دانلود کتاب صوتی تعالیم آبراهام


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تعالیم آبراهام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تعالیم آبراهام

با شنیدن کتاب صوتی تعالیم آبراهام اثر جری هیکس و استر هیکس، می‌آموزید که چگونه عمل کنید تا به خواسته‌های شخصی خود دست یابید.

کتاب صوتی تعالیم آبراهام (Ask and it is given: learning to manifest your desires) دربردانده‌ی 22 روش کارآمد برای دستیابی به خواسته‌های درونی است. مهم نیست کجا و در چه موقعیتی هستید، مهم این است که این کتاب در هر حال روشی را پیش روی شما می‌گذارد تا زندگی‌تان شادتر و پرنشاط‌تر شود. با شنیدن این کتاب صوتی به این درک می‌رسید که روابط، سلامت و امور مالی شما تابع قوانینی است که حرکت به سوی آن‌ها زندگی‌تان را متحول می‌کند.

استر هیکس (Esther Hicks) در شهر کوآلویل در ایالت یوتای آمریکا و در سال 1948 به دنیا آمد. او به همراه همسرش جری هیکس در 30 کشور جهان و 50 ایالت، کارگاه‌های کاملا تخصصی در زمینه‌ی قانون جذب برگزار و حدود 11 کتاب را در جهان منتشر کرده‌اند. شاید خیلی از مردم جهان نام استر را به خاطر اشاعه‌ی درست قانون جذب از سال‌های 1987 در زیرزمین منزل خودش به یاد داشته باشند و او اولین نفری بود که به همراه جری قانون جذب را در جهان در آن سال‌ها گسترش داد و مردم جهان را با نام آن آشنا کرد. تلاش استر و جری در این سال‌ها باعث ظهور فیلمی بسیار پرفروش در جهان به نام «راز» شده است. فیلم راز توسط نویسنده‌ای به نام راندا برن مهیا شد و در پشت این فیلم اندیشه‌های استر و جری نهفته بود.

در قسمتی از کتاب صوتی تعالیم آبراهام می‌شنویم:

ما آبراهام نامیده می‌شویم و با شما از زاویه دانش ازلی صحبت می‌کنیم، البته باید این را بپذیرید که شما نیز از دانش ازلی پدید آمده‌اید؛ بنابراین ما تفاوت چندانی با یکدیگر نداریم. دنیای مادی خود پرتویی از یک دانش ازلی است و شما و جسم‌تان در حقیقت ادامه‌ی آن انرژی و دانش ازلی هستند.

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
بخش اول
۱۵ دقیقه
بخش دوم
۲۸ دقیقه
بخش سوم
۲۰ دقیقه
بخش چهارم
۲۰ دقیقه
بخش پنجم
۲۴ دقیقه
بخش ششم
۲۶ دقیقه
بخش هفتم
۲۷ دقیقه
بخش هشتم
۳۲ دقیقه
بخش نهم
۲۸ دقیقه
بخش دهم
۲۸ دقیقه
بخش یازدهم
۲۹ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۴ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۱ دقیقه
بخش چهاردهم
۳۲ دقیقه
بخش پانزدهم
۳۱ دقیقه
بخش شانزدهم
۳۶ دقیقه
بخش هفدهم
۳۹ دقیقه
بخش هجدهم
۲۷ دقیقه
بخش نوزدهم
۳۲ دقیقه
بخش بیستم
۴۱ دقیقه
بخش بیست و یکم
۲۴ دقیقه
بخش بیست و دوم
 ۱۰ ساعت و ۱ دقیقه، ۵۵۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی تعالیم آبراهام

برای دانلود کتاب صوتی تعالیم آبراهام و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تعالیم آبراهام
رضا روش
۱۳۹۸/۴/۱۳
سلام به دوستان کتاب شامل مطالب آموزنده است صدای گوینده بم یکنواخت و...نیاز به دقت زیاد در گوش کردن دارد بنظرم هر فصل را گویندگان مختلف بگویند بهتر است سپاس
Shirin Mahdavi
۱۳۹۸/۴/۲
کتاب جالبی بود ... من متنیش رو قبلن تا یه جاهایی تو اینستا خونده بودم ... فقط صدای نریتور خسته کننده بود موسیقی متن کم بود و آدم خوابش میگرفت
مهناز مومنی
۱۳۹۸/۲/۲۷
من قبلا این کتابو خوندم ولی بازم خریدمش تا گوش کنم هر بار که میخونم ی چیزای جدیدی ازش یاد میگیرم این کتابو باید بارها و بارها گوش داد واسه کمک به جذب هر چیزی که بخاین
نیلا نیا
۱۳۹۸/۲/۲۷
ما اونچیزی رومیشنویم ک امادگی شنیدنش روداریم همون سیستمRAS:)
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۸)