دانلود کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد

عکس جلد کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد
قیمت:
۴۸۰۰۰ تومان - 14.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد

هر فردی اهدافی در زندگی خود دارد و می‌خواهد هرچه زودتر به آن‌ها برسد. هنریت کلاوسر در کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد، ماجراهای افرادی را تعریف می‌کند که با استفاده از نیروی جذب و نوشتن آرزوهای خود بر روی کاغذ، توانسته‌اند با یک برنامه‌ریزی درست به آن‌ها برسند. این اثر یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز در سال 2001 است.

درباره کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد:

آیا تا به حال به قدرت نوشتن و تاثیر آن بر روی زندگی‌تان فکر کرده‌اید؟ آیا به قانون جذب و ویژگی‌های خاص آن باور دارید؟ هنریت کلاوسر در کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد (Write it Down, Make it Happen) به شما راهنمایی موثر و ساده معرفی می‌کند تا با استفاده از آن رویاهایتان به واقعیت بدل گردد؛ در واقع باید در همان ابتدا به خوبی متوجه شوید که دقیقا به دنبال چه چیزی هستید تا بتوانید آن را به دست آورید و تنها کافی‌ست که با انجام تمرین‌هایی آسان، افسار زندگی خود را به دست گیرید و آرزوهایتان را عملی کنید.

در این کتاب پرفروش، داستان‌هایی درباره مردم عادی می‌شنوید که معجزه‌های بزرگ و کوچکی در زندگی خود دیده‌اند‌ و رمز موفقیت آن‌ها نیز نوشتن خواسته‌هایشان بر روی کاغذ و تمرکز بر روی آن‌ها بوده است.

با داشتن اهداف کتبی و مشخص، آرزوهای‌تان رنگ واقعیت به خود می‌گیرند، ارتباط‌های شخصی‌تان با دیگران کیفیت بهتری پیدا می‌کند، مشکلات از بین‌ می‌روند و زخم‌های درونی و عاطفی‌تان آرام می‌گیرند.

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد، اثری فوق‌العاده و کاربردی است تا به هر چیزی که خواهان آن هستید فکر کنید، آن‌ها را بر روی کاغذ بیاورید و به مرور آن‌ها را در زندگی خود احساس کنید؛ فقط یادتان نرود که اولین قدم براش شروع، نوشتن هدف است.

کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد برای چه کسانی مناسب است؟

اگر اهل کتاب‌های خودیاری و موفقیت هستید و رویاهای فراوانی در ذهن دارید که نمی‌دانید راه رسیدن به آن‌ها چیست، این اثر به شما پیشنهاد می‌شود.

با هنریت کلاوسر بیشتر آشنا شویم:

یکی از برترین نویسنده‌های زن آمریکایی هنریت کلاوسر (Henriette Anne Klauser) نام دارد که کتاب‌های مشهور نوشتن با دو نیم‌کره‌ی مغز و قلبت را روی کاغد بیاور از برترین آثار او به شمار می‌رود. کلاوسر تاکنون توانسته با کتاب‌های خود به میلیون‌ها نفر در سراسر جهان کمک کند و در ایران نیز محبوبیت زیادی دارد.

او مدرک دکتری ادبیات انگلیسی خود را از دانشگاه فوردهام دریافت کرده و در دانشگاه‌های کالیفرنیا، واشنگتن، سیاتل و لت‌بریج به تدریس مشغول است. علاوه بر این هر ساله کلاوسر سمینارها، کلاس‌ها و کارگاه‌هایی را برای حل مشکل استرس با استفاده از نگارش، گسترش قدرت فردی، خلاقیت، بهبود روابط و ... برگزار می‌کند.

همچنین هنریت کلاوسر یک مشاور عالی برای کسب‌وکارها و نیروی انسانی به شمار می‌رود و به عنوان یک عضو حرفه‌ای در انجمن سخنرانان بین‌المللی فعالیت می‌کند و به همین خاطر در دانشگاه‌ها، آژانس‌های دولتی و شرکت‌ها و انجمن‌های تجاری برنامه‌های متعددی را اجرا کرده است.

جملات برگزیده کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد:

- چرا خدا باید به تو بیشتر بدهد در حالی که تو در مقابل آنچه که داری ناسپاسی می‌کنی؟
- اگر نمی‌دانید چه می‌خواهید، نوشتن را شروع کنید؛ نوشتن مفهومی واقعی خود را خواهد ساخت.
- اگر شما نیت چیزی را با فکر و احترام و دقت در سر داشته باشید، حتما به آن دست پیدا خواهید کرد.

در بخشی از کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد می‌شنویم:

بچه‌های من همیشه داستان دامبو، فیل پرنده را دوست داشتند و بارها از من می‌خواستند که آن داستان را برایشان بخوانم. داستان از این قرار است؛ همه دامبو را با آن گوش‌های بزرگ مسخره می‌کردند تا اینکه او با یک موش آشنا شد. موش به دامبو یک پر داد که می‌توانست با آن پرواز کند. از آن به بعد فیل پرواز می‌کرد و به مردم لبخند می‌زد. حالا او آزاد و رها بود تا اینکه پر از دستش افتاد و بلافاصله به زمین سقوط کرد. موش که همراه او بود، گفت: دامبو! آن پر نیست بلکه خودت هستی؛ حالا تو میدانی که چگونه باید پرواز کنی. با شنیدن این جمله فیل پروازش را درست کرد و توانست با قدرت به پروازش ادامه دهد.

الهامات‌تان برای حمایت از شما ناگهان ظاهر می‌شوند. گاهی به هدفی چسبیده‌اید اما آن را دور از دسترس می‌دانید. لازم است بدانید که پر جادویی در کار نیست؛ بلکه باور شما مهم است. بعضی اوقات برای آنکه رویاهایتان تحقق پیدا کند، خودتان باید ابتکار عمل را به دست بگیرید.

فهرست مطالب

۳۹ دقیقه
مقدمه
۲۹ دقیقه
فصل اول: بنویس تا اتفاق بیفتد
۳۰ دقیقه
فصل دوم: آگاهی نسبت به خواسته؛ تعیین اهداف
۳۷ دقیقه
فصل سوم: جمع بندی نظریه‌ها؛ صندوق پیشنهادهای مغز
۳۹ دقیقه
فصل چهارم: آماده دریافت شدن
۳۹ دقیقه
فصل پنجم: بررسی ترس‌ها و احساس‌ها
۲۶ دقیقه
فصل ششم: دستیابی به آزادی؛ تمام و کمال نوشتن تا رسیدن به نتیجه
۲۳ دقیقه
فصل هفتم: ساده گرفتن کار؛ فهرست کردن
۳۰ دقیقه
فصل هشتم: تمرکز بر نتیجه
۲۰ دقیقه
فصل نهم: محیط را تغییر دهید؛ رفتن به کنار آب برای نوشتن
۲۹ دقیقه
فصل دهم: زندگی روزمره خود را مکتوب کنید
۱۷ دقیقه
فصل یازدهم: متعهد شدن
۲۲ دقیقه
فصل دوازدهم: روی هم چیدن اهداف؛ بالا بردن موانع
۲۶ دقیقه
فصل سیزدهم: یک گروه تشکیل دهید؛ چه چیزی و چه موقع
۳۶ دقیقه
فصل چهاردهم: به دست گرفتن ابتکار عمل
۳۵ دقیقه
فصل پانزدهم: نامه نوشتن به خدا
۱۹ دقیقه
فصل شانزدهم: مقاومت پرمعناست
۲۵ دقیقه
فصل هفدهم: ایجاد یک مراسم آیینی
۱۴ دقیقه
فصل هجدهم: رها کردن؛ برقراری تعادل
۱۸ دقیقه
فصل نوزدهم: سپاسگذاری
۱۷ دقیقه
فصل بیستم: از پس شکست برآمدن
۱۲ دقیقه
سخن آخر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد
نویسنده
مترجمجهان قطب شاهی، ندا رشیدی
گویندهحسن آزادی
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ ساعت و ۴۰ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰۰ تومان - 14.99€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های موفقیت

نظرات کتاب صوتی بنویس تا اتفاق بیفتد

نرگس دیلمی
۱۴۰۰/۲/۳۰
به نظرم عالی بود. واقعا سردرگم بودم ولی با نوشتن و راهنمایی این کتاب خیلی افکارم منسجم شد. صدای گوینده هم آروم و دلنشین بود. ممنون از کتابراه❤
Mobina Masoudi
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
این کتاب عالی بنظرم همه آدم‌هایی که مثل من تا قبل به هدفشون نمیرسیدن و نمیدونستن حتی مشکل از کجاست بخونن
آلاله مرادی
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
انشاالله ک میخرم این کتاب عالی رو چون تعریفش رو زیاد شنیدم💖💖
مهدی خلیلی
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
خیلی عالی و هرکس این کتاب را مطالعه کند ۱۰ سال جلوتر هست
pr.f dehghan
۱۳۹۹/۱۱/۱۵
سلام من این کتاب رو خوندم و انجام هم دادم و واقعا هم نتیجه گرفتم حتما پیشنهاد میکنم که بخونیدش
مشاهده همه نظرات ۲۴
قانون جذب، کتاب پرفروش، کتاب پرفروش نیویورک تایمز، کتاب پرفروش آمازون، کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد هنریت کلاوسر، کتاب بنویس تا اتفاق بیافتد، کتاب بنویسید تا اتفاق بیفتد، کتاب بدانید چه می خواهید و به دستش آورید، کتاب بنویس تا اتفاق بیافتد هنریت آن کلاورز، کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد قیمت، کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد صوتی، دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد، دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد هنریت کلاوسر، بهترین ترجمه کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد، کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد بدانید چه می خواهید و به دستش آورید، دانلود فایل صوتی کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد، کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد از هنریت کلاوسر، کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد قدرت به دست آوردن اهداف از طریق نوشتن اهداف، هنریت آنی کلاوسر، هنریت آنه کلوسر، هنریت آن کلاوسر، هنریت آن کلاسر، کتاب های هنریت کلاوسر، درباره هنریت کلاوسر، هنریت آن کلاوزر، نیروی جذب، قدرت ذهن، موفقیت در زندگی، مهارت های زندگی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، راه های موفقیت، رسیدن به خواسته ها، راز موفقیت، تغییر رفتار، تغییر خود، آرامش در زندگی، داشتن زندگی شاد، رسیدن به هدف، موفقیت شخصی، رسیدن به آرامش، مثبت اندیشی، خودباوری، نگرش مثبت، هنریت آنه کلاوسر، Write it down make it happen، Write it down make it happen knowing what you want and getting it، knowing what you want and getting it، Henriette Anne Klauser