دانلود کتاب صوتی تعالیم آبراهام


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تعالیم آبراهام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تعالیم آبراهام

با شنیدن کتاب صوتی تعالیم آبراهام اثر جری هیکس و استر هیکس، می‌آموزید که چگونه عمل کنید تا به خواسته‌های شخصی خود دست یابید.

کتاب صوتی تعالیم آبراهام (Ask and it is given: learning to manifest your desires) دربردانده‌ی 22 روش کارآمد برای دستیابی به خواسته‌های درونی است. مهم نیست کجا و در چه موقعیتی هستید، مهم این است که این کتاب در هر حال روشی را پیش روی شما می‌گذارد تا زندگی‌تان شادتر و پرنشاط‌تر شود. با شنیدن این کتاب صوتی به این درک می‌رسید که روابط، سلامت و امور مالی شما تابع قوانینی است که حرکت به سوی آن‌ها زندگی‌تان را متحول می‌کند.

استر هیکس (Esther Hicks) در شهر کوآلویل در ایالت یوتای آمریکا و در سال 1948 به دنیا آمد. او به همراه همسرش جری هیکس در 30 کشور جهان و 50 ایالت، کارگاه‌های کاملا تخصصی در زمینه‌ی قانون جذب برگزار و حدود 11 کتاب را در جهان منتشر کرده‌اند. شاید خیلی از مردم جهان نام استر را به خاطر اشاعه‌ی درست قانون جذب از سال‌های 1987 در زیرزمین منزل خودش به یاد داشته باشند و او اولین نفری بود که به همراه جری قانون جذب را در جهان در آن سال‌ها گسترش داد و مردم جهان را با نام آن آشنا کرد. تلاش استر و جری در این سال‌ها باعث ظهور فیلمی بسیار پرفروش در جهان به نام «راز» شده است. فیلم راز توسط نویسنده‌ای به نام راندا برن مهیا شد و در پشت این فیلم اندیشه‌های استر و جری نهفته بود.

در قسمتی از کتاب صوتی تعالیم آبراهام می‌شنویم:

ما آبراهام نامیده می‌شویم و با شما از زاویه دانش ازلی صحبت می‌کنیم، البته باید این را بپذیرید که شما نیز از دانش ازلی پدید آمده‌اید؛ بنابراین ما تفاوت چندانی با یکدیگر نداریم. دنیای مادی خود پرتویی از یک دانش ازلی است و شما و جسم‌تان در حقیقت ادامه‌ی آن انرژی و دانش ازلی هستند.

 ۱۰ ساعت و ۱ دقیقه، ۵۵۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
بخش اول
۱۵ دقیقه
بخش دوم
۲۸ دقیقه
بخش سوم
۲۰ دقیقه
بخش چهارم
۲۰ دقیقه
بخش پنجم
۲۴ دقیقه
بخش ششم
۲۶ دقیقه
بخش هفتم
۲۷ دقیقه
بخش هشتم
۳۲ دقیقه
بخش نهم
۲۸ دقیقه
بخش دهم
۲۸ دقیقه
بخش یازدهم
۲۹ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۴ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۱ دقیقه
بخش چهاردهم
۳۲ دقیقه
بخش پانزدهم
۳۱ دقیقه
بخش شانزدهم
۳۶ دقیقه
بخش هفدهم
۳۹ دقیقه
بخش هجدهم
۲۷ دقیقه
بخش نوزدهم
۳۲ دقیقه
بخش بیستم
۴۱ دقیقه
بخش بیست و یکم
۲۴ دقیقه
بخش بیست و دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تعالیم آبراهام

برای دانلود کتاب صوتی تعالیم آبراهام و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تعالیم آبراهام

نظرات کتاب صوتی تعالیم آبراهام

بابک نیکوئیان
۱۳۹۹/۴/۲۸
با سلام استر هیکس یکی از بزرگترین اساتید قانون جذب میباشد و کتاب فوق از ساده‌ترین و قابل فهم‌ترین کتابهای ایشان نیز میباشد ولی با توجه به پیچیده و ظریف بودن موضوع و مباحث قانون جذب به نظر بنده اگر با این علم جذب آشنا نیستید فایلهای صوتی را با دور کند که در بعضی موزیک پلیر‌ها وجود دارد گوش بفرمایید یا اینکه اگر وقت و حوصله کتاب خواندن دارید کتابش را تهیه کرده و با فرصت و حوصله، برای بهره گیری لازم مطالعه بفرمایید چون نکات ریز و دقیق و ظریف در قانون جذب و مخصوصا کتب استر بسیار زیاد است که نادیده گرفتن انها باعث میشود نتیجه دلخواه را بطور کامل نتوانید بگیرید
S R
۱۳۹۸/۱۰/۶
من کتاب رو دارم. ایبوک متن اصلیشم دارم. اول ایبوکش و تا چند فصل خوندم بنظرم برای کسی که شناخت اولیه راجع به قانون جذب نداره یکم شاید سنگین باشه. متنشم‌ی جورایی شاید کسل کننده باشه. کلا سخنرانیای خانم هیکسم نگاه کردم همین طوریه خسته کننده ست تا حدی. البته ایشون جزو برترین اساتید قانون جذبن. منو یاد اساتیدی میندازن که خیلی باسوادن ولی قدرت بیان ندارن. این آقای گوینده هم به وضوح قضیه رو درک نکردن و فقط دارن روخوانی میکنن و خیلی جاها مشخصه که خودشون متوجه نشدن چی به چیه. پیشنهادم اینه که کتابش رو چندین بار بخونید بعد گوش دادن بهتر کمک میکنه مطالب در ذهنتون بشینه.
مهدی تقوایی
۱۳۹۸/۱۲/۱۸
در یک کلام این کتاب فوق العاده هست،
وقتی خریدم و گوش دادم واقعا از نکات اون لذت بردم، این کتاب رو بارها و بارها باید گوش داد تا به درک بهتری رسید
در مورد صدای گوینده بعضی از دوستان گلایه کرده بودند، صدای گوینده میتونست کمی بهتر باشه، ولی اگه براتون کسل کننده اس بخاطر اینه که برای فهم مطالبش نیاز و
هست که پیش زمینه اطلاعات دیگر‌ای از قبل درباره ساز و کار قوانین جهان هستی داشته باشید، اونوقت اصلا براتون کسل کننده نخواهد،
پیشنهاد میکنم برید سایت آقای عباس منش، اونجا کلی فایل رایگان هست که به شما کمک میکنه تا اون اطلاعاتتون رو تکمیل کنید،
مشاهد همه نظرات (۱۴۱)