دانلود کتاب صوتی تمرین چهار میثاق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تمرین چهار میثاق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تمرین چهار میثاق

کتاب صوتی تمرین چهار میثاق نوشته‌ی دون میگوئل روئیز، به شما کمک می‌کند تا از احساساتی مانند شرمندگی، خجالت، طردشدگی، گناه و... فاصله بگیرید. چهار میثاق وسیله‌ای برای تغییر به شمار می‌آید و شما را به سوی تمرین‌هایی هدایت می‌کند که زندگی‌تان را متحول می‌سازد و زندگی‌ای به دور از قضاوت خود و دیگران خواهید داشت.

درباره‌ی کتاب صوتی تمرین چهار میثاق:

این کتاب در ابتدای امر چندین روش برای مهارت یافتن در هنر رویاپردازی ارائه می‌دهد و سپس راه‌های استفاده از چهار میثاق را مورد بررسی قرار می‌دهد. با شنیدن کتاب تمرین صوتی چهار میثاق (The Four Agreements: practical guide personal freedom) به این درک می‌رسید که انسان‌ها معمولاً بر اساس تصورات نادرست هزاران میثاق اشتباه برای خود به وجود می‌آورند و با این اقدام از نیروی کلام، ضد خود استفاده می‌کنند. لازم به گفتن است، بشر تمام خلاقیت خود را صرف ایجاد رویایی می‌کند که او را تا پایان عمر در رنج و عذاب قرار می‌دهد.

اگر در زندگی در جست‌وجوی هدفی هستید و کتاب صوتی تمرین چهار میثاق را به عنوان راهنما انتخاب کنید، حتماً به خواسته‌ی خود خواهید رسید. با کتاب حاضر متوجه می‌شوید که چگونه باورهای خود را تغییر دهید و باورهای تازه‌ای را برای خود به وجود آورید.

میگوئل روئیز (Don Miguel Ruiz) در بخش نخست این کتاب قبل از این که نحوه‌ی استفاده از چهار میثاق را توضیح دهد، بر مهارت آگاهی متمرکز می‌شود و به سوال پیش رو پاسخ می‌دهد: چه چیزی است که تمایل داریم نسبت به آن آگاهی پیدا کنیم؟

اگر چهار میثاق را در زندگی به کار ببرید، می‌توانید خواسته‌های خود را اصلاح کنید و پس از مدتی با تمایلات، آرزوها و خواسته‌های جدید دنیای پیرامون را نیز اصلاح نمایید. البته نیازی نیست که حتماً به صورت آگاهانه در این مسیر قدم بردارید، بیشتر اوقات این تغییرات کاملاً طبیعی رخ می‌دهد.

افتخارات کتاب صوتی تمرین چهار میثاق:

- جزو پرفروش‌ترین کتاب‌ها و رمان‌های ایران
- جزو فهرست کتاب‌هایی که زندگی‌تان را دگرگون خواهند کرد
- جزو لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز

نکوداشت‌های کتاب صوتی تمرین چهار میثاق:

- ساده و در عین حال بسیار قدرتمند. (Oprah Winfrey)
- کتابی کوچک با قدرت‌هایی خیره‌کننده. (Numinous)
- این اثر می‌تواند ما را به سوی آزادی شخصی سوق دهد. (Barnes & Noble)

کتاب صوتی تمرین چهار میثاق مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید در زندگی پیشرفت کنید و به فرد بهتری تبدیل شوید کتاب حاضر بهترین گزینه برای شماست.

با میگوئل روئیز بیشتر آشنا شویم:

وی با نام کامل دون میگوئل آنخل روئیز در سال 1952 و در یکی از روستاهای مکزیک به دنیا آمد و سیزدهمین فرزند خانواده بود. میگوئل برای ادامه‌ی تحصیل به دانشکده‌ی پزشکی رفت و در کنار سایر برادرانش در زمینه‌ی پزشکی مشغول به کار شد. میگوئل از تصادفی مهلک نجات پیدا کرد، این اتفاق تأثیر عمیقی بر وی گذاشت، به حدی که مسیر زندگی‌اش را برای همیشه تغییر داد و به معنویات روی آورد.

جملات برگزیده کتاب صوتی تمرین چهار میثاق:

- تمام رنج و دردهای زندگی، حاصل چیزهایی است که یاد گرفته‌اید.
- انسان‌ها خالق هستند؛ اما این قدرت خلق کردن با باورهای ما شکل می‌گیرد.
- وظیفه‌ی ذهن بشر رویاپردازی است؛ ولی یاد گرفته‌ایم بدون آگاهی رویاپردازی کنیم.

در بخشی از کتاب صوتی تمرین چهار میثاق می‌شنویم:

تمام رنج و دردهای زندگی، حاصل چیزهایی است که یاد گرفته‎اید‌­. هر چه می‌آموزید، زنده و پابرجاست. تصویری که از خود دارید، زنده است و در ذهن‌تان زندگی می‌کند. این تصویر، شما نیستید، با این حال این تصویر از هر چیزی استفاده می‌کند تا موجودیت خود را به اثبات برساند. این تصویر خیالی، شما را زنده زنده می‌خورد و شادمانی را از شما می‌گیرد.

صدای دانش درون ذهن، رؤیای زندگی را کنترل می‌کند، تولتک‌ها به آن انگل می‌گویند و در بسیاری از مذاهب آن را شیطان می‌نامند. این یک موجود زنده است که در نظام باورها زندگی می‌کند و با تغذیه از ایمان، اراده و شادمانی شما، به زندگی خود ادمه می‌دهد. موضوع ناراحت‌کننده این است که فکر می‌کنید این دانش، خود شمایید. فکر می‌کنید این تصویر خودِ واقعی شماست. در واقع این برنامه یا همان انگل، موجودی است که زندگی‌تان را به جای شما زندگی می‌کند. اما زمانی که به دنیا آمدید، خبری از این انگل نبود.

هنگامی که به دنیا آمدید، ذهن شما کاملاً معصوم و عاری از هر گناهی بود. هیچ مفهومی از خوب و بد، درست و غلط، زیبا و زشت برایتان معنا نداشت؛ اصلاً هیچ واژه‌ای برایتان مفهومی نداشت. هیچ نظری درباره‌ی مفهوم انسان بودن، مرد یا زن بودن نداشتید، بعد دیگران را دیدید و گمان کردید که آنها هم از جنس شما هستند.

 ۵ ساعت و ۵۶ دقیقه، ۳۳۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۹ دقیقه
مقدمه
۵۳ دقیقه
بخش اول: مهارت در آگاهی / 1- اهلی شدن
۴۳ دقیقه
2- قدرت کلام
۲۷ دقیقه
3- رؤیاپردازی
۳۳ دقیقه
بخش دوم: مهارت در دگرگونی / 4- دقت دوم
۲۴ دقیقه
5- کنش و واکنش
۲۸ دقیقه
6- وابستگی و عدم وابستگی
۳۸ دقیقه
بخش سوم: زیستن با چهار میثاق / 7- گفت‌وگو با دن میگوئل - قسمت اول
۳۱ دقیقه
7- گفت‌وگو با دن میگوئل - قسمت دوم
۲۲ دقیقه
7- گفت‌وگو با دن میگوئل - قسمت سوم
۳۹ دقیقه
8- داستان‌هایی واقعی از آگاهی و دگرگونی

راهنمای دانلود کتاب صوتی تمرین چهار میثاق

برای دانلود کتاب صوتی تمرین چهار میثاق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تمرین چهار میثاق

نظرات کتاب صوتی تمرین چهار میثاق

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.