دانلود کتاب صوتی ترانه خواندن به وقت باران


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ترانه خواندن به وقت باران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ترانه خواندن به وقت باران

مسیحا برزگر در کتاب صوتی ترانه خواندن به وقت باران، شنونده را در مسیر ناهموار زندگی به جلو می‌برد و او را در گیر و دار زندگی از سقوط می‌رهاند. در این کتاب مخاطب با درون خود روبه‌رو شده و به کشف آن می‌پردازد.

در ترانه خواندن به وقت باران، از معنویت، کیستی، ایگو، مرگ و زندگی سخن گفته شده است و با جمله‌ی «زیر باران حقیقت، شادمانه خیس باید شد» آغاز می‌شود. مسیحا تاکید دارد حقیقت را باید با جان و دل بیابیم و سرخوشانه زیر بارانش خیس شویم. اینگونه است که می‌توان رهایی را یافت و دل از بند مادیات زمینی رهانید.

به زعم برزگر «جهان دچار تنگناست» و این تنگنا، انسان را به خفگی و دلزدگی از این عصر پر ملال می‌کشاند. در این دنیای مصرف‌گرا، عشق به فراموشی سپرده شده و شهرت، ثروت و قدرت جای آن را گرفته است. «ترانه خواندن به وقت باران» تلاشی است برای یادآوری هر آنچه که انسان این عصر به فراموشی سپرده و مسیحا ما را زیر باران این اثر، خیس عشق و حقیقت می‌سازد.

مسیحا برزگر در سال 1340 در شهر تهران دیده به جهان گشود. وی با گرایش فکری عرفانی و معنوی‌گرا، پنجاه کتاب را در باب عرفان و معنویت به رشته تحریر درآورده و شیفته‌ی عرفان مولانا، عطار نیشابوری، شیخ شبستری و حلاج است. وی با تاکید بر موفقیت و کشف راز و رمزهای رسیدن انسان به کمال به کمک انسان می‌آید تا او را به سمت کمال و موفقیت سوق دهد و دریچه‌های آگاهی را به روی انسان بگشاید.

در کتاب صوتی ترانه خواندن به وقت باران مخاطب می‌تواند با شنیدن صدای نویسنده دریچه‌های عرفان را به روی خود بگشاید. شنیدن این کتاب به دوست‌ داران عرفان پیشنهاد می‌‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی ترانه خواندن به وقت باران می‌شنویم:

«جهان دچار تنگناست. جهان، دل‌ مرده است. دلیل این تنگنا و دل‌ مردگی، اِعراض از عشق، حقیقت، و زیبایی‌ست. همه به مصرف توصیه و تشویق می‌کنند، و کسی یادآور حقیقت نیست، کسی عشق نمی‌ورزد، کسی در آستانه زیبایی حیرت نمی‌کند. همه به داشتن و انباشتنِ بیشتر قدرت، ثروت و شهرت متمایل‌اند. همه در رقابتی دیوانه‌وار فرسوده می‌شوند و می‌میرند، بی‌آنکه اساساً از بودن خود در این جهان پهناور باخبر شده باشند.»

 ۱۴ ساعت و ۴۵ دقیقه، ۸۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۴۰۰۰ ت - 10.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۵ دقیقه
بخش اول
۲۹ دقیقه
بخش دوم
۲۵ دقیقه
بخش سوم
۲۷ دقیقه
بخش چهارم
۲۸ دقیقه
بخش پنجم
۲۷ دقیقه
بخش ششم
۳۳ دقیقه
بخش هفتم
۳۰ دقیقه
بخش هشتم
۲۹ دقیقه
بخش نهم
۲۱ دقیقه
بخش دهم
۲۱ دقیقه
بخش یازدهم
۲۶ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۸ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۵ دقیقه
بخش چهاردهم
۲۲ دقیقه
بخش پانزدهم
۲۹ دقیقه
بخش شانزدهم
۲۴ دقیقه
بخش هفدهم
۲۶ دقیقه
بخش هجدهم
۲۶ دقیقه
بخش نوزدهم
۲۷ دقیقه
بخش بیستم
۲۵ دقیقه
بخش بیست و یکم
۲۴ دقیقه
بخش بیست و دوم
۴۳ دقیقه
بخش بیست و سوم
۲۴ دقیقه
بخش بیست و چهارم
۳۰ دقیقه
بخش بیست و پنجم
۲۰ دقیقه
بخش بیست و ششم
۲۵ دقیقه
بخش بیست و هفتم
۳۰ دقیقه
بخش بیست و هشتم
۲۳ دقیقه
بخش بیست و نهم
۲۷ دقیقه
بخش سی‌ام
۲۴ دقیقه
بخش سی و یکم
۲۸ دقیقه
بخش سی و دوم
۲۵ دقیقه
بخش سی و سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی ترانه خواندن به وقت باران

برای دانلود کتاب صوتی ترانه خواندن به وقت باران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ترانه خواندن به وقت باران

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
هادی عزیزی
۱۳۹۸/۲/۲۲
سلام واقعا خیلی خیلی کتاب خوب و پر محتوای هستش فقط بعضی کلمات زیاد قابل فهم نیست وبعضی از موضوع‌ها با تمثیل گفته شود بهتر هست با تشکر هادی عزیزی از آبدانان ایلا
تارا سپید
۱۳۹۸/۲/۱۳
من دوست داشتم یه جاهایش گیج کننده بود در کل کتاب خوبی بود.
mahdi jamali
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
واقعا تمامی چیزهایی که یک عارف به آن نیاز دارد را این کتاب یکجا در خود دارد، لذت بردم ♡
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵)