دانلود کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد

جادو وقتی اتفاق می‌افتد که روی رویاها و اهداف خود تمرکز کنید و با برنامه‌ای مشخص آن را بنویسید تا به وقوع بپیوندد. کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد نوشته‌ی هنریت کلاوسر، درباره ماجراهای افرادی است که از طریق نوشتن و نیروی جذب توانسته‌اند به خواسته‌ها و اهداف‌شان در زندگی برسند. کتابی که در سال 2001 در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار داشته و زندگی بسیاری از مردم را متحول کرده است.

درباره کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد:

آیا تا به حال به قدرت نوشتن و تاثیر آن بر روی زندگی‌تان فکر کرده‌اید؟ کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد (Write it Down, Make it Happen) راهنمایی ساده و موثر برای تبدیل رویاهایتان به واقعیت است اینکه بدانید چه می‌خواهید تا به دستش آورید. تنها کافی‌ست که با انجام تمرین‌هایی آسان، بر زندگی خود مسلط شوید و به آرزوهایتان برسید.

در این کتاب، داستان‌هایی درباره مردم عادی می‌شنوید که معجزه‌های بزرگ و کوچکی در زندگی خود دیده‌اند‌ و رمز موفقیت آن‌ها نیز نوشتن خواسته‌هایشان بر روی کاغذ بوده است.

درواقع با داشتن اهداف کتبی، آرزوهای‌تان واقعی می‌شوند، ارتباط‌های شخصی‌تان با دیگران کیفیت بهتری پیدا می‌کند، مشکلات از بین‌ می‌روند و زخم‌های درونی و عاطفی‌تان آرام می‌گیرند.

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد، اثری فوق‌العاده و کاربردی است تا درمورد چیزهایی که می‌خواهید فکر کنید، آن‌ها را بر روی کاغذ بیاورید و به مرور آن‌ها را به دست آورید؛ فقط فراموش نکنید که اولین قدم براش شروع، نوشتن هدف است.

با هنریت کلاوسر بیشتر آشنا شویم:

هنریت کلاوسر (Henriette Anne Klauser) نویسنده‌ی کتاب مشهور «نوشتن با دو نیم‌کره‌ی مغز» و یکی از برترین نویسنده‌های زن آمریکایی است که تاکنون توانسته با آثار خود به میلیون‌ها نفر در سراسر جهان کمک کند و در ایران نیز محبوبیت زیادی دارد.

او مدرک دکتری ادبیات انگلیسی خود را از دانشگاه فوردهام دریافت کرده و در دانشگاه‌های کالیفرنیا، واشنگتن، سیاتل و لت‌بریج به تدریس مشغول است. علاوه بر این هر ساله کلاوسر سمینارها و کلاس‌ها و کارگاه‌هایی برای حل مشکل استرس با استفاده از نگارش، گسترش قدرت فردی، خلاقیت، بهبود روابط و... برگزار می‌کند.

همچنین هنریت کلاوسر یک مشاور عالی برای کسب‌وکارها و نیروی انسانی به شمار می‌رود و به عنوان یک عضو حرفه‌ای در انجمن سخنرانان بین‌المللی فعالیت می‌کند و به همین خاطر در دانشگاه‌ها، آژانس‌های دولتی و شرکت‌ها و انجمن‌های تجاری برنامه‌های متعددی را اجرا کرده است.

بریده‌هایی از کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد:

- چرا خدا باید به تو بیشتر بدهد در حالی که تو در مقابل آنچه که داری ناسپاسی می‌کنی؟
- اگر نمی‌دانید چه می‌خواهید، نوشتن را شروع کنید؛ نوشتن مفهومی واقعی خود را خواهد ساخت.
- اگر شما نیت چیزی را با فکر و احترام و دقت در سر داشته باشید، حتما به آن دست پیدا خواهید کرد.

کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از علاقه‌مندان به کتاب‌های روانشناسی و موفقیت هستید و می‌خواهید با انجام تمرین‌هایی به آرزوهایتان دست پیدا کنید، این کتاب صوتی به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد می‌شنویم:

مردم خاورمیانه عبارتی این‌گونه دارند: خدا از زبانت بشنود. به این معنی که امید است خداوند دعای شما را بشنود. من می‌گویم خدا از قلمت بشنود؛ چرا که نه! نیایش بر روی کاغذ راهی‌ست که با آن حضور خداوند را در زندگی‌تان تصدیق می‌کنید.

من به خداوند متعال اعتقاد دارم. خدایی که شخصا مواظب من است. گاهی اوقات فکر می‌کنم احمقانه‌اس! به خودم می‌گویم خداوند به مراتب کارهای مهم‌تری نسبت به دفتر گمشده‌ی من دارد. جنگ، قحطی، عملیات تروریستی و مردمی که در رنج و عذاب روحی و جسمی هستند. در این میان چه کسی به یک نامه با این مضمون توجه می‌کند: خدای عزیزم به من کمک کن تا دفتر خاطرات گمشده‌ام را پیدا کنم؛ مطالب بسیار مهمی درون آن ثبت کرده‌ام؛ آن باید جایی در دنیای شما باشد. شاید آن را در قهوه خانه جا گذاشته‌ام؛ پس چرا به من زنگ نمی‌زنند؟ پروردگارا لطف کن، یاری کن که آن را پیدا کنم، می‌دانم که فقط تو می‌دانی آن کجاست. مطمئنم که تو جوابی به من خواهی داد.

