افتاد آن را پاس می‌داد. البته به جز یک بار. اوایل نیمه سوم، وقتی پدرومادرش از بابت گل نزدن پسر قهرمانشان حسابی پریشان شده بودند، لری با پاسی که هم تیمی‌اش، روبرتو به او داد ناگهان خود را مقابلِ دروازه‌بان ایست لندی‌ها دید. وی از این موقعیت استفاده کرد و ضربه‌ای زد که منجر به گل شد. پدر ومادر لری با دیدن این صحنه سر از پا نمی‌شناختند. میلت که موقعیت را مناسب دیده بود و حدس می‌زد ممکن است به علت فشارهای والدین به لری وی سبک جدید بازی را کنار بگذارد نیمکت مربیان را ترک کرده و به جایگاه تماشاچیان رفت.

 ۴ ساعت و ۵۴ دقیقه، ۲۷۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴ دقیقه
پیشگفتار
۱۱ دقیقه
مقدمه
۱۰ دقیقه
فصل اول
۲۰ دقیقه
فصل دوم
۲۰ دقیقه
فصل سوم
۲۱ دقیقه
فصل چهارم
۱۷ دقیقه
فصل پنجم
۱۲ دقیقه
فصل ششم
۱۹ دقیقه
فصل هفتم
۲۰ دقیقه
فصل هشتم
۳۷ دقیقه
فصل نهم
۱۱ دقیقه
فصل دهم
۲۹ دقیقه
فصل یازدهم
۱۱ دقیقه
فصل دوازدهم
۱۵ دقیقه
فصل سیزدهم
۱۷ دقیقه
فصل چهاردهم
۱۶ دقیقه
فصل پانزدهم
۳ دقیقه
سخن آخر
۳ دقیقه
کتاب‌های دیگر

راهنمای دانلود کتاب صوتی بزن قدش: جادوی کار تیمی

برای دانلود کتاب صوتی بزن قدش: جادوی کار تیمی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بزن قدش: جادوی کار تیمی

نظرات کتاب صوتی بزن قدش: جادوی کار تیمی

احسان سلیمانی
۱۳۹۸/۱۰/۴
سلام دوستان، تمام فصل‌های کتاب رو گوش دادم. روش‌های کار تیمی در غالب داستان برای جذاب شدن و به یاد موندن باعث شد چه داخل ماشین و پیاده تا آخر دنبال کنم. کار صوتی هم خیلی عالی اجرا شده بود. حتما گوش بدید خیلی آموزنده و جذاب بود.
لطفا دست اندر کارها کتاب‌های صوتی آموزشی رو بیشتر کنید داخل اوتوبوس و خیابان و خواب و هرجایی که فکرشو بکنید راحت میتونید کتاب بخونید (بشنوید).
Mounes Rezaei
۱۳۹۸/۱۰/۱۳
یک کتاب خوب برای افزایش انگیزه و تمایل به کار گروهی... بسیار از خواندن کتاب لذت برم و مطالبی ک ذکر شد بسیار به تغییر دیدگاهم در زمینه شغلی‌ام کمک کرد... تا دیروز تنها به بهترین بودن خودم فکر میکردم اما امروز با خواندن این کتاب درصدد هستم ک علاوه بر ارتقا شخصی شغلی به ارتقا گروهی ک در آن عضو هستم هم بپردازم و تلاش کنم. ممنون از کتابراه عزیز
امیر جلیلی
۱۳۹۸/۱۰/۱۳
نویسنده سعی کرده از حاشیه‌ها دوری کنه و دقیقا آنچه را مد نظرش بوده در قالب داستان آورده مطمعنا خوانندگان با توجه سطح اطلاعات و تجربه‌ها برداشتهای متفاوتی خواهند داشت لیکن برای در ک بهتر و استفاده بیشتر توجه کافی به نکات اساسی دهند. توجه کانون دریافت در عالم هستی میباشد در کل این کتاب عالی هست ممنون از کتابراه
مشاهد همه نظرات (۱۵۰)