دانلود کتاب صوتی بچه پرروهای ننر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بچه پرروهای ننر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بچه پرروهای ننر

کتاب صوتی بچه پرروهای ننر نوشته‌ی سایمون ریچ، یکی از شوخ طبع‌ترین و خلاق‌ترین نویسندگان دوران معاصر است. او در این مجموعه، با زبانی طنز و سوررئال داستان‌هایی از کودکان و نوجوانان ثروتمند تعریف می‌کند که به خاطر داشتن برخی از امتیازهای اجتماعی، در مواجهه با آدم‌ها بسیار خودشیفته‌اند و از طرف خانواده‌هایشان نیز حمایت می‌شوند.

درباره کتاب صوتی بچه پرروهای ننر:

داستان‌هایی سورئال، طنز و خلاقانه که از زبان کودکان و نوجوانان خودشیفته‌ بیان شده است. سایمون ریچ در کتاب صوتی بچه پرروهای ننر (Spoiled Brats: Stories) با خلق شخصیت‌‌هایی جذاب و خنده‌دار، به فضای حاکم بر بعضی از خانواده‌های آمریکایی، نقدی اجتماعی و فرهنگی وارد می‌کند؛ خانواده‌هایی مدرن که از بعضی از امتیازهای اجتماعی برخوردار هستند و به همین خاطر فرزندان‌شان را به شدت لوس و بد تربیت می‌کنند. برای مثال در داستان کودک استثنایی، مادری ثروتمند با پسرش به شکلی برخورد می‌کند که انگار یک کودک بااستعداد و بی‌همتا دارد؛ اگرچه فرزندش به معنای واقعی کلمه یک هیولاست.

سایمون ریچ در دو داستان از کتاب بچه پرروهای ننر، نام خود را بر روی شخصیت‌های شرور و نامناسب می‌گذارد و اعتراف می‌کند که این قصه‌ها بخش‌هایی از شخصیت خودش است؛ چرا که همه آدم‌ها می‌توانند تا حدی خودشیفته و خودخواه باشند.

کتاب بچه پرروهای ننر با طنز خارق العاده خود، بچه پولدارهایی را به شما معرفی می‌کند که به جز رجزخوانی برای آدم‌های معمولی، هیچ چیز دیگری ندارند. بعید نیست شما هم با آن‌ها روبه‌رو شده باشید!

سایمون ریچ را بیشتر بشناسیم:

سایمون ریچ (Simon Rich) طنز پرداز، رمان نویس و فیلمنامه نویس آمریکایی است که در سال 1984 میلادی در شهر نیویورک متولد شد و یکی از جوان‌ترین نویسندگانی به شمار می‌رود که تواسته در Saturday Night Live استخدام شود؛ جایی که نویسندگانش در سال‌های 2008، 2009 و 2010 به خاطر نوشته‌های برجسته‌شان نامزد جایزه امی شدند. همچنین آثار ریچ چندین بار در نیویورکر منتشر شده است.

او تاکنون رمان‌های «تو را به خدا» و «چی» و مجموعه داستان «آخرین دوست دختر دنیا» را نوشته و براساس همین مجموعه، سریال تلویزیونی «مرد در جستجوی زن» و «کاماسوترای متاهل» ساخته شده است.

از او به عنوان جیمز تربر (طنزنویس و کارتونیست) عصر توئیتر یاد می‌شود.

نکوداشت‌های کتاب صوتی بچه پرروهای ننر:

- دارای شخصیت‌هایی خنده‌دار... هر داستانی به درستی نوشته شده است. (مجله کتابخانه)
- ترکیبی از سورئالیسم ملایم و طنزی خنده‌دار که داستان‌هایی درخشان دارد و ما را به یاد نوشته‌های وودی آلن می‌اندازد. (تلگراف)
- کتابی که می‌توان با آن با صدای بلند خندید! این مجموعه داستان خنده‌دارترین کتاب سال است و ما را وادار می‌کند تا به خرابکاری‌هایی که در زندگی شخصی‌مان کرده‌ایم، فکر کنیم. (گاردین)
- این اثر از نویسنده‌ایست که معنا و روش جدیدی برای خندیدن به ارمغان می‌آورد و ممکن است خنده دارترین کتاب سال باشد. (مجله Harper's Bazaar)
- کمدی درجه یک که داستان به داستان خنده‌دار‌تر، جذاب‌تر و شگفت آورتر می‌شود. این کتاب مورد علاقه‌‌ام و از نویسنده محبوب من است. (بی جی. نواک نویسنده)

کتاب صوتی بچه پرروهای ننر به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید داستان‌های کوتاه با حال و هوای طنز و انتقادی بشنوید و ساعت‌ها سرگرم باشید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی بچه پرروهای ننر می‌شنویم:

وقتی پرستارها پسرم را در بغلم گذاشتند، باورم نمی‌شد که انقدر تندرست و کامل باشد. بن خیلی قوی بنیه بود و قدش اگر از بالای شاخ‌ها تا پایین دم حساب کنیم، تقریبا به یک متر و بیست سانت می‌رسید. حتی زن نظافتچی هم حیرت کرده بود و گفت: وای خدا جون! خداوند زمین و آسمان‌ها!

من و آلن فورا فهمیدیم که فرزندمان استثنایی است؛ با آن ماه گرفتگی پنج پری بر تنش داشت و با آن پنجه‌های کوچک مشت کرده‌اش، واقعا خیلی دوست داشتنی بود. چشم‌های سرخش از هوش و فراست برق می‌زد.

وقتی دکترها با همه آن نمودارها و جدول‌هایشان به اتاق آمدند، درست همان چیزهایی را گفتند که ما قبلا آن را دریافته بودیم. بچه ما در نوع خودش بی‌نظیر بود؛ یعنی هیچ چیزش به بچه آدیمزاد نمی‌رفت.

 ۶ ساعت و ۳۵ دقیقه، ۳۶۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۶۰۰۰ ت - 10.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۳ دقیقه
حیوانات
۲۵ دقیقه
کودک استثنایی
۲۳ دقیقه
یک ترم در خارج
۵۱ دقیقه
فروشنده - بخش یک
۵۴ دقیقه
فروشنده - بخش دو
۵۰ دقیقه
فروشنده - بخش سه
۳۸ دقیقه
کسب‌وکار خانوادگی
۱۲ دقیقه
مناسک قبیله‌ای خاندان اشترونبرگ
۱۲ دقیقه
عملیات انحرافی
۱۱ دقیقه
بی‌مزه
۱۶ دقیقه
ریپ
۱۲ دقیقه
ارواح محال بالا
۲۴ دقیقه
تحول اساسی
۳۵ دقیقه
مصاحبه با جسیکا گراس؛ نظر سایمون ریچ درباره احساس گناه؛ فکاهه نویس و بدترین موجود روی زمین بودن

راهنمای دانلود کتاب صوتی بچه پرروهای ننر

برای دانلود کتاب صوتی بچه پرروهای ننر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بچه پرروهای ننر

نظرات کتاب صوتی بچه پرروهای ننر

Tgsg Tgsg
۱۳۹۹/۱۰/۸
عالیه این نه کتابها و شنیدنی ستاره داره..................................... ۵ تا
مشاهد همه نظرات (۱)