 ۶ ساعت و ۵۹ دقیقه، ۲۹۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰۰ ت - 8.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
معرفی
۴ دقیقه
مقدمه‌ی ناشر
۲۸ دقیقه
مقدمه
۲۰ دقیقه
فصل اول: بنویس تا اتفاق بیفتد
۲۰ دقیقه
فصل دوم: آگاهی نسبت به خواسته
۲۸ دقیقه
فصل سوم: جمع‌بندی نظریه‌ها
۲۸ دقیقه
فصل چهارم: آماده دریافت شدن
۲۸ دقیقه
فصل پنجم: بررسی ترس‌ها و احساس‌ها
۲۰ دقیقه
فصل ششم: دستیابی به آزادی
۱۶ دقیقه
فصل هفتم: ساده گرفتن کار
۲۰ دقیقه
فصل هشتم: تمرکز بر نتیجه
۱۵ دقیقه
فصل نهم: محیط را تغییر دهید
۲۰ دقیقه
فصل دهم: زندگی روزمره‌ی خود را مکتوب کنید
۱۱ دقیقه
فصل یازدهم: متعهد شدن
۱۵ دقیقه
فصل دوازدهم: روی هم چیدن اهداف
۱۸ دقیقه
فصل سیزدهم: یک گروه تشکیل دهید
۲۶ دقیقه
فصل چهاردهم: به دست گرفتن ابتکار عمل
۲۵ دقیقه
فصل پانزدهم: نامه نوشتن به خدا
۱۳ دقیقه
فصل شانزدهم: مقاومت پر معناست
۱۶ دقیقه
فصل هفدهم: ایجاد یک مراسم آیینی
۱۰ دقیقه
فصل هجدهم: رها کردن، برقراری تعادل
۱۲ دقیقه
فصل نوزدهم: سپاسگزاری
۱۲ دقیقه
فصل بیستم: از پس شکست برآمدن
۸ دقیقه
سخن آخر
۲ دقیقه
درباره‌ی مولف
۱ دقیقه
عوامل تولید

راهنمای دانلود کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد

برای دانلود کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بنویس تا اتفاق بیفتد

نظرات کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد

Masume Rezvani
۱۳۹۹/۱۲/۲۰
خیلی خوب بود. شاید برخی از ایده‌های کتاب غیر قابل باور و سطحی و دم دستی و بسیار خوشبینانه به نظر بیاد؛ اما اینها هیچ کدام نمی‌تونه تاثیر نوشتن در انسجام بخشی به زندگی و تفکر عمیق نسبت به خودمان و رویدادهای اطرافمان را کمرنگ کنه. این را بر اساس تجربیات اخیرم می‌گم که به خاطر انس گرفتن با نوشتن تاثیرات عمیقش رو بر طرز تفکر و تغییر رفتارم دیدم.
محمد فصیح آرا
۱۳۹۹/۹/۱۷
درود بر دوستان خوبم این کتاب فوق العاده است و به تمام کسانی که تا حالا این کتاب را نخوانده‌اند پیشنهاد میکنم این کتاب فوق العاده را بخوانند واقعا در پیشرفت کسب و کار و زندگی به شما کمک خواهد کرد
احسان حسینی
۱۳۹۹/۹/۱۰
واقعا تاثیر داره اگه قلبا باورش کنید من خودم از یه خاطره‌ای براتون بگم قصد داشتم اخر سال ۹۸ گوشی بخرم ولی یکم پول کم داشتم ولی هدف گذاری کرده بودم روز ۲۹ اسفند وام خانوادگی به نامم در اومد و روز ۳ام فروردین گوشی رو خریدم
مشاهد همه نظرات (۳۳)
قانون جذب، کتاب پرفروش، پرفروش ترین کتاب های نیویوک تایمز، بنویس تا اتفاق بیفتد mp3، دانلود صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد، کتاب های هنریت کلاوسر، پرفروش نیویورک تایمز، قانون جاذبه، نیروی جاذبه، رسیدن به خواسته ها، رسیدن به هدف، موفقیت در زندگی، مثبت اندیشی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، رسیدن به موفقیت، راهنمای موفقیت، رسیدن به خوشبختی، آموزش خودباوری، خودسازی، قدرت درون، عشق در زندگی، داشتن زندگی شاد، رسیدن به آرامش، از بین بردن افکار منفی، راه و رسم زندگی، کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد قیمت، دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد، دانلود فایل صوتی کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد، دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد هنریت کلاوسر، دکتر هنریت کلاوسر، درباره هنریت کلاوسر، دانلود کتاب بنویس تا برآورده شود، هنریت آنی کلاوسر، هنریت آن کلاوسر، هنریت آن کلاوزر، هنریت آن کلاسر، بنویس تا اتفاق بیفتد قدرت به دست آوردن از طریق نوشتن اهداف، کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد بدانید چه می خواهید و به دستش آورید، Write it down make it happen، knowing what you want and getting it، Write it down make it happen knowing what you want and getting it، Henriette Anne Klauser