دانلود کتاب صوتی تجارت بازاریابی شبکه‌ای خودتان را بسازید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تجارت بازاریابی شبکه‌ای خودتان را بسازید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تجارت بازاریابی شبکه‌ای خودتان را بسازید

در کتاب صوتی تجارت بازاریابی شبکه‌ای خودتان را بسازید، ایده‌ها و تجربیات خاص و نوآورانه‌ی جیم ران مطرح شده است که به شما برای موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای کمک می‌کند.

آقای ران در طی سال‌ها به عنوان یکی از تاثیرگذارترین اندیشمندان زمان ما و هم‌چنین موثرترین فرد بر یک نسل از سخنرانان مدرسان و مربیان شخصیت شناخته شده است. جیم ران (Jim Rohn) در بیش از ۳۷ سال، اصول و فلسفه موفقیت خودش را به ۵۰۰۰ نفر مخاطب و ۳ میلیون نفر در سراسر جهان در میان گذاشته است. او جایزه CPA را از مجمع سخنرانان ملی، به خاطر بی‌نقص بودن سخنرانی دریافت کرد. وی مولف بیش از ۱۸ کتاب، کتاب صوتی و برنامه ویدیویی است.

جیم ران یکی از پرطرفدارترین اساتید موفقیت در قرن حاضر است و هنوز سخنان او در صدر قرار دارد. کارهای او تأثیرِ مستقیمی بر آفرینش و گسترش افراد دیگری که در صنعت رشد شخصی فعالیت داشتند، از قبیلِ آنتونی رابینز، مارک ویکتر هنسن، برایان تریسی و جک کنفیلد داشت.

جیم ران در قسمتی از این کتاب صوتی می‌گوید:

«سفر کردن در دنیا بسیار لذت‌بخش است، مخصوصا برای کشاورز زاده‌ای مثل من. من هنگامی که به این فرصت مطلع شدم مهارت‌های زیادی نداشتم، عادت داشتم کار کنم تا پول بگیرم. من می‌دانستم که چطور شیر گاوها را بدوشم ولی پول خوبی نداشت، اما وقتی من به بازاریابی شبکه‌ای در زمینه سلامت و تغذیه معرفی شدم، جایی بود که من می‌توانستم از کف شروع کنم و به بالاترین سطح آن برسم و می‌توانستم این کار را پاره‌وقت انجام بدم.

آن نهایتا انقلابی در زندگی من برپا کرد و برای همیشه زندگی من را تغییر داد. پس از آن ابدا من وضعیت سابق را نداشتم. حالا قسمت عمده داستان من در میان گذاشتن این فرصت بی‌نظیر برای مردم سرتاسر دنیا است و در پی آن بیان فلسفه‌ای که موجب عملی شدن آن شد.

همان طور که می‌دانید اگر هر تکنیکی که در دنیا وجود دارد، داشته باشید، بهترین محصول، بهترین سیستم حمایتی دنیا را هم که داشته باشید، اما بدون فلسفه‌ای که شما را به سمت انجام چیزهای ضروری سوق بدهد هرگز موفق نخواهید شد.
کلیدی که باید برای آماده شدن برای موفقیت داشته باشید این است: فلسفه شخصیت. در سن 25 سالگی چیزهایی به صورت بسیار عمیقی زندگی من را تغییر داد، اولین مورد کشف محصولی بی‌مانند بود که من به آن اعتقاد داشتم، مادرم به من تغذیه و بهداشت درست را آموخت و من هم از آن بهره‌مند شدم. این از طرف پدربزرگ و مادربزرگ به مادرم به ارث رسیده بود و به من داده شده بود.»

 ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه، ۷۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
معرفی
۴ دقیقه
اطلاع پیدا کردن از فرصت
۴ دقیقه
سود از مزد بهتر است
۶ دقیقه
جادوی کار پاره وقت
۸ دقیقه
تنظیم کردن بادبان
۵ دقیقه
قانون نسبت‌ها
۹ دقیقه
قانون کاشت و برداشت
۱۰ دقیقه
یادگیری مهارت‌های جدید
۵ دقیقه
کارگروهی
۷ دقیقه
ارتباط
۵ دقیقه
لیاقت و نیاز
۱۱ دقیقه
مهارت‌های شما، آینده شما

راهنمای دانلود کتاب صوتی تجارت بازاریابی شبکه‌ای خودتان را بسازید

برای دانلود کتاب صوتی تجارت بازاریابی شبکه‌ای خودتان را بسازید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تجارت بازاریابی شبکه‌ای خودتان را بسازید
علی قربانی
۱۳۹۷/۷/۲۱
کتابی عالی برای اینکه بفهمید صنعت بازاریابی شبکه‌ای چطور باعث ایجاد تحول در زندگی میشود
رقیه برزگر
۱۳۹۷/۸/۱۴
عالی بود
کاربر س
۱۳۹۸/۱/۳۰
کتاب‌های جیم ران همیشه حرف برای گفتن دارند و با صدای استاد زرآبادی بسیار جذاب تر شده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۱)