دانلود کتاب صوتی تکنیک‌های مدیریت زمان به روش GTD

  • از: دیوید آلن
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۴۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی تکنیک‌های مدیریت زمان به روش GTD و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تکنیک‌های مدیریت زمان به روش GTD و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تکنیک‌های مدیریت زمان به روش GTD

اگر فردی پرمشغله با حجم کاری بالایی هستید،‌ حتما کتاب صوتی تکنیک‌های مدیریت زمان به روش GTD اثر دیوید آلن که یکی از بهترین کتاب‌های مدیریت زمان است را مطالعه کنید.

مدیریت زمان یا Time Management، برنامه‌‌ریزی و دانستن تکنیک مدیریت زمان یکی از عوامل موفقیت در کسب و کار است که برای دستیابی به آن علاوه بر انجام دادن کارهای مهم در ابتدا و تمرکز به چیزهای دیگری نیز نیاز دارد.

افرادی که مشغله کاری زیادی دارند حتی تصور اینکه می‌توانند از زندگی لذت ببرند برایشان محال به نظر می‌رسد. اما واقعیت آن است که شما می‌توانید تمامی مسئولیت‌ها و وظایف خود را به بهترین وجه انجام داده و در کنار آن امور روزمره و خصوصی خود را نیز مدیریت کنید.

به نظر منطقی می‌آید که در ازای وقت و انرژی که صرف نموده‌اید،‌ به بیشترین بازده دست یابید و در این راستا سعی دارید کارها را بدون کمترین اتلاف وقت و با سرعت هر چه بیشتر به پیش ببرید. در ضمن اطمینان از اینکه کاری که هم اکنون در حال انجام آن هستید دقیقاً همان کاری است که باید در این لحظات انجام می‌دادید،‌ مایه‌ی آرامش شما خواهد بود.

کتاب تکنیک‌های مدیریت زمان به روش Getting Things Done در 5 مرحله‌ی ساده به شما کمک می‌کند تا روند اجرای کارهایتان را ساماندهی کنید.

 ۱ ساعت و ۱۸ دقیقه، ۵۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۸ دقیقه
تکنیک‌های مدیریت زمان به روش GTD
۷ دقیقه
بخش اول
۴ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۶ دقیقه
بخش چهارم
۵ دقیقه
بخش پنجم
۷ دقیقه
بخش ششم
۱۸ دقیقه
بخش هفتم
۷ دقیقه
بخش هشتم
۱۰ دقیقه
بخش نهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تکنیک‌های مدیریت زمان به روش GTD

برای دانلود کتاب صوتی تکنیک‌های مدیریت زمان به روش GTD و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تکنیک‌های مدیریت زمان به روش GTD
mohamad salehi
۱۳۹۶/۱۰/۸
با سلام وابسته نباشید
ای کاش میشد دو تا کتابخانه داشت تا کتابهای صوتی را جدا کرد
علی اصغر امیدوار
۱۳۹۶/۱۰/۱
با سلام و ابراز ارادت بسیار خوشنود شدم از اینکه این طرح جالب را مدیریت و راه اندازی کردید. امیدوارم در ترفیع فرهنگ خواندن یا شنیدن و کسب معلومات و ارتفاع کیفیت با هم و کمک به یکدیگر را بیشتر بیاموزیم موفق‌باشید
نسرین جوانمرد
۱۳۹۸/۵/۱۲
سلام متاسفانه صداگذاری خوبی نداشت کاملا حس میشد که گوینده کتاب با آرامش و مسلط نمی‌خونه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۹)