دانلود کتاب صوتی بهار 63


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهار 63 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بهار 63

کتاب صوتی بهار 63 نوشته مجتبا پورمحسن، ‌روایت‌گر زندگی مردی به اسم فرزین است که ابتدا از خیانت‌هایش صحبت می‌کند و سپس به محاکمه‌ی خود می‌پردازد. این اثر برنده‌ی یازدهمین دوره‌ی جایزه منتقدان و نویسندگان مطبوعات به عنوان بهترین رمان سال 1388 بوده است.

درباره‌ی کتاب صوتی بهار 63:

این کتاب صوتی نخستین رمان نویسنده‌ی محبوب مجتبا پورمحسن به شمار می‌رود که در قالب داستانی جذاب و شنیدنی عشق و خیانت را به تصویر می‌کشد. رمان از 24 بخش تشکیل شده که هر بخش قطعه‌ای توصیفی از زندگی شخصیت اصلی است. شخصیت اصلی این رمان فرزین نام دارد که از زندگی‌اش صحبت می‌کند. او دائما در درونش به محاکمه‌ی خود می‌پردازد. محاکمه‌ به خاطر خیانت‌هایی که انجام داده است.

فرزین می‌داند که دلایل بی‌شماری برای خیانت نکردن دارد اما دائما این کار را می‌کند. او با شرح خیانت‌هایش، دروغ‌هایی که به همسرش می‌گوید و فریب‌هایی که به خورد او می‌دهد، این رمان جذاب و شنیدنی را روایت می‌کند. در حقیقت این اثر روایتی از سرگذشت نسل سرکوب‌شده و غمگین ایران کنونی است. سرگذشتی که از نا‌راستی‌ها و شکست‌ها پر شده است.

شنونده در طی روایت رمان با شهر رشت، خیابان‌هایش، مغازه‌هایش و... آشنا می‌شود. نویسنده در این اثر عشق میان شخصیت‌های داستان، بحث‌های جدی به سبک ژان لوک گدار در مورد ادبیات، سینما و زندگی، صحبت‌هایی که به همه چیز شباهت دارد به جز یک زندگی معمولی، را به نمایش می‌گذارد.

از دیگر ویژگی‌های برجسته و درخشان این اثر می‌توان به استفاده از پارادوکس، برخورداری از ساختار روان‌شناختی، وجود خصوصیت بینامتنیت و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی بهار 63 می‌شنویم:

از زمان کودکی پدر و معلم مدرسه برایمان تکرار می‌کنند، خیانت نفرت‌انگیزترین چیزی است که می‌توان تصور کرد. اما خیانت چیست؟ خیانت کردن از صف خارج شدن است، خیانت، از صف خارج شدن است.

میترا زیر این جمله‌ها خط کشیده بود، می‌گفت درکت می‌کنم تو نمی‌خواهی خیانت کنی، تو دوست داری از صف خارج شوی. میترا فکر می‌کرد وجدانم درد می‌کند، پای کندرا را کشیده بود وسط تا متقاعدم کند، او می‌دانست من از صف خارج شده‌ام. اما نمی‌دانست در کدام خط قرار گرفته‌ام. سما آمده بود دفتر و نشسته بود کنارم.

 ۲ ساعت و ۴۴ دقیقه، ۲۳۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۵ دقیقه
بخش اول
۸ دقیقه
بخش دوم
۷ دقیقه
بخش سوم
۹ دقیقه
بخش چهارم
۶ دقیقه
بخش پنجم
۷ دقیقه
بخش ششم
۱۰ دقیقه
بخش هفتم
۵ دقیقه
بخش هشتم
۷ دقیقه
بخش نهم
۷ دقیقه
بخش دهم
۱۱ دقیقه
بخش یازدهم
۷ دقیقه
بخش دوازدهم
۱۱ دقیقه
بخش سیزدهم
۷ دقیقه
بخش چهاردهم
۵ دقیقه
بخش پانزدهم
۵ دقیقه
بخش شانزدهم
۵ دقیقه
بخش هفدهم
۷ دقیقه
بخش هجدهم
۷ دقیقه
بخش نوزدهم
۹ دقیقه
بخش بیستم
۶ دقیقه
بخش بیست و یک
۶ دقیقه
بخش بیست و دوم
۵ دقیقه
بخش بیست و سوم
۳ دقیقه
بخش بیست و چهارم

راهنمای دانلود کتاب صوتی بهار 63

برای دانلود کتاب صوتی بهار 63 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بهار 63

نظرات کتاب صوتی بهار 63

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